Servis Aracı Arayan Firmalar

Servis aracı arayan firmalar, oteller, fabrikalar, gece servisi arayanlar, personel servis iş ilanları, personel servisi işi arayanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yılların verdiği tüm bilgi ve deneyimlerle 10 yılı aşkın süredir personel taşımacılığı sektöründe hizmet veren şirketimizin İstanbul’un hemen hemen her semtinde projeleri bulunmakta ve güncel olarak yeni araç arayışlarına devam etmektedir. Sizde aracınıza iş arıyorsanız hemen aşağıda ki formu doldurarak tarafımıza bilgilerinizi iletip uygun pozisyonlarda iş imkanlarını yakalayabilirsiniz.

Servis'in başladığı yer
Servis'in bittiği yer
Örn: " 08:20 " şeklinde belirtiniz.
Örn: " 17:15 " şeklinde belirtiniz.
Örn : " 22 " şeklinde belirtiniz.

Servis Arabası Arayan Firmalar

İstanbul’da uygun imkanlarda servis aracınıza iş arıyorsanız hemen 444 1 392 numaralı telefondan bizi arayın. Servis aracı arayan firmalar içerisinde farkımız ödeme konusunda ki hassasiyetimizdir.
Sektörde 10 yıldan bugüne ödeme günlerimiz sabit olup, gerekli referansları mevcutta çalışan diğer çalışanlarımızdan rahatlıkla alabilirsiniz. Servis arabası arayan firmalar‘ın düzgün ve sağlam olanlarını arıyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. Servis aracı arayan firmalar ihale döneminde genellikle araç sirkülasyonu yaparlar ancak bizde bu tip durumlar yaşamazsınız.

Servis Aracı Arayan Oteller

Hizmet verdiğimiz kurumlarda hemen hemen tüm sektör gurubuna taşımacılık yapmaktayız. Bunların içerisinde oteller dahildir. Otel taşımacılığı genellikle gece geç vakitler olduğundan hemen her servis aracına uymaktadır. Bu sebeple çok fazla taliplisi vardır. Meva Turizm olarak bunu fırsat bilmeyip, bu tarz taşımacılık işlerinde önceliği mevcut çalışanlarımıza tanımaktayız. Sizde servis aracıma iş arıyorum diyorsanız, ailemize katılarak servis aracı iş ilanları içerisinde kendinize en uygun servisi alabilirsiniz. Servis aracı arayan oteller için bizimle iletişime geçiniz.

Servis Aracı Arayan Fabrikalar

Taşımacılık faaliyetlerimizin büyük bir kısmını oluşturan fabrika servis taşımacılığı hizmetidir. İstanbul’da hemen her saatte servis taşımacılığı hizmeti veren firmamızın birçok fabrikada servisleri bulunmaktadır. Aracınıza ister 2 tek sabah ve akşam olmak üzere, isterseniz 4 tek olmak üzere bir çok iş imkanı bulunmaktadır. Hemen yukarıda ki formu doldurarak sizde bizimle çalışmak için ilk adımı atabilirsiniz. 100’ün üzerinde fabrikaya taşımacılık yapan şirketimizin servis aracı arayan fabrikalar için bir çok hizmetleri bulunmaktadır.

Gece Servis Aracı Arayan Firmalar

Genel olarak Türkiye koşullarında en yoğun çalışma saatleri 08:00 ile 18:00 saatleri arasındadır. Bu sebeple servis işi yapanların ana servisi dışında çok fazla servis seçeneği yoktur. Bunu göz önüne alacak olursak sektörün en kıymetli çalışma saatleri özellikle akşam ve gece saatleridir.

Şirketimizin portföyünde yüzlerce firma olması sebebi ile hemen her saat çalışma yapmaktadır. Sizde servis arabasına iş arayanlar içerisinde gece işi arıyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçebilirsiniz. Gece servis aracı arayan firmalar içerisinde sağlam firma arayışınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçin.

Servis Arabası Arayan Firmalar

Sürekli büyümekte olan şirketimizin bünyesine yeni çalışma arkadaşları aramaktayız. Bizimle çalışmanızın size katacağı en büyük faydalardan birisi diğer servis arabası arayan firmalar gibi sebepsiz yada basit sebeplerle cezalar yazılmaması, ödemelerin gün sektirmeden düzenli yapılması, aracınızın tüm ihtiyaçlarını ödeme gününe bağlı tutmadan kendi imkanlarımızla yapıyor olmamızdır. Bizimle çalışmak istiyor ve uygun kriterde iş imkanı arıyorsanız hemen yukarıda ki formu doldurabilirsiniz.

Personel Servis Aracı İş İlanları

Yeni çıkan yönetmeliklerden sonra bir çok firma servis aracı arayışlarını sürdürmektedir. Şirketimizin büyüme hedeflerine bağlı olarak her yıl daha fazla araca ihtiyacımız olmaktadır. Şirketimiz bünyesinde ki tüm aracımla iş arıyorum iş imkanlarına ulaşmak için yukarıda ki formu doldurabilir, 444 1 392 numaralı telefondan bizi arayabilir yada taşımacılar nokta kom adresinde ki ilanlarımıza bakabilirsiniz. Firmamızın personel servis aracı iş ilanları hakkında daha detaylı bilgi için bizi arayın.

Servis Araçları Aranıyor İş İlanları

Firmamızın hemen her sektör ve kuruluşa taşımacılık hizmeti vermesiyle oluşan araç ihtiyaçlarımız için bir çok ilan sitesine veya facebook gibi sosyal medya alanlarında servis araçları aranıyor başlıklı iş ilanlarımızı görmeniz mümkün. Servis aracınız boşta veya bağlantılı ilave iş arıyorsanız bize ulaşarak uygun servis aracı arayanlar iş ilanlarımızdan servis arabanıza iş alabilirsiniz.

istanbul’da Servis Aracı Arayan Firmalar

Personel servisi hizmeti alanımız sadece İstanbul ile kısıtlıdır. Diğer illere hizmet vermemekteyiz. İstanbul içi Anadolu yakası veya Avrupa yakası olmak üzere birçok semtte araçlarımız çalışmaktadır.

Servis aracınıza ek iş arıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçin. Aradığınız semti bildirerek bünyemizde çalışan ilgili bölge sorumlusuyla birebir görüşerek daha sağlıklı sonuçlar almanız mümkün. istanbul’da servis aracı arayan firmalar içerisinde en iyisi ile çalışmanın avantajlarını yaşamak istemez misiniz?

Servis Aracı Aranıyor

Meva Turizm bünyesinde sürekli servis aracı aranıyor. Çok fazla projeye hizmet vermemiz sebebi ile şirketlerin talepleri doğrultusunda yeni servis aracı arayışlarımız olmaktadır. Firmamıza 16 kişilik, 19 kişilik, 27 kişilik okul taşıtı olması fark etmeksizin servis aracı aranıyor. Ödemenizin aksamaması için, servis aracıma iş arıyorum diyor ve sağlam turizm firması ile çalışmak istiyorsanız bizimle çalışan diğer kişilerden referans alarak hemen uygun iş imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Servis Aracı Arayan Turizm Firmaları

Taşımacılık sektöründe güvenebilecek servis aracı arayan turizm firmaları maalesef sayılı durumdadır. Personel servis işi arayanlar yaşanan ödeme problemleri, şirketlerin iflas durumları, haksız kazançlar elde edebilmek amacıyla gereksiz kesintiler, alınan yakıtların yansıtmalarının yapılmayarak kdv zararları gibi bir çok olumsuzlar servis aracı arayan firmalar hakkında daha fazla bilgi gereksinimi duyurmaktadır. Tüm bunların yanı sıra tamamen çalışanın hak ve hukukunu göz önüne alarak sağlam adımlarla büyüyen firmamızla ilgili hiçbir olumsuz yorum duymayacağınızı garanti ediyoruz.

En İyi Servis Firması

Servis taşımacılığı sektöründe 10 yıldır kesintisiz olarak hizmetlerimiz ile yakalamış olduğumuz başarıyla müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşımaktayız. Bu başarıyla istanbul’un En İyi Servis Firması olmaktan gurur duyuyoruz.

4.9/544 ratings

Yeni Başlayacak Projelerimize;

İstanbul’un her semtinden 16+1 , 27+1 araçlar aranmaktadır.

Sizde aracınıza uygun iş arıyorsanız, Hemen bizi arayın!

444 1 392 TIKLA ARA

folder_openServis Araçları
comment23 Yorum

23 Yorum. Yeni Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Geri Aranma Talebi
*
*

🙋‍♂️ Canlı Destek