Hakkımızda

Hakkımızda

Meva Turizm 2009 yılında kurulmuş olup, bilgi ve deneyimlerini 1998 yılından bugüne taşıyarak, sektörde ki geçmiş ve deneyimleri sayesinde Personel Taşımacılığı ve diğer taşımacılık faaliyetlerinde müşterilerine kalite ve güvenilirliği taahhüt eder.

Şirketimiz kuruluşundan bugüne, hizmet verdiği ve diğer tüm kuruluşlara yenilikçi, kaliteli ve güvenilir hizmet sunabilmek adına kadrosunu konusunda tamamen uzman kişilerden seçerek, sürekli ve emin adımlarla büyümek suretiyle hizmet kapasitesini her yıl üst seviyelere arttırmıştır.

Her zaman verdiğimiz hizmetlerde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapan firmamız hali hazırda 130’dan fazla kuruma personel taşımacılığı hizmeti vererek, sektörde ki beklentileri karşılayan ve çözüm odaklı çalışmaları ile müşteri memnuniyetini kazanabilen firmamız çağdaş bir vizyon ile büyümeye devam ediyor…

Misyonumuz

Firmamızın ana faaliyet konusu olan personel taşımacılığı hizmetinde her müşterimize özel yaptığımız çözüm odaklı çalışmalar, verdiğimiz hizmet öncesinde ve sonrasında kazandırdığımız güvenilirlik ile ticari ahlak anlayışını tüm müşterilerimize göstererek personel taşımacılığı firmaları arasında ilk seçim olmak…

Vizyonumuz

Türkiye’de servis taşımacılığı sektöründe tanınan, aynı zamanda Türkiye ve dünya standartlarına ayak uydurarak, çağdaş yenilikleri takip eden, teknolojinin gerektirdiği tüm imkanları kullanan ve personel taşımacılığı sektöründe olabilecek tüm yeniliklere öncülük eden bir firma olmak ve diğer personel taşımacılığı firmalarının örnek aldığı bir kurum olmak.

Müşterilerimizin bizimle güven içerisinde hissettiği ve tüm beklentilerinin karşılandığı bir firma olmak ve bunu marka olarak duyurabilmek.

Meva Turizm Tarihindeki Kilometre Taşları

İlk Adım

09/07/2009 yılında Servis taşımacılığı hizmetini Meva Turizm markamızla İstanbul’un Küçükçekmece semtinde merkez kurarak vermeye başladık.

Yönetim

Meva Turizm şirketi Erkan AVKAN ve Gökhan AVKAN tarafından kardeşlerin yatırımıyla kuruldu.

Departmanlarımız

Müşteri portföyü artıyor ve ihtiyaçlar doğrultusunda ulaşım sorumlu sayısı 2’ye çıkarıldı. Pazarlama departmanı kurarak hem daha çok müşteri kazanmayı, hem de mevcut müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi amaçladık.

2 yıl geçti…

Makul ölçülerde koyduğumuz hedefler doğrultusunda sapmalar yaşanmayıp, 2011 yıl sonunda 14 müşteriye hizmet verirken, şirket öz malı servis aracı sayısı 8’e yükseldi.

Markamız Resmileşti

Meva Turizm’i servis taşımacılığı sektöründe bir marka haline getirdik. Tüm taşımacılık ve otomotiv hizmet tescillerini resmen tamamlamış olduk.

Büyüdük, büyüdük!

Sizler sayesinde 1 yıl içerisinde 4 kattan fazla büyüme sağlayarak sektörde Meva Turizm şirketinin temelini sağlamlaştırmayı başardık.

5. yaşımızı kutladık…

5. yaşımızda kurumsal kimliğimizi ve logomuzu yeniledik. 2014 yılında;

  • Toplam 37 müşterimize personel taşımacılığı hizmeti verdik.
  • İstanbul genelinde toplam 126 araçla, 2400 kişiyi taşıdık.
  • 380 adet organizasyon etkinliğini başarı ile tamamladık.
  • 472 saat müşterilerimizle görüştük.
  • 1871 değerlendirme ile 8.4/10 müşteri memnuniyeti kazandık.

Fuara Katıldık…

29/10/2015 yılında düzenlenen Küçükçekmece Expo sanayiciler fuarında yerimizi aldık.

Meva Oto Servis Kuruldu…

Artan müşterilerimize orantılı olarak çoğalan araç sayımızdan ve gelen talepler doğrultusunda yönetim olarak otomotiv sektörünün parçası olan oto tamir hizmetini bünyemizde yürütmeye karar verdik.

İkitelli Bağcılar Güngören Oto Sanayide 650m2 alanda faaliyetlerimizi başlattık.

Büyümeye devam ediyoruz…

2017 yılında geldiğimiz noktada 75 kurumsal şirketin personel servis hizmetini veriyor, hızla artan müşterilerimize daha iyi cevap verebilmek için personel sayımızı artırmış ve 1500 m2’den oluşan kendi binamıza taşındık.

Dijital çağ’a tam adapte olduk.

Şirketimize özel personel taşımacılığı programını büyük yatırım yaparak en son teknoloji ile adapte etmeyi başardık. Böylelikle hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımız işleriyle alakalı her bilgiye bir tıkla ulaşma imkanına sahip oldu.

%26 Büyüme ile sektörde tercih edilen marka olmaya devam ediyoruz.

Korona Virüs ile mücadelemizde iş sağlığı ve güvenliğine uygun, hijyenik servis taşımacılığı hizmetini istisnasız tüm müşterilerimize titizlikle uyguladık. 2020 hedeflerimizi başarı ile tutturarak piyasaların en zor günlerinde %26 büyüme sağlamak suretiyle sektörde en çok tercih edilen taşımacılık firması olduk.

İstanbul Şubemizi Açtık.

Meva Turizm olarak, Marmara bölgesinde müşterilerimize hizmet kalitemizi yükseltebilmek ve daha verimli olabilmek amacıyla Anadolu yakası Pendik bölgesinde ilk şubemizi ŞUBAT.2021 tarihinde faaliyete geçirdik.

Çınardere Mah, Ankara Caddesi No:67 34896 Pendik/İstanbul adresinde her zaman ziyaretinize açığız.

Hizmet Ağımızı Genişletiyoruz…

Servis taşımacılığı alanında ki faaliyetlerimizi sadece İstanbul ile sınırlı tutmayarak, İzmir, Bartın, Malatya ve Sivas illerinde hizmet vererek markalaşma yolunda ilerliyoruz.

Taşımacılık faaliyetlerimizi maksimum memnuniyet seviyesinde tutabilmek için  araç filomuzu yeniledik, aynı zamanda yeni araçlar kattık.

Teknolojiyi Daha Verimli Şekilde Kullanıyoruz.

Bu yılda teknolojiye yaptığımız yatırım sayesinde servis hizmeti verdiğimiz firma çalışanlarının memnuniyetini kazanmak adına Google Play Store ve IOS mağazalarından indirilen Meva Turizm uygulamasıyla; yolcuların aracın anlık konum bilgisi, aracın yaklaşma bildirimini alabilmesi, vardiya değişimi veya izin gibi süreçleri anlık bildirmek dahil tüm istek ve önerilerini geri bildirim yapabileceği kullanışlı bir uygulama ile büyük bir yatırım yaptık.

İdari Kadromuzla Tanışın

Yaptığımız işi seviyoruz ve tutkuyla yapıyoruz…

Orhan Balcı

Lojistik / Ulaşım Müdürü

Recep Akkuş

İhale ve Kalite Yönetimi Uzmanı

İlknur Avcı

İnsan Kaynakları Uzmanı

Emirhan Kiler

Kurumsal Satış Yöneticisi

Sema Güney

Finans Sorumlusu

Adem Torus

Pazarlama Yöneticisi

Yasemin Güleken

Muhasebe Sorumlusu

Berna Tiryaki

Müşteri Hizmetleri
0%
Olumlu Geri Bildirim
0
Aktif Devam Eden Proje
0
Özmalı Araç
0
Tamamlanan Etkinlik

Sahibi Olduğumuz Belgeler

Bizi yerimizde ziyaret ederek, çalışmamızı görmek ister misiniz?

Geri Aranma Talebi
*
*

🙋‍♂️ Canlı Destek