Belgelerimiz - Meva Turizm, servis taşımacılığı yetki belgesi, taşıt kartı, TSE 12257, ISO 9001, 14001, Ohsas 18001 hizmet, kalite, yönetim, yetki belgesi ve diğer gereken tüm belgelerimiz mevcuttur.

Meva Turizm olarak personel taşımacılığı, öğrenci servisi hizmetleri ve diğer tüm taşımacılık faaliyetlerimizi yasal koşullara uygun ve kalite yönetimi sistemlerine elverişli yapı ile gerçekleştiriyoruz. Kalite sistemi gereğine uygun olarak, her gün daha fazla iyileştirme koşuluyla müşteri memnuniyetini ve güvenliği en üst seviyede tutabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Servis Taşımacılığı Yetki Belgesi

Servis Taşımacılığı Yetki Belgesi

Müşterilerimize sınırsız ve en kaliteli hizmeti sunabilmek için sektörümüzün en üst düzey grubu olan A sınıfı servis taşımacılığı yetki belgesi sahibiz. Bulunduğumuz sınıf gereği tüm taşımacılık faaliyetlerini en yeni araçlarla, sektörde tecrübeli şoförlerle, yönetmeliğe uygun şekilde yapmaya devam ediyoruz.


Taşıt Kartı

Taşıt Kartı Belgesi

Servis Taşımacılığı yapabilmek için gerekli olan taşıt kartı belgesi tüm araçlarımız da mevcuttur. Bununla birlikte şirketimizin hiçbir faaliyetinde korsan taşıma niteliğine giren aracımız bulunmamakta. Hassasiyetimiz sonucunda servis hizmeti verilen hiç bir kurumda eksik evraktan sebep hizmet aksamalarını yaşatmamayı garanti ediyoruz. Bu belge ile ilgili tüm detayları taşıt kartları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.


TSE 12257 Hizmet Yeterlilik Belgesi

Sunmuş olduğumuz servis taşımacılığı hizmeti hem öğrenci alanında, hem de personel servisi alanında Türk Standartlarına uygunluğunu göstermektedir. Tüm çalışmalarımız da sahip olduğumuz TSE 12257 Hizmet Yeterlilik Belgesi gerekleri esas alınır. Ayrıca müşteri memnuniyetini sağlayabilmek ve kaliteli hizmet verebilmek için personelimizi bu sisteme adapte ediyoruz.


 

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

Hizmet kalitemizi arttırarak hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Servis taşımacılığı hizmetini ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde vererek, tüm sürecin yönetimini kalite esasları ile yapıyoruz. Aynı zaman da çalışan personellerimize, iş ortaklarımıza, müşterilerimize olduğu gibi aynı şekilde çevreye ve topluma olan sorumluluklarımızı biliyor, bu sorumlulukların gerektirdiği şekilde kurallar çerçevesinde hareket ediyoruz.


ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

Çevreye ve insana olan tüm sorumluluklarımızın farkındayız. Bu farkındalıkla ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi gereklerini biliyor, insan sağlığının ve çevresel değerlerin iyileştirilerek korunması alanında ki çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.


OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

Taşımacılık hizmeti verdiğimiz tüm kurumların, şirket çalışanlarımızın, ziyaretçilerimizin, müşterilerimizin ve diğer 3. şahıslarla birlikte toplumun zarar görmesini engellemek, güven ortamında huzurla çalışabilmek için OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi gerekliliğinde uluslararası ve tüm yerel unsurlara uygun çalışmalar yapıyoruz.


Marka Tescil 39.Sınıf

39. Sınıf Marka Tescil

Şirketimizin marka ismi olan Meva Turizm, Türk Patent Enstitüsü tarafından tescillidir. Meva Turizm, 07/08/2017 tarihi itibari ile Türkiye'nin saygın kuruluşları arasında ki yerini markası ile tescilleterek marka olma yolunda ilerlemektedir. Markamız 556 sayılı kanun hükmünde ki kararnameye dayanarak 10 yıllık süreyle tescil edilmiştir.


Geri Aranma Talebi
*
*

🙋‍♂️ Canlı Destek