Günlük Minibüs Kiralama

Günlük minibüs kiralama 444 1 392, istanbul, vip, şoförlü araç kiralık, 1 günlük, sahibinden, servis aracı, kiralık ücretleri ve fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermeyin. Sektörde ki öncülüğümüz sayesinde ihtiyaçlarınız için bir çok avantaj yaşayacağınızı taahhüt ediyoruz.

Günlük Minibüs Kiralama İstanbul

Uygun fiyat seçenekleri üzerinden günlük minibüs kiralama işlemi yapmak isteyenler belirlenen fiyat seçenekleri için yapacakları talepler doğrultusunda bilgi alabilirler. Belirtmiş olduğunuz tarihte yapılacak olan kiralama işlemleri sayesinde seçmiş olduğunuz minibüs şoförlü olarak temin edilmektedir.

Düzenli şekilde yapılan bakım işlemleri, kullanım süresi boyunca herhangi bir sorun yaşanmadan rahat ve sorunsuz yolculuk olanağı sağlamaktadır. Kiralama işlemi yapmak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden ulaşım sağlayabilirler.

Ulaşım problemi yaşamamak adına minibüs kiralama işlemi yapmak isteyenler site üzerinden yapacakları talepler doğrultusunda hizmet alabilirler. Gerekli olduğu her durumda yeterli sayıda yapacağınız kiralama işlemleri sayesinde ulaşım problemine çözüm getirebilirsiniz.

Bünyemizde farklı amaçlar için kullanabileceğiniz çok sayıda farklı model ve kapasitede araç seçeneği bulunmaktadır.

Mercedes Minibüs

Mercedes Minibüs

İstanbul Günlük Vip Minibüs Kiralama

Farklı amaçlar için ulaşım problemini çözmek adına minibüs kiralamak isteyenler yapacakları talepler doğrultusunda en kısa süre içerisinde geri dönüş elde edebilirler.

Yeterli kapasiteyle hizmet vermekte olan firmamız günlük vip minibüs kiralama hizmetleri ile lüks ve konforlu minibüsleri uygun fiyat seçenekleri üzerinden kiralama imkanı sağlamaktadır.

Lüks ve konforlu araçları ile ulaşım sağlamak isteyenler için günlük olarak minibüs kiralama hizmeti verilmektedir. Yapmış olduğumuz çalışmalarda özellikle müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına düzenli şekilde yapılan bakımlar ile herhangi bir sorun yaşanmayacak şekilde hizmet verilmektedir. Son derece lüks araçlarımız farklı marka ve model seçenekleri arasından yapacağınız tercihler ile günlük ulaşım olanağı sağlanmaktadır.

Minibüs Kiralama Hizmetleri

Profesyonel şekilde verilen minibüs kiralama hizmetleri ile firmamız yapmış olduğu çalışmalar sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her durumda güvenilir hizmet almanızı sağlamaktadır.

Her türlü organizasyon için ulaşım problemini çözmek adına yapacağınız günlük ya da uzun süreli kiralama işlemleri ile sorunsuz kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Kiralama işlemi için belirlemiş olduğumuz çok sayıda farklı marka ve model minibüs seçeneği bulunmaktadır.

Yeterli kapasite ile hizmet vermekte olan firmamız yapılan her talebi kısa sürede karşılamaktadır. İstediğiniz tarihte teslim alacağınız minibüs veya otobüsleri istediğiniz süre boyunca kiralayarak kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Araçlarımız şoförlü kiralama hizmetimiz ile gerekli olduğu durumlarda taleplerinize göre özel şoförleri ile hizmetinize sunulmaktadır.

1 Günlük Minibüs Kiralama İstanbul

Uygun fiyatlar ile hizmet almak isteyenler günlük belirlenen kiralama fiyatları için değişen marka ve modelleri karşılaştırabilirler. Seçmiş olduğunuz model için belirlenecek olan fiyat seçenekleri üzerinden hizmet verilmektedir.

Bu sayede bütçenize uygun fiyatlar ile hizmet almak istediğiniz her durumda daha fazla seçeneği bir arada görüntüleyerek tercihinizi yapabilirsiniz.

Farklı amaçlar için 1 günlük minibüs kiralama işlemi yapmak isteyenler bu konuda tercih edebilecekleri daha fazla seçeneğe site üzerinden ulaşabilirler. Farklı marka ve model minibüs arasından yapacağınız tercihler sayesinde özellikle amacınıza uygun olan araçlar ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bir günlük minibüs kiralamada Tur, gezi, davet veya organizasyonlarda ki yolcuların taşınabilmesi için en uygun seçeneği belirleyebilirsiniz.

Şoförlü Araç Kiralık Hizmetimiz

Uygun fiyat seçenekleri üzerinden hizmet almak isteyenler yapacakları talepler doğrultusunda detaylı bilgi elde edebilirler. İhtiyaçlarınızı karşılayabilmek adına şoförlü  araç kiralık hizmetimiz ile seçmiş olduğunuz araç şoförlerimiz tarafından kullanılarak istediğiniz adreslere lüks ve konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır.

Sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanmak istediğiniz her durumda iletişim bilgileri üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz.

Farklı amaçlar için ihtiyaç duymanız halinde şoförlü araç kiralama hizmetimiz ile taleplerinizi karşılamaktayız. Yapacağınız talepler doğrultusunda seçmiş olduğunuz araç deneyimli şoförler ile hizmetinize sunulmaktadır.

Belirtmiş olduğunuz süre boyunca istediğiniz adreslere ulaşım için tercih etmiş olduğunuz araç şoförlü olarak hizmetinize sunulmaktadır. Bu sayede daha rahat şekilde ulaşım imkanı sağlanmaktadır.

Kiralık Minibüs İstanbul

Kullanım amacınıza göre tercih edebileceğiniz farklı modeller üzerinden özellikle ulaşım sağlayacak olan kişi sayısına göre seçeneklerinizi belirleyebilirsiniz.

En uygun fiyat seçenekleri ile kiralık minibüs hizmeti almak isteyenler firmamıza taleplerini ileterek günlük belirlenen fiyat seçenekleri üzerinden hizmet alabilirler. Kiralama işlemi yapmak isteyenler gerekli olduğu her durumda İstanbul’da hizmet alabilmek adına firmamız ile iletişime geçebilirler.

Ulaşım sorununu çözmek adına kiralık minibüs İstanbul hizmeti almak isteyenler firmamız ile yapacakları görüşmeler sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirler.

Firmamız bu alanda yeterli kapasiteyle vermiş olduğu hizmetler doğrultusunda her talebinizi en kısa süre içerisinde karşılamaktadır. Kiralama işlemini yaparken tercih edebileceğiniz çok sayıda farklı model minibüs seçeneği bulunmaktadır.

Günlük Şoförlü Minibüs Kiralama

Profesyonel kadrosu ile hizmet vermekte olan firmamız müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. En uygun fiyatlar ile hizmet almak isteyenler için günlük kiralama fiyatları tercih edilecek olan araçlara göre değişmektedir.

Gezi, tur, davet gibi pek çok farklı amaç için günlük şoförlü minibüs kiralama işlemi yapmak isteyenler firmamız ile iletişime geçebilirler.

Çok sayıda kişinin aynı araç ile ulaşım sağlayabilmesi için günlük minibüs kiralama işlemi yapmak isteyenler seçmiş oldukları model için taleplerini ileterek hizmet alabilirler.

Bu alanda hizmet vermekte olan firmamız yapmış olduğunuz her talebe en kısa süre içerisinde karşılamaktadır. Yeterli kapasitemiz sayesinde seçmiş olduğunuz modeli istediğiniz tarihlerde sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Günlük Minibüs Kiralama Fiyatları

Kapasiteye göre değişen birbirinden farklı model seçenekleri özellikle kiralama işlemi yapmak isteyenlerin en uygun seçeneği belirlemesini sağlamaktadır.

Kullanım için kişi sayısına göre tercih yapmak isteyenler günlük minibüs kiralama fiyatları konusunda seçmiş oldukları aracın kapasitesine göre en uygun fiyat seçeneklerini değerlendirebilirler. Kiralama işlemini iletişime geçerek yapabilirsiniz.

Çok sayıda farklı kişinin ulaşımını aynı araç ile sağlamak istediğinizde kiralama fiyatları üzerinden işlem yapabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile yapılan kiralama işlemleri gerekli olduğu her durumda seçmiş olduğunuz minibüs için belirlenen fiyat seçeneği üzerinden hizmet almanızı sağlamaktadır. Minibüsler için belirlenmiş olan fiyat seçenekleri konusunda bilgi almak isteyenler site üzerinden detaylı inceleme yapabilirler.

FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ.

Fiyat teklifinizi e-posta ile almak istiyorsanız lütfen formdaki e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Sahibinden Kiralık Minibüs

Uygun fiyat seçenekleri özlerinden sahibinden kiralık minibüs arayanlar site üzerinden yapacakları inceleme sayesinde en uygun seçeneklere ulaşım sağlayabilirler.

Yapacağınız kiralama işlemleri sırasında özellikle sorun yaşanmaması için kiralanacak olan minibüslerin düzenli şekilde bakımı yapılmaktadır. Bu sayede herhangi bir sorun yaşanmadan kaliteli hizmet alınması sağlanmaktadır.

Gezi, düğün, davet, turu gibi birbirinden farklı organizasyonlar için ihtiyaç duyduğunuz her durumda kiralama işlemini istediğiniz tarihe göre yapabilirsiniz.

Minibüs kiralamak isteyenler için kiralık minibüs seçeneklerine sistem üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yapacağınız incelemeler sayesinde en uygun fiyat seçenekleri üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Günlük olarak yapılacak olan kiralama işlemlerinde belirlenen tarihlerde teslim alacağınız araçları istediğiniz süre boyunca kiralayarak kullanım imkanı elde edebilirsiniz.

Otobüs Kiralama Hizmetimiz

Kiralama işlemi yapmak isteyenler seçmiş oldukları modele göre belirlenmiş olan günlük fiyat seçenekleri üzerinden hizmet alabilirler. Uygun fiyatlar ile yapılacak olan kiralama işlemleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her durumda güvenle yolculuk edebilirsiniz.

Tur, gezi, düğün, davet, toplantı gibi pek çok farklı organizasyon için otobüs kiralama hizmetimiz ile taleplerinizi karşılamaktayız.

Aynı araç ile çok sayıda yolcunun konforlu ve rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilmesi için otobüs kiralama hizmeti vermekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz her durumda tercih etmiş olduğunuz farklı marka ve model otobüsler üzerinden kiralama işlemi yapabilirsiniz.

Şirket Profili ve Hizmetlerimiz

Taşımacılık sektörüne 1997 yılında giriş yaparak 2009 yılında Meva Turizm adıyla hizmet hayatını devam ettiren şirketimizin önceliği daima müşteri memnuniyeti olmuştur. Mutlu müşteri şirket profili oluşturabilmek için genç ve dinamik çalışanlarımızla, sektörde ki tecrübeleriyle, 0-5 yaş arası araçlarımızla ve sektörde en az 5 yıllık deneyimli şoförlerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Şirketimizin çalışma şekli tamamen teknoloji ve insanın iş birliğine dayalı sistem üzerinden yürütülmektedir. Araçlarımız bakımları zamanında yapılan, konfor bakımından hiç bir sorunu olmayıp özel dizayn edilmiş, kasko, özel ferdi kaza koltuk sigortaları ile güvence altına alınmış, 7/24 arvento araç takip sistemi ile kontrol edilen, en fazla 5 yaş araçlar kullanmaktayız.

Genel hatlarıyla hizmetlerimiz;

 • Şirket ve fabrikalara servis taşımacılığı
 • Okul öğrenci servisi
 • Şirketlerin toplantı, seminer organizasyonları
 • Bireysel gezi, maç, konserler için toplu taşımacılık çözümleri
 • Kına, Düğün, Nişan gibi özel günlere taşıma hizmeti
 • Günlük şoförlü servis kiralama
 • Şoförlü Minibüs kiralama
 • Havaalanı karşılama hizmeti
 • Otobüs kiralama
 • Yarım otobüs kiralama
 • Şehir içi tur hizmetleri vermektedir.

Tüm talepleriniz için bize 444 1 392 numaralı telefondan veya info@mevaturizm.com.tr adresinden her gün ulaşabilirsiniz. 1000'den fazla mutlu müşteri referansımız ile sizin içinde mutlaka yapabileceğimiz bir şeyler vardır.

4.9/525 ratings
folder_openServis Kiralama
commentYorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?