Şoförlü Minibüs Kiralama

Şoförlü minibüs kiralama istanbul, 16 kişilik minibüs kiralama, sahibinden kiralık, şöförlü, düğün, nişan, kına, gezi fiyatları ve diğer taşımacılık hizmetleri için hemen bizi arayın.
İSTANBUL'DA ŞÖFÖRLÜ MİNİBÜS KİRALAMA İÇİN ARAYIN : 444 1 392

En uygun Şoförlü Minibüs Kiralama İstanbul

 • Düğünlere özel ulaşım için şoförlü minibüs kiralama
 • Evliliğin olmazsa olmazı nişan günlerine özel şoförlü minibüs kiralama
 • Cenaze için şoförlü minibüs kiralama
 • Gezi turları için şoförlü minibüs kiralama
 • Şöförlü vip minibüs kiralama
 • İstanbul şoförlü minibüs kiralama işleriniz için 444 1 392 numaralı telefondan veya info@mevaturizm.com.tr adresinde e-posta göndererek taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Düğün, nişan, kına ve diğer etkinliklerin ulaşım organizasyonunu bireysel olarak yapmak ve takip edebilmek oldukça zordur. Tüm kişileri bir araya getirebilmek ve bu misafirlerin sorunsuz olarak ulaşımını sağlayabilmenin tek yolu şoförlü minibüs kiralamadır. Servis minibüs kiralama hizmetinin yanı sıra başka şehirlerden gelen misafirlerinizin terminallerden karşılanması konusunda da şoförlü minibüs kiralama hizmeti vermekteyiz.

Şoförlü Minibüs kiralama istanbul hizmetinde kullandığımız araçlar en fazla 3 yaşında olup, şoförlerimiz konusunda en az 5 yıllık deneyimli kişilerdir. Sizde kaliteli ve sorunsuz şöförlü minibüs kiralama almak istiyorsanız hemen bizi arayın veya aşağıda ki formu doldurarak talepte bulunun.

Şöförlü Servis Kiralama

Şirketimiz bünyesinde 16 kişilik, 27 kişilik ve diğer 54 kişilik kapasiteli araç seçenekleri ile şöförlü servis kiralama hizmeti vermekteyiz. Hizmet esnasında tüm kişiler ferdi kaza sigortası ile koltuk başı sigortalandığı gibi diğer kasko sigortaları da eksiksiz olarak yapılmaktadır. Kısacası bizimle güvendesiniz.

Sahibinden Kiralık Minibüs Şöförsüz

Yönetmeliğe göre ticari taşımacılık faaliyetleri için şöförsüz minibüs kiralama işlemleri yasal değildir. Çünkü kullanılacak minibüsün şoförü araç sahibi tarafından sigortalı olması gerekmekte, aynı zamanda bulundurulması zorunlu olan src1 veya src2 belgesine sahip olmalı ve bunun yanı sıra psikoteknik belgesine sahip olmalıdır.

Bu sebeple sahibinden kiralık minibüs şöförsüz olarak tedarik edilmesi büyük riskleri de beraberinde getirmektedir. Olası bir trafik kazası durumunda ağır sonuçlar yaşanabilir. Meva Turizm olarak şöförsüz minibüs kiralama yapmanızı tavsiye etmiyoruz.

Şöförlü Minibüs Kiralama Fiyatları

Şöförlü minibüs kiralama fiyatları hesaplanırken ihtiyaç duyulan aracın kapasitesi, kalkış ve varış noktası, kaç gün hizmet verileceği gibi kriterler baz alınmaktadır. Bizimle şöförlü minibüs kiralaması yaptığınız zaman en büyük avantajınız araçların kendi bünyemizde oluşu ile fahiş fiyatlar ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Kiralık Şöförlü Minibüs Fiyatları

Her şirketin fiyat uygulaması farklıdır. Bu nokta da en avantajlı fiyatı sunan şirket kendi öz malı araçları ile hizmet sunan firmalardır. Çünkü tüm giderleri kontrol altında tutabildiği için makul fiyatları sunmak çok zor olmuyor. Ancak kendi bünyesinde barındırmayan ve hizmeti kendisine bağlı çalışan taşeron kişilerden almaya çalıştığında kiralık şöförlü minibüs fiyatları oldukça yüksek çıkabiliyor. Sebebi ise her iki tarafında kazanç sağlamaya çalışması ücrete yansımasında kaçınılmaz oluyor.

Bu sebeple kiralık şöförlü minibüs fiyatlarını araştırırken, hizmeti yürütecek kişinin ve aracın firma bünyesinde olması en önemli faktörler olduğundan mutlaka teyit alınız. Ayrıca tek bir şirketten değil birden fazla şirketten alarak ortalama piyasa koşullarına hakim olup seçiminizi şartların en uygun sağlandığı firmadan yana seçmeye özen gösterin.

FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ.

Fiyat teklifinizi e-posta ile almak istiyorsanız lütfen formdaki e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Şöförlü Minibüs Kiralama

Şöförlü Minibüs Kiralama

Günlük Şöförlü Minibüs Kiralama

Özel günlerde en büyük sorun ulaşım organizasyonudur. Özellikle misafirlerin hepsinin bir arada olması ve bunları takip etmek etkinlik sahibi için problemdir. Bu sebeple kısa süreli olacak düğün, nişan, kına gecesi, piknik veya diğer etkinlikleriniz için günlük şöförlü minibüs kiralama, personel servis aracı kiralama hizmeti alabilirsiniz. Firmamız bu tarz 1000'den fazla gezi, düğün, kına, nişan gibi etkinliği başarı ile tamamlamış olup, bu hizmeti alan müşteri yorumlarını referans niteliğinde google business sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Şöförlü Minibüs Kiralama Sahibinden

Tüm etkinlikleriniz de şöförlü minibüs kiralama sahibinden olarak kiralamanın en çok maliyet açısından faydaları bulunmakta. Bunun yanı sıra muhattap açısından direk iletişimde olmanızı sağlar. Meva Turizm olarak tüm şöförlü minibüs kiralama hizmetlerinde kendi öz malı araçlarımızı kullanmaktayız. Aynı zaman da organizasyonun başından sonuna kadar takip eden ve taleplerinizi anlık olarak bildire bileceğiniz personeli bünyemiz de barındırmaktayız. Üstelik bunlar için ekstra ücretler talep etmemekteyiz.

Şöförlü minibüs kiralama sahibinden hizmetini yaparken kurumsal nitelikte firmaları tercih etmenizi öneriyoruz. Çünkü olası bir kaza veya arıza durumunda muadil araç yönlendirme gibi işlemler hızlıca yürüdüğü gibi, maliyetlerde piyasa koşullarına göre daha uygun olarak seyir etmektedir.

Şöförlü Vip Minibüs Kiralama

İster gelin arabası olarak kullanabileceğiniz, isterseniz özel misafirlerinizin karşılanmasında ve diğer transfer hizmetlerinde tercih etmek istediğiniz vip minibüs kiralamayı en kaliteli ve en uygun fiyatlarla firmamızdan sağlayabilirsiniz. Şöförlü vip minibüs kiralama hizmetini yılların verdiği tüm bilgi ve deneyimlerle, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı sunan şirketimizin bir çok referansı bulunmaktadır.

Bu anlamda size en doğru bilgiyi verecek olan bizi daha şoförlü vip minibüs kiralamada tercih eden müşterilerimizin yorumlarıdır. 10 yılın üzerinde bu alanda tecrübelerimizi ortaya koyarak bir çok toplantı, yurt dışı misafirlerinin karşılanması işini yapan şirketimizin aynı zaman da rehber hizmeti de bulunmaktadır.

Taleplere göre ingilizce, arapça ve rusça dilini ana dili gibi bilen ve misafirlerinizle iletişim anlamında sorun yaşamayacak şöförler bünyemizde bulunmaktadır. Üstelik vip minibüs kiralama yaparken dil bilen personel olmasından sebep ekstra maliyetler tarafınıza sunmuyoruz. Bizi hemen 444 1 392 numaralı telefondan arayarak daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

istanbul Şöförlü Minibüs Kiralama Hizmeti

Metropol şehirlerde bir çok turizm taşımacılık firması bulunmaktadır. Bunlar içerisinden en iyi hizmeti veren firmayı belirlemek için bazı konular hakkında net bilgi sahibi olmanız gerekiyor. istanbul şöförlü minibüs kiralama hizmeti alırken şu konulara dikkat edin,

 • Tercih edeceğiniz şirketin yetki belgesinin olmasına,
 • Şöförün minibüs kullanma konusunda deneyimli olmasına ve gerekli olan src belgesine, psikoteknik belgesi sahipliğine,
 • Mümkünse hizmet alacağınız şirketin konumunun incelenmesi,
 • Firma hakkında referans amaçlı müşteri yorumlarının olması ve bunların okunarak tercih noktasında baz alınması. Bakınız müşteri yorumlarımız.
 • Fiyatlarının piyasa koşullarına göre makul olup yüksek fiyatlar olmaması.
 • Şöförlü minibüs kiralama yaparken opsiyonlu anlaşma sağlanması. Yani 24 saat kala iptal edilebilmesi ve ya rotada değişikliklerin yapılabilmesi gibi opsiyonlara firmanın izin vermesi.
 • Ödeme noktasında kredi kartı gibi opsiyonların sunulması.
 • Gece dahi olsa her aranıldığında ulaşılabilir yetkili kişinin bildirilip, sorunlara karşı anında müdahale edebilme noktasında şirket tarafından ilgili kişi bilgilerinin paylaşılması.

İstanbul'da Şoförlü Minibüs Kiralama Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstanbul'da şöförlü minibüs kiralama hizmeti alırken servis aracı kiralamak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar,

 • Servis minibüsünün yaş olarak en fazla 3 olması
 • Olumsuz hava şartlarında ısıtma sisteminin düzgün çalışması, sıcak havalarda klimanın sorunsuz çalışması,
 • Minibüs şöförünün sektörde en az 5 yıl deneyimli olması,
 • İstanbul şöförlü minibüs hizmetinde sürücünün semtler hakkında ulaşım bilgisine sahip olması,
 • Her türlü aksaklığa karşı firmanın aynı kalitede muadil aracı çok geciktirmeden temin edebilecek güce sahip olması.
 • Servis aracı kiralama sözleşmesi yapılarak şartlara azami riayet edilmesi.
 • Şöförlü minibüs kiralama konusunda tecrübe sahibi olan ve talep edilen işin kurgusunda rotasyon planlamasını doğru yapabilen şirketlerle çalışamak.
 • Hizmette görev alacak araçların yetkili mercilerden alınmış yol izin belgesinin olması ve özellikle şehirler arası ulaşım için d2 belgesinin olması.

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Hizmet Bölgelerimiz

Ümraniye, Maltepe, Adalar, Sultanbeyli, Bağcılar, Esenler, Çekmeköy, Sultangazi, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Beykoz, Küçükçekmece, Kadıköy, Şile, Sancaktepe, Eyüp, Gaziosmanpaşa, Başakşehir, Çatalca, Üsküdar, Sarıyer, Ataşehir, Kartal, Beyoğlu, Kâğıthane, Arnavutköy, Pendik, Esenyurt, Zeytinburnu, Avcılar, Beşiktaş, Fatih, Güngören, Tuzla, Bakırköy, Bahçelievler, Bayrampaşa, Şişli

Otobüs Kiralama istanbul Meva Turizm

Şirketimizin diğer taşımacılık faaliyetleri arasında olan otobüs kiralama hizmetini en uygun ve en cazip fiyat avantajlarıyla sunmaya devam ediyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik tüm kiralama işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızda, en özel günlerinizde ki taşımacılık işini kusursuz bir şekilde yerine getiriyoruz.

4.9/537 ratings
folder_openServis Kiralama
commentYorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?