Büyük Otobüs

Büyük otobüs ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler sunan Meva Turizm, büyük otobüsler için merak ettiğiniz büyük otobüs kiralama fiyatları, firmaları konusunda lider sınıftadır.

Sadece İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası ile sınırlı kalmayan hizmetimiz, şehirlerarası kiralık otobüs seçeneklerini de beraberinde getirmektedir.

Adından da anlaşılacağı gibi toplu taşıma da en büyük kapasiteli araçtır. Genellikle geziler, düğün, nişan ve kına merasimlerinde ulaşım problemini çözebilmek adına kurtarıcı çözüm denilebilir.

Büyük otobüs ihtiyacı sadece bunlarla sınırlı kalmayıp özellikle okul gezileri için otobüsler tercih edilmektedir. Büyük otobüs tercih etmenin bir çok avantajları vardır. Bunlardan bazıları;

  • Misafirlerinizin ulaşımını toplu olarak sağlar ve bu sayede özel araç stresinden kurtulursunuz.
  • Şehir dışından gelecek ve yol bilmeyen kişilere adres tarif etmek veya yolda kaybolması gibi olumsuz durumlarla karşılaşmazsınız.
  • Ulaşım ücretlerini otobüs tercih ederek en asgariye düşürebilirsiniz.
  • Kapasitesi gereği en az 45 kişiyi aynı anda ulaşımını sağlarsınız.

Büyük Otobüs Firmaları

Taşımacılık sektöründe ki rekabet ortamıyla birlikte birçok büyük otobüs firmaları bulunmaktadır. Bunlar içerisinden hangisi güvenilir, hangisiyle güvenli çalışılabilir gibi soru işaretleri ilk defa hizmet alacak kişiler için büyük problemdir.

2009 yılından bugüne binlerce referansı bulunan Meva Turizm şirketimizin taşımacılık prensipleri diğer büyük otobüs şirketlerine göre farklı olmakla birlikte daha güvenlidir.

Şirketimiz A sınıfı yetki belgesi ile hizmet vererek, sahibi olduğu TSE ve İSO belgeleri standartlarında çalışmalar yapmaktadır. Aynı zaman da tüm araçlarımız şehiriçi veya şehirler arası taşımacılık yapmaya izinli D2 belgeli araçlardır. D2 belgesi nedir?

Hizmette kullanılan araçlarımızın tamamı 0-7 yaş araçlar olup, şoförlerimiz konusunda uzman ekipten oluşmaktadır.

Büyük Otobüs Kiralama Fiyatları

İhtiyacınız olan otobüs kiralaması için şirketimizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Büyük otobüs kiralama fiyatları yapılacak etkinliğe göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple organizasyonun günü, saatleri, şehir içi veya şehirler arası oluşu gibi kriterler fiyat belirleme noktasında gereken bilgilerdir.

Şirketimiz tarafından verilen kiralama fiyatı içerisine,

  • Aracın akaryakıt giderleri
  • Otoyol ve köprü geçiş giderleri
  • Şoför'ün yiyecek ve konaklaması
  • Araç amortismanı
  • Seyahat esnasında yapılan ikramlar
  • Otobüs içerisinde ki tüm yolcuların kişi başı ferdi sigorta maliyeti dahildir.

Gezi düğün nişan fark etmeksizin şehir içi veya şehirler arası otobüs ihtiyaçlarınıza en cazip fiyatları sunan şirketimize, 444 1 392 numaralı telefonla ulaşabilir, anlık soru ve görüşleriniz için 0555 044 1 392 Whatsapp destek hattıyla iletişime geçebilirsiniz.

FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ.

Fiyat teklifinizi e-posta ile almak istiyorsanız lütfen formdaki e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Kiralık Büyük Otobüs İstanbul

Zamanında ve güvenli ulaşım sağlamayı prensip edinen şirketimiz, geçmiş tüm referans deneyimlerini müşterilerine gururla yaşatmaya devam etmektedir. Bu anlamda güvenilirlikle birlikte en uygun fiyatları sunarak, çözüm odaklı çalışmalarını 2009 yılından bugüne sürdüren Meva Turizm, alanında uzman ekibe sahiptir.

Kiralık büyük otobüs hizmetini her alanda sunan ve kaliteden ödün vermeden yürüten firmamız hem bireysel hem de kurumsal firmaların çözüm ortaklığını üstlenirken, müşterisine karşı şeffaf olmayı prensip edinmiştir.

Taşımacılık faaliyetlerimizin en yoğun alanlarından olan kiralık büyük otobüs ihtiyacınızı kurumsal bir şirket ile çözmek istiyorsanız doğru adrestesiniz! Yapmanız gereken sadece 444 1 392 numaralı telefondan bize ulaşmak.

Kiralık Servis Minibüsü

Kiralık Servis Minibüsü

Kiralık Servis Minibüsü

Otobüs çözümlerinin yanı sıra daha küçük kapasiteli 16 kişilik minibüs sınıfı araçlarla da taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetin sizin için en makul yönü düğün, nişan, kına veya gezi etkinliğiniz için kişileri bir araya getirme şansınız yoksa ayrı noktalardan 2 veya 3 minibüs kiralaması yaparak aynı hizmeti alabilmeniz mümkün.

Tüm etkinliklerde özellikle kiralık servis minibüsü konusunda kendi öz malı araçlarımızla hizmet verdiğimiz için, olabilecek tüm sorunlara rahatlıkla müdahale edebildiğimiz gibi fiyatları belirleme hususunda gereken tüm avantajları rahatlıkla sunabilmekteyiz.

Bu hizmetimizde de eski model araçlar kullanılmamakla birlikte, özel dizayn edilmiş tamamen konfor içeren 0-5 yaş arası araçlarımızı kullanmaktayız. Otobüs veya servis minibüsü fark etmeksizin tüm araçlar ulaşım esnasında kişi başı ferdi kaza koltuk sigortası ile yüksek teminatlarda güvence altına alınmaktadır.

Günübirlik veya uzun süreli tüm taşımacılık çözümleriniz için bizimle görüşmeden karar vermeyin! 1000'den fazla etkinliği başarı ile tamamlayan şirketimizin müşteri yorumlarını google business sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Büyük otobüs kiralama için hemen 444 1 392 no'lu telefondan bize ulaşabilir, organizasyon detaylarını info@mevaturizm.com.tr adresine yazılı gönderebilirsiniz.

4.9/544 ratings
folder_openOtobüs Kiralama
commentYorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?