Yarım Otobüs

Yarım Otobüs Kiralama, Fiyatları, Firmaları, Kaç Kişiliktir 444 1 392, koltuk sayısı, midibüs, 27 kişilik otobüs kiralaması yapan şirketimiz istanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasının her semtine en uygun ücretlerle en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ediyor.

Yarım Otobüs Kiralama istanbul

Yolculuklarda otobüsün güvenlik açısından yeterliğinin yanı sıra konforu en önemli kriterlerden biridir. Uzman kadromuz ile verdiğimiz hizmet şüphesiz firmamızı vazgeçilmez kılıyor. Talepleriniz kısa zamanda değerlendirilmekte ve organizasyonlarınızda zaman yönetimi açısından size kolaylık sağlamaktadır. Çağımıza uygun, teknolojik alt yapıya sahip otobüsler mevcut kaliteyi koruyarak mümkün olan en uygun fiyatlar ile kiralanmaktadır.

Konforlu Yarım Otobüsler ile Yolculuk
Şirketimiz kalite, güvenlik ve ekolojik durumları takip ederek otobüs filosunu sürekli yenilemektedir. Bu şekilde otobüs servisleri, grup seyahat otobüsleri ile komple seyahat planları yapan ve yöneten en zorlu talepleri karşılayabiliyoruz. Gruplar için tur otobüsü ve minibüs kiralama imkânı sunuyoruz.

Yarım otobüs kiralama istanbul hizmetinde bizimle ne kazanırsınız?

  • Yolculuk boyunca rahat ve geniş koltuklarda uykunuz varsa dinlenebilir yâda doğanın ihtişamını izleyebilirsiniz. Sıkışıklık hissetmeden gezinizin tadını varırsınız.
  • Yarım otobüslerde yol sizi az yorar, araçta sohbet etmek ya da film izlemek keyiflidir.
  • Profesyonel ve saygılı ekip ile lüks yolculuğun tadını çıkarmanızı sağlarız.
  • Dikkatli ve kibar şoförünüz sayesinde güvenli yolculuk yaparsınız.
  • Depo alanları, üst bölmeden bagaja kadar ekipmanlarınız için yeterli alana sahiptir.
  • Dinlenmek ve eğlenmek için görsel ve işitsel ekipmanlar mevcuttur. Müzik dinlemek isterseniz evinizin konforuna sahipsiniz.
Yarım Otobüs Kiralama

Yarım Otobüs Kiralama

Yarım otobüs kiralama tıpkı oto kiralama gibidir. Uzun ya da kısa süreli kiralama seçeneklerini  şehir içi ya da şehir dışı hatta uluslar arası gezilerde kullanabileceğiniz yarım otobüsler, personel ve öğrenci taşımacılığında, organizasyonlarda yolcu transferi gibi ulaşım ihtiyaçlarında değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca firma yurtiçi ve yurtdışı turist gruplarını taşıyan turizm şirketlerine ve acentelerine otobüs kiralama hizmeti vermeye hazırdır.

Peki, hala ne bekliyorsunuz? Başarının takım çalışmasının ürünü olduğuna inanan firmanın;  profesyonel ekibi, yolculuk mekânlarınızı şık, konforlu ve pratik kullanımlı hale getirmek için, her zevke hitap eden bir yeteneği ile çalışıyor. Sizlere sadece gelip yakından görmek ve deneyimlemek kalıyor.

Isuzu Yarım Otobüs

Dolaşmak veya özel günlerin taşımacılığını kusursuz olarak yerine getirmek her organizasyon sahibinin hedeflerinden biridir. Fakat kusursuz bir planlamayla birlikte iyi bir yolculuk gerekir... Bunun için yarım otobüs seyahati genelde konforsuz, eski model ve güvenlik önlemlerinin çok önceki yönetmeliklere haiz olması sebebiyle korkulu yaklaşılırken, bu algıyı Isuzu yarım otobüs kıracak.

Düğün, kına, nişan, okul gezisi, kurumsal toplantı, piknik, cenaze ve diğer tüm etkinliklerde ISUZU emrinizde! 27 kişilik kapasitesi ve yüksek güvenlik sistemleriyle birlikte konfor üzerine dizaynı sayesinde kendinizi evinizde ki rahatlıkta hissedebileceğiniz en ideal araçlardan birisidir.

Mercedes Yarım Otobüs

Yolculuğun eziyete döndüğü günler artık eskide kaldı! Mercedes yarım otobüs teknolojisi sayesinde artık hem keyifli hem de güvenli yolculuklar sizi bekliyor... Otobüs sektörünün lideri, diğer markalara göre farkını her zaman göstererek 1 numaralı sırasını hiç kaptırmayan Mercedes hem tasarımı hem de dayanıklılığı ile göz dolduruyor.

Bu yüzden yolların dostu, kullanıcıların gözdesi Mercedes tüm yolculuklarda en iyi dostunuz olmaya devam edecek.

Yarım Otobüs Kiralama Fiyatları

Yarım otobüs kiralama fiyatları belirlenirken yapacağınız organizasyon türü baz alınmamaktadır. Ancak aracın kalkış noktası, varış yeri, hangi saatlerde olacağı, etkinliğin günü, yapılacak kilometre gibi bir çok kriter fiyatları etkilemektedir. Bu sebeple sabit fiyat fiyatlandırma yapılmamaktadır. Ancak istanbul içi ve ya şehirler arası yapılacak organizasyonlarda fiyat anlamında değişkenlik göstermektedir.

Yapacağınız organizasyonda şirketimiz tarafında verilen fiyat 1 hafta boyunca sabittir. Ancak talepleriniz doğrultusunda organizasyon tekrar revize edilirse (örneğin; saat değişikliği, gün değişikli, rotasyon değişikliği) fiyat değişkenlik gösterebilir. Herhangi bir ekstra talebiniz olmadığı taktirde verdiğimiz fiyat içerisinde, aracın yakıt, amortisman, şoför, konaklama, otoyol ücretleri ve diğer tüm ilave olacak giderler dahildir. Bu sebeple sizden ekstra bir ücret talep etmemekteyiz.

Etkinliğiniz için fiyat almak istiyorsanız firmamızın whatsApp iletişim hattına (0555 044 1 392) yazabilir veya 444 1 392 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ.

Fiyat teklifinizi e-posta ile almak istiyorsanız lütfen formdaki e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Kiralık Yarım Otobüs

Şirketimizin en aktif taşıma hizmetlerinden birisi de kiralık yarım otobüs işidir. Tüm taşımacılık faaliyetlerimizde olduğu gibi yarım otobüs kiralama işinde de araçlarımızın hiç bir eksiği bulunmamakla beraber, trafik yönetmeliğine uygun, ferdi kaza koltuk sigortası olan, kasko sigortası yapılmış tam güvenceli araçlardır.

Hizmet alanımız sadece istanbul avrupa yakası ve anadolu yakası ile sınırlı kalmayıp, talepler doğrultusunda tüm Türkiye'ye yarım otobüs göndermekteyiz. Fiyatlandırma yapılırken kişi bazlı olarak yapılmayıp, aracın yapacağı kilometre, yakıtı, etkinliğin günü gibi bir çok kriter birleştirilerek hesaplanmaktadır.

Ekonomik kiralık yarım otobüs arayışınıza en hesaplı fiyatları sunarak, en uygun teklifimizden faydalanmak istiyorsanız bizi hemen arayın.

Yarım Otobüs Koltuk Sayısı

16 kişilik minibüs araçların yetersiz kalıp, 45 kişilik büyük otobüslerin kapasite olarak fazla olacağı etkinliklerin ham maliyet hemde uygun araç anlamında en ideal tercih edilebilecek araçlardandır. Yarım otobüs koltuk sayısı 27 kişilik olup, marka ve modele göre 25 kişilik olarakta değişkenlik gösterebilmektedir.

Yarım otobüs oturma planına göre ön şoför dahil 2 kişi olup, arkaya doğru sağ ve sol olmak üzere 2'şerli koltuk sırasıyla gitmektedir. En arka koltuk yan yana 5 kişiliktir. Bu bilgiler ışığında oturma planını belirleyebilirsiniz.

Yarım Otobüs Kaç Kişiliktir

Yarım olarak adlandırılan midibüs araçların koltuk sayısı 27 kişilik kapasitelidir. Bu kapasite içerisine şoför dahil değildir. Ancak eski model yarım otobüsler 25 kişilik olabiliyor. Firmamızın hizmette kullandığı tüm yarım otobüs koltuk sayısı 27 adettir. Marka olarak en çok otokar sultan, temsa prestij, iveco eurobus araçlar hizmette kullanılmaktadır.

  • Bizimle çalışırken en uygun fiyatları alırsınız.
  • Son model ve yeni teknoloji ile dizayn edilmiş araçlarımızla yolculuğun keyfini çıkarırsınız.
  • Yolcuları taşıma işini kafanızdan atın, o bizim işimiz!
  • Yarım otobüs kaç kişiliktir diye düşünmeyin, 27 kişiye kadar tüm sevdiklerinizle birlikte olursunuz.

Küçük Otobüs Kiralama İstanbul

Halk arasında ki tabirle küçük otobüs kiralama istanbul'da en çok tercih edilen kiralık araç sınıfındadır. Genellikle düğün, gezi, nişan, cenaze, toplu okul gezileri gibi kalabalık organizasyonlarda sıklıkla talep edilir. Küçük otobüsün alt kapasitesi 16 kişilik araçlar olduğundan genellikle koltuk sayısı yetersiz kalır ve 27 kişilik araçlar daha çok rağbet görür.

Şirketimiz bünyesinde kendi öz mal araçlarımız ile istediğiniz tüm kişi sayısına göre araç seçeneklerimiz bulunmaktadır. İster 8 kişilik, ister 27 kişilik veya 54 kişilik fark etmez. Siz ihtiyacınızı belirleyin gerisini biz yapalım. Yapmanız gereken sadece 444 1 392 numaralı telefondan bizi arayarak ihtiyacınızı bildirmek. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Meva Turizm 444 1 392

Şirketimizin en büyük faaliyet konusu taşımacılık hizmetleridir. 2009 yılından bugüne aralıksız olarak verdiğimiz bireysel taşımacılık faaliyetleri sonucunda piyasada kalıplaşmış bir firma olarak devam etmekteyiz. Hali hazırda 100'ün üzerinde kurum/ iş yeri ve fabrika servis taşımacılığı hizmetini sürdürdüğümüz gibi, 400 den fazla aracımız ile yaklaşık 5000'den fazla bireysel olan gezi, kına, nişan, düğün, toplantı, seminer, konser, maç gibi toplu organizasyon gerektiren faaliyetleri bir çok araç seçenekleri ile yerine getirmiştir.

Mutlu müşteri profilini daima kaide olarak sağlamaya çalıştığımız gibi, tüm taşımacılık faaliyetlerimizi sigortalarımız eksiksiz, taşıma yönetmeliğine uygun araçlar ve yerel aynı zamanda ulusal standartlar doğrultusunda hizmet sunmaktayız. Bu standartları hem şoförlerimiz de, hem de araçlarımızda uygulama konusunda her gün bir adım daha ileri atıyoruz. Şirketimiz çağdaş ve kaliteden ödün vermeyen çizgisi ile rakipleri arasında fark yaratmaktadır.

Yapacağınız tüm özel organizasyonlarda yarım otobüs kiralama hizmeti için bizler daima buradayız, Meva Turizm 444 1 392 veya info@mevaturizm.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

4.6/554 ratings
folder_openOtobüs Kiralama
commentYorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?