Günlük Servis Aracı Kiralama

Günlük servis aracı kiralama hizmetinde tüm okul gezileri, piknik organizasyonları, düğün merasimleri, cenaze ve diğer etkinlikler için İstanbul'da minibüs kiralama hizmetini en profesyonel şekilde sunan şirketimizin en önem verdiği husus müşteri memnuniyetidir.

Günlük Servis Aracı Kiralama İstanbul

Firmamız günlük servis aracı kiralama ihtiyacı olan müşterilerimize son model araçlarla donatmış olduğu Zengin araç filosu ile üst düzey kalitede hizmet sunmaktadır. Firmamızı tercih eden bütün müşterilerimiz konforlu ve güvenli bir şekilde seyahat etme imkanına sahiptir. Sahip olduğumuz zengin araç filosunda yer alan bütün araçlarımızı belli aralıklarla yenileyerek kaliteli hizmet seviyemizi her zaman en üst seviyede tutmaktayız.

Ayrıca araç filomuz da yer alan bütün araçlarımızın periyodik bakımları yapılmakla beraber mevsimlere göre araç lastiklerimiz değiştirilmektedir. Firmamızı tercih eden bütün müşterilerimiz konforlu ve güvenli bir şekilde seyahat etmeleri için bütün personellerimiz canla başla çalışmaktadır.

Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllar boyunca kazanmış olduğu tecrübe ile müşteri memnuniyeti için görebileceğiniz en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktadır. Firmamız bir çok faaliyet ve aktivite için günlük servis aracı kiralama hizmeti sunmaktadır.

 

Okul Gezileri İçin Günlük Servis Aracı Kiralama Hizmetimiz

Firmamız göz bebeğimiz olan yavrularımızın eğitimini sağlayan okullarımızın düzenlemiş olduğu geziler için günlük servis aracı kiralama hizmeti vermektedir. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizi yetiştirecek olan güzide öğretmenlerimizin refakat etmeleri ile gerçekleşen bu geziler hem öğrencilerin kaynaşması açısından önemlidir hem de bu geziler sayesinde öğrencilerin özgüveni oluşmaktadır.

Özgüveni yerine gelen öğrencilerin topluluk içerisinde daha özgür ve çekinmeden hareket etmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca bu geziler sayesinde hem öğrenciler hem de öğretmenler stres atarak doyasıya eğlenceli zaman geçirmesini sağlar.

Gezinin türüne göre genel kültürü arttırmaya yönelik eğitici ve öğretici okul gezilerine rastlamak da mümkündür. (Müze gezileri, tarihi ve turistik yerlere yapılan geziler gibi). Bu geziler öğrenciler ve öğretmenler arasındaki iletişimin ve sevgi bağının da güçlenmesine büyük katkıda bulunur. Öğrenci taşımacılığı hizmetinde hassasiyetin farkındayız.

Piknik Gezileri İçin Günlük Servis Aracı Kiralama Hizmetimiz

Firmamız aile piknikleri, kurum ve kuruluşların piknik gezileri, iş yerlerinin piknik gezileri, okulların piknik gezileri, derneklerin piknik gezileri gibi birçok piknik gezisi etkinlikleri için günlük servis kiralama hizmeti sunmaktadır. Bu piknik gezileri sayesinde aynı iş yerinde, aynı kurumda çalışan kişiler, aynı derneğe mensup olan üyeler, yoğun çalışma hayatı gibi sebepler nedeniyle bir araya gelemeyen aile fertleri ve akrabalar bir araya gelerek eğlenceli ve keyifli saatler geçirmektedir.  Genellikle doğa ile iç içe olmanın mümkün olduğu alanlar seçilen piknik gezileri belli aralıklarla tekrarlanması gereken aktiviteler arasında yer almaktadır. Bu tarz aktiviteler ile iş hayatından ve günlük şehir yaşamının boğucu ve yorucu etkilerinden kurtulmak mümkündür. Bir taraftan getirilen yiyecekleri muhabbet eşliğinde tüketirken diğer taraftan oyunlar oynayarak neşeli ve bol kahkahalı vakit geçirerek günü doya doya değerlendirmek imkanı mevcuttur.

Günlük Servis Aracı Kiralama İstanbul

Günlük Servis Aracı Kiralama İstanbul

Düğün Merasimleri İçin Günlük Servis Aracı Kiralama

Firmamız düğün merasimi olan müşterilerimiz için konforlu servis araçlarını uygun fiyattan kiralamaktadır. Kendinizin veya herhangi bir akrabanızın düğününde konuklarınızı toplu halde düğünün yapılacağı düğün salonuna götürmek için mutlaka servis araçla6rına ihtiyacınız olacaktır. Yüzlerce davetiye tek tek taksiyle götürmek hem çok pahalı olur hem de o kadar taksiyi aynı anda bulmanız imkansızdır.

Firmamızın sunmuş olduğu taşımacılık hizmetleri ile bütün konuklarınızı toplu halde VIP konforunda hiçbir sorun yaşamadan düğün salonuna götürüp tekrar geri getirebilirsiniz. Bu sayede düğün sırasında onca telaşınız varken konuklarınızın sorunsuz bir şekilde düğün alanına ulaşıp ulaşmadığını dert etmek zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca bu hizmetimizden yararlanarak kimseye mahçup olmayacaksınız.

Bu mutlu gününüzde umutsuz durumlar yaşamamak ve strese girmemek için firmamızın size sunmuş olduğu avantajlardan faydalanarak uygun fiyatlarıyla konuklarınızı hiç zahmete girmeden düğün alanına ulaştırabilirsiniz. Bu mutlu gününüzün böyle basit sebepler ile şehir olmasını istemiyorsanız düğün merasimi için günlük servis kiralama hizmetimizden firmamıza başvurarak faydalanabilirsiniz.

Cenaze Merasimi İçin Günlük Servis Aracı Kiralama

Cenazeler en başta aynı yer olmak üzere Rahmetli olan kişinin akrabaları komşuları dostları tanıdıkları ve tüm sevenleri için üzüntü dolu ve çok zor zamanlardır. Herkesin Üzgün olduğu cenaze verdi Herkes hayatını kaybeden kişi için Son görevini yerine getirmek ister. Taziye için cenaze namazı için ve mezarlıkta defin işlemleri için herkes belirtilen yerlere gider.

Cenaze evine cenaze aracı ile Rahmetli olan kişinin getirdikten sonra helallik alınmasının ardından mezarlık için yola çıkmak gerekmektedir. Cenaze için gelen kalabalık bir şekilde mezarlığa intikal ettirilmelidir. Rahmetli olan kişiye son görevine yapmak için gelen kişilerin mezarlığa gitmek için araçları olmayabilir veya kişiler mezarlığın yerini ve nasıl gidileceğini bilmiyor olabilirler. Böyle bir durumda acılar taze iken mezarlığa insanları taşımak için Kimseyle uğraşacak gücü kalmamaktadır.

Bu yüzden firmamız cenazesi olan kişilere acıları taze iken Bu konuyla uğraşıp sıkıntıya girmemeleri için cenaze merasimi için günlük servis kiralama hizmeti sunmaktadır. Rahmetli olan kişiye son görünür yapmak için gelenleri Cenaze evinden alarak mezarlığı götüren aracımız daha sonra tekrar kişileri defin işlemlerinin ardından cenaze evine geri getirerek görevini tamamlamaktadır. Böylece üzgün bir gününüzde firmamızın sunmuş olduğu hizmet ile büyük bir sıkıntıyı dert etmemiş olursunuz.

Etkinlikler İçin Günlük Servis Aracı Kiralama

Herhangi bir vakfın derneğin kişinin kurum veya kuruluşların düzenlemiş olduğu toplantı söyleşi seminer fuar gibi birçok etkinlik düzenlemiş olduğu etkinlik alanlarında Pek çok kişiyi ağırlar.

Bu etkinliklerin düzenlenmiş olduğu alanlara ulaşım her zaman için kolay olmamaktadır. Hatta bazen bu alanları toplu ulaşım taşıtları ile ulaşmak da mümkün olmamaktadır. Böyle bir durumdan etkinliği düzenleyen kişi veya tüzel kişilerin mağdur olmaması düzenlenen etkinliğin yeteri kadar ilgi görmesi ve bu etkinliklerden faydalanmak isteyen kişilerin hayal kırıklığına uğramamaları için firmamız etkinlikler için günlük servis kiralama hizmeti vermektedir.

Araç kiralama firmamızın sağlamış olduğu bu hizmet sayesinde hem düzenlenen etkinlikler ve faaliyetler yeteri kadar iyi görmüş olur hem de bu faaliyetleri ve etkinlikleri düzenleyen kişiler mağdur olmamış olur. Ayrıca etkinlik alanlarına ulaşmak isteyen kişiler bu insanlar sayesinde kolaylıkla etkinlikler faaliyet alanlarına koşarak keyifli ve hoş vakit geçirmiş olur.

Yukarıda belirttiğimiz birkaç hizmet ve bunun dışında kalan hizmetler için firmamız ara vermeden sürekli olarak müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktadır. Firmamız insanlarımıza hizmet ettikçe büyümekte ve vermiş olduğu kaliteli hizmet ile taşımacılık sektöründe lider konumda olmanın verdiği Haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmamızın sahip olduğu Zengin içerikli araç filosu ile bütün müşterilerimiz ulaşmak istedikleri yere rahat konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşmaktadır. Firmamızın sahip olduğu araç filosundaki bütün araçlar bütün Güvenlik testlerinden başarıyla geçmiştir. Hizmet verdiğimiz araçların tamamı yenilenmiş ve klimalı araçlardan oluşmaktadır.

Firmamızın taşımacılık sektöründe bütün müşterilerine ayrım yapmadan aynı hizmet politikası yüksek kalite ile sunmuş olduğu VIP ayrıcalıklara eş değer olan bütün hizmetlerinden faydalanmak için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden ulaşarak müşteri temsilcilerimizle irtibat kurabilir ve öğrenmek İstediğiniz tüm bilgileri kapsamlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Günlük servis aracı kiralama firmamız hakkında çekimser bir vaziyette kalmamak için firmamızın daha önceden sunmuş olduğu hizmetler ile ilgili referansları inceleyerek tüm endişelerinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Konforlu günlük servis kiralama hizmetimiz size bir telefon kadar yakındır.

Günübirlik Servis Kiralama

Günübirlik Servis Kiralama

Günübirlik Servis Kiralama İstanbul

Kişi sayısının çok olduğu etkinliklerin en büyük problemi organizasyondur. Organizasyon bütünlüğü açısından herkesin bir arada olması, gidilecek yere toplu ulaşım sağlanması, adres tarif etmekle uğraşma gibi tüm külfetleri üzerinizden kaldıracak en büyük adım günübirlik servis kiralama işlemidir. Düğün Nişan gezi taşımacılık ayrıca maç, toplantı, seminer, konser, gibi tüm etkinlikleriniz için yapacağınız kiralama hizmetini en uygun fiyatlarla sunan şirketimizi hemen 444 1 392 'den arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

Şişli, Sultanbeyli, Bağcılar, Ataşehir, Fatih, Bayrampaşa, Pendik, Gaziosmanpaşa, Başakşehir, Bakırköy, Kâğıthane, Tuzla, Esenler, Kartal, Eyüp, Şile, Arnavutköy, Üsküdar, Beyoğlu, Bahçelievler, Sultangazi, Beykoz, Beşiktaş, Sancaktepe, Çekmeköy, Zeytinburnu, Silivri, Güngören, Çatalca, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Ümraniye, Sarıyer, Adalar, Kadıköy, Esenyurt, Maltepe

Günlük Servis Aracı Kiralama İstanbul 444 1 392 - Meva Turizm

Tüm organizasyonlar için şirketimizden detaylı bilgiler alabilir, günlük servis aracı kiralama hizmetimiz sayesinde taşımacılık sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz. En uygun fiyatları sunarak, yeni model araçlarımızla, konusunda deneyimli şoförlerimizle sizin için de yapabileceğimiz bir şeyler mutlaka vardır.

5/521 ratings

Kiralama Fiyatları Bilgisi İsteyin

Fiyat teklifinizi e-posta ile almak istiyorsanız lütfen formdaki e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Günlük Servis Aracı Kiralama

folder_openServis Kiralama
Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?