Personel Taşımacılığı İstanbul
Personel taşımacılığı istanbul hizmetinde kurumsal şirketlerin seçimi olan Meva Turizm, sektörde yenilikçi yapısı ile lider konumunu korurken, personel taşımacılığı fiyatlarını en uygun ölçülerde tutmaktadır. Personel servis taşımacılığı şirketleri, firmaları, fiyatları ve diğer aklınıza takılan tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Bizi diğer personel taşımacılığı yapan firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz kalite ile birlikte güven esaslı taşımacılık şirketi oluşumuz…

İSTANBUL’DA PERSONEL TAŞIMACILIĞI İÇİN : 444 1 392

Personel taşımacılığı İstanbul

İş verenlerin en büyük sorunu personellerin zamanında ulaşım yapamamasıdır. Her gün artan araç sayısı, yol çalışmaları, toplu ulaşım araçlarının yetersiz olması gibi bir çok olumsuz faktör bir araya geldiğin de gecikmeler kaçınılmaz oluyor.

Bu sebeple personel taşımacılığı İstanbul içerisinde en çok tercih edilen hizmetlerin başında gelmekte. Günümüz de artık lüks bir hizmet olmaktan çıkıp, tamamen ihtiyaç haline gelmiştir. Bununla birlikte personel taşımacılığı şirketleri sayı olarak artmakta ve en iyi servis firmaları konusunda bilgi sahibi olmakta zorlaşmaktadır.

Kaliteli ve güvenilir personel taşımacılığı hizmeti almak için bazı kriterleri bilerek, bunların ölçüsünde değerlendirme yapmanız gerekmektedir. Bu değerlendirmelerin başında tercih edeceğin personel taşımacılığı şirketinin sektörde ki geçmişi, öz malı araç sayısı ve belgeleri gibi bazı detaylar var.

Personel Taşımacılığı Şirketleri

Her zaman müşterisinin yanında olan ve yapıcı yaklaşımlarıyla çözüm odaklı çalışma prensibimizle İstanbul’da hali hazırda 500 araçla hizmet vererek, ortalama her gün sabah ve akşam olmak üzere 10.000 kişiyi taşıyoruz!

Bizim diğer personel taşımacılığı şirketleri içerisinde çalışma prensiplerimiz fark yaratıyor;

 • Personel taşımacılığında araç yaşı olarak tüm araçlarımız 5 yaş olup, tamamen konfor için dizayn edilmiş
 • Personel taşımacılığı yönetmeliğine uygun
 • Bakımları günlük takip edilen
 • A sınıfı olarak nitelendirilen Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter, Citroen Jumper markalı araçlar
 • Muayeneleri zaman geçirilmeden yapılan
 • Isıtma ve soğutma sistemi sorunsuz çalışan
 • Temizliğine dikkat edilerek her gün kontrolleri yapılan araçlarla hizmet vermekteyiz.

Şirket Profili;

2009 yılında Meva Turizm markamızla çıktığımız yolda, personel taşımacılığı İstanbul hizmeti şirketimizin faaliyet kolları içerisinde ilk sırada yer almaktadır. Tüm ticari faaliyetlerimizde güven esasına dayalı çalışmalarımız sayesinde hali hazırda 100’ün üzerinde kuruluşa aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Personel taşıma kurallarımızın başında önce güvenlik gelir. Bu anlamda şirketimiz personel taşımacılığı İstanbul için gerekli belgelere sahip ve çok kısıtlı sayıda olan A sınıfı servis taşımacılığı yetki belgesine sahip şirkettir.

Güvenli taşımacılık hizmeti için pusulamız daima yönetmelikler ve kalite esasları olmuştur. Meva Turizm olarak sahibi olduğumuz iso 9001 – iso 14001, ohsas 18001 ve TSE standartlarında hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Başarı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, ekip çalışmasının ne kadar etkili olduğunu göstererek gücüne inanan Meva Turizm, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını yürütmek suretiyle; güçlü “Operasyon” grubu ve “Satış Sonrası Destek” ekibiyle müşteri memnuniyetini daima sağlayabilmektedir.

Şirketlerin verimliliklerini ve kendi iş alanlarına daha fazla odaklana bilmesine katkı sağlamak amacıyla kalıcı ve güvenilir bir iş birliği içinde, yenilikçi ve iyileştirici yaklaşımlarımızla müşterilerine “rekabet üstünlüğünü” güçlendirerek, “Pazar Paylarını” arttırmaya yönelik çalışmalarına ara veremeden devam etmektedir.

Personel Taşımacılığı Fiyatları
Personel Taşımacılığı Fiyatları

Personel Taşımacılığı Yapan Firmalar

Her şirketin kendi has bir çalışma şekli vardır. Meva Turizm olarak bizim öncelikli prensibimiz müşterilerimize şeffaf olmaktadır. Sadece bununla sınırlı kalmayıp güven esaslı ticaret kuralımız sayesinde müşterilerimizin güvenini kazanmak için azami gayret gösteririz.

Şirketimiz diğer personel taşımacılığı yapan firmalar istanbul içerisinde farklı çizgisi ile her zaman ilk tercih noktası olmayı başarmıştır. Meva Turizm’i tercih eden müşterilerin google business sayfamızda ki reel yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Personel Taşımacılığı Fiyatları

Hemen her şirketin masrafları kontrol altına alabilme çabasında olduğunu biliyoruz. Şirketimiz personel taşımacılığı fiyatları hakkında bilgi verirken teknoloji ve insanın iş birliğine dayalı bir sistem üzerinden ilerlemektedir.

Bu anlamda firmamıza özel personel taşımacılığı programı kullanarak en uygun rotasyonları belirlemekte ve bu sayede mesafeden kazanç sağlayarak fiyatları en makul seviyelere düşürebilmektedir. Personel taşımacılığı ücreti hesaplamasını adil şekilde uygulayarak, İBB’nin belirlediği tarifeleri baz almaktadır. (bkz:ücret tarifeleri)

Personel taşımacılığı fiyatları hakkında aklınıza takılan tüm detaylar için whatsApp destek hattı üzerinden veya 444 1 392 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

Personel Taşıma Firmaları

Her zaman kaliteyi en uyguna mal etmek isteyenlerin tercihi olan Meva Turizm, her geçen gün kendini geliştirmesiyle birlikte artan müşteri portföyüne hem kurumsal, hemde orta ölçekli işletmeleri kazanarak büyümeye devam ediyor. Her koşul da önce güvenlik akabinde kalite odaklı çalışmalarımız sayesinde tercih edilme noktasında diğer personel taşıma firmaları içerisinde ilk seçimler arasında yer alıyoruz.

Personel taşıma sektörümüzün öncü firmalarından Meva Turizm, 10 yılın üzerinde birikimi sayesinde her sektörden kurum ve kuruluşlara katma değeri yüksek ve yapıcı personel taşımacılığı çözümlerini ve desteğini sunmaktadır.

Üstün deneyimli ve eğitimli güçlü kadromuzla şirketimiz pek çok sertifika ve uzmanlık belgelerine sahiptir. Günümüz koşullarında gelişen teknolojileri yakından takip ederek, sahibi olduğumuz ISO9001:2008 prensiplerine uygun hizmetler sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

Personel Taşıma Firmaları
Personel Taşıma Firmaları

İstanbul Personel Taşımacılığı, Şirketleri, Fiyatları, Firmaları

İstanbul geneli Avrupa yakası ve Anadolu yakası olmak üzere tüm ilçelerde verdiğimiz personel taşımacılığı İstanbul hizmeti için 444 1 392 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Fiyat teklifi, görüş öneri ve diğer tüm istekleriniz için 0555 044 1 392 Whatsapp destek hattından müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

4.8/539 ratings
folder_openServis Taşımacılığı
comment5 Yorum

5 Yorum. Yeni Yorum

 • Selda Tezcan
  19 Şubat 2019 11:45

  Merhaba, şirketimize daha önce personel taşımacılığı hizmeti almadık. İlk defa servis kullanmayı düşünüyoruz. Belirttiğim mail adresine tarafınıza hangi bilgileri ulaştırmamız gerektiğini bildirirseniz memnun olurum.

  Yanıtla
 • Osman Gül
  4 Mart 2020 11:46

  Merhaba iyi günler dilerim size kolay gelsin size

  Yanıtla
 • Merhabalar şirketlerden bağımsız bireysel basvurabiliyormuyuz

  Yanıtla
 • önder yıldırım
  27 Aralık 2023 11:15

  merhablar kolay gelsin sabah kucukköyden k.çekmece sefaköy e 1 calısanımız için servıs arıyotuz

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Geri Aranma Talebi
*
*

🙋‍♂️ Canlı Destek