Servis Taşımacılığı İstanbul
Servis taşımacılığı istanbul ‘da şirketlerin ilk tercih ettiği toplu taşıma türü olmakla beraber, popülaritesi her geçen gün artmaktadır. Her sektörde olduğu gibi servis taşımacılık sektöründe ki rekabet sebebiyle tercih edilebilecek firma hakkında nasıl seçim yapabileceğiniz gibi bilgiler yazımızda yer almaktadır. Ayrıca yetki belgesi önemi, taşımacılık fiyatları ve gerekli belgeler tümüyle belirtilmiştir.

Servis Taşımacılığı İstanbul

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası olmak üzere tüm ilçelerde hizmet veren şirketimiz en iyi servis firması olma yolunda her gün kendini geliştirmeye ve yenilemeye devam etmektedir. Müşterilerimizin tüm taşımacılık işini en uygun fiyatlarla yaparken, güler yüzlü, dürüst çalışmayı ve kaliteli hizmeti vermek prensiplerimizin başında gelir.

Günümüz koşullarında gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, servis taşımacılığı istanbul hizmetini müşterilerimize maliyet ve zaman avantajlarını kazandırarak, ihtiyaçlara yönelik sistemle uygulama yaparak, hızlı ve kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimizin ayağına getirmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Tüm taşımacılık faaliyetlerimiz de “önce dürüstlük” sloganıyla tüm müşterilerimize şeffaf olur ve çalışmalarımızın tamamını müşterilerimizin lehine yaparız. 2009 yılından bugüne servis taşıma hizmeti veren şirketimiz hali hazırda 100’ün üzerinde her sektörden müşteriye çalışma yaparken, her gün ortalama 10.000 kişinin ulaşımını güven ve kalite ile taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz.


Servis Taşımacılığı Firmaları

Bizi diğer personel servis hizmeti veren firmalar ile ayıran pek çok farkımız bulunmakta. Bunların başında hizmetimizin kalite esaslarına dayalı verilerek, kılavuzumuz sahibi olduğumuz İSO9001, İSO14001, OHSAS18001 ve TSE belgeleridir. Tüm çalışmalarımız kalite odaklı vermekteyiz. Küreselleşen ve her geçen gün artan rekabet ortamında, servis taşımacılığı hizmeti ulaşımın büyük bir parçası olup şirketlerin yönetiminde yükselen bir ihtiyaç haline dönüşmektedir.

Servis taşımacılığı sektörümüzün öncü firmalarından Meva Turizm, 10 yılın üzerinde ki birikimi sayesinde her sektörden kuruma katma değeri yüksek taşımacılık çözümlerini sunarak desteğini her zaman vermektedir. İstanbul’da merkez ofisi bulunan şirketimizin seçkin markalardan oluşan müşteri portföyü devamlı büyümekte ve iş ağlarına her gün yeni bir müşteri katarak servis taşımacılık hizmetleri desteğini başarıyla sürdürmektedir.

Servis Taşımacılığı Firmaları
Servis Taşımacılığı Firmaları

İstanbul Servis Taşımacılığı

Servis taşımacılığı konusunda bahsettiğimiz üzere müşterilerimizin güvenini kazanmak Meva Turizm için öncelikli konudur. Bunu başarabilmek için verdiğimiz sözlerin arkasında durur, yapmadıklarımızdan ve yapamayacaklarımız dan bahsetmeyiz. Bu anlamda taşımacılık kurallarımız;

Şoförlerimiz

 • Taşımacılık sektöründe en az 5 yıl deneyimli
 • İstanbul ilçelerine hakim bilgisi olan
 • Sağlık problemi olmayan ve geçerli kurum onaylı raporu olan
 • Sabıka kaydı olmayan (yüz kızartıcı suça karışmamış kişiler)
 • Kişisel temizliğine ve görünümüne önem gösteren
 • Diksiyonu düzgün, iletişim kişilerden oluşmaktadır.

Araçlarımız

 • En fazla 7 yaşında
 • Konforlu ve güvenli
 • Muayeneleri zamanında yapılan
 • Bakımları günlük kontrol edilen
 • Kozmetik olarak 10/9 durumda olan
 • Temizlikleri günlük yapılan
 • Tüm güvenlik önemleri standartlar dahilinde yerine getirilmiş
 • Belge yönünden eksiksiz araçlardır.
İstanbul Servis Taşımacılığı
İstanbul Servis Taşımacılığı

Servis taşımacılığı için gerekli belgeler

Şirketimiz taşımacılık faaliyetlerini yürütebilmeye yetkili çok az sayılı A sınıfı yetki belgesine sahiptir. Hizmet veren tüm araçlarımız A sınıfı yetki belgesinin yükümlülüklerine uygunluk göstermekle birlikte, şirket çalışanları yapımız ve diğer kalite belgelerimiz de hizmetimizi en elverişli hale getirmektedir.

Şirketlere lazım olan servis taşımacılığı için gerekli belgeler kısaca özetlemek gerekirse;

 • Büyük Şehir Belediyesi Ulaştırma Biriminden onaylı yetki belgesi (A,B,C,D sınıfı)
 • Öz malı araçlara ait servis taşımacılığı kartı
 • Şoförlerin evrakları tam ve Ulaştırma Biriminden alınmış şoför kartı olması
 • Araçların yol güzergah belgesine sahip olması
 • Çalışan personelin Sosyal Güvenlik Kurumuna kayıtlı olması gerekmektedir.

Servis Taşımacılığı Fiyatları

Meva Turizm her zaman müşterisinin yanında olan hizmet anlayışıyla daima en uygun fiyatları verebilmektedir. Şirketimiz sektörde ki gelişmeler sonucunda son yıllarda kapsam içine alınarak hem iş verenin, hem de yüklenicinin haklarını koruya bilmek adına fiyat teklifi verirken 07.09.2017 Tarih ve 2017/6-1.B Saylı UKOME kararı ile uygulanan tarifeye riayet etmektedir. Bu konuda yayınlanan fiyat tablosunu tıklayarak görebilirsiniz.

Bizi tercih ederek ne kazanırsınız? Şirketimiz çalışanlarının teknoloji ile işbirliği sayesinde ihtiyacınız olan güzergahın kullandığımız özel yazılımlar sayesinde optimizasyonu yapılır ve bu sayede hem mesafeden tasarruf ederek kazanç sağlarsınız, hem de araç içerisinde ki personeller çok uzun süreli seyahat etmek zorunda kalmaz.

Bunlarla birlikte personel sayınıza uygun aracı ve güzergahları belirleyerek maliyetlerinizi en aza düşürmeyi taahhüt ediyoruz.

Tur Servis Taşımacılık

Günümüz koşullarında güvenlik tedbir amaçlı sık sık yenilenen taşımacılık yönetmeliğini sürekli takip eden ve belirtilen ölçülerde servis hizmeti sunan sayılı şirketlerdeniz. Gücümüz tecrübe, odağımız insan sloganı ile çıktığımız bu yolda prensip olarak tek hedef maddi beklenti olmayıp verdiğimiz hizmetin müşterilerimiz tarafından beğenisini kazanabilmektir.

Tüm bu deneyimleri kazanabilmek adına yeterli personel sayısını bünyesinde barındıran firmamız genç ve dinamik kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi olan çalışanlarımız operasyonel yönetimi en profesyonel şekilde siz değerli müşterilerimize sunabilmek için var gücüyle çalışmaya devam ediyor.

Tur servis taşımacılık ihtiyaçlarınız için bizimle görüşerek kafanızda ki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Hemen arayın 444 1 392  !

Turizm Servis Taşımacılığı

Her şirketin ihtiyacına özel güzergah planlaması yaparak ve gerekli kapasitede araçla hizmet vererek maliyetlerinizi en uygun düzeye çekiyoruz. Turizm Servis Taşımacılığı iş kollarımızın başında gelmek suretiyle biz 1999 yılından bugüne edindiğimiz bilgi, tecrübe ve gücü MEVA TURİZM çatısı altında toplayarak; Turizm servis taşımacılığı hizmetlerimizi sadece İstanbul ile sınırlı kalmayarak Türkiye’nin her noktasına ulaştırmayı hedefleyen bir markayız.

Pazarlama ve uygulama süreçlerinde ki tecrübemiz sayesinde bizi tercih edecek müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörmekte hiç zorlanmıyoruz. Bu sebeple sahip olduğumuz gücü, müşterilerimizin beklentilerine daha hızlı yanıtlamak ve daha profesyonel çözümler üretebilmek için kullanmaktayız.

Servis Taşımacılığı İstanbul, Firmaları, Şirketleri ve Fiyatları

Taleplerinizi 444 1 392 numaralı telefondan müşteri temsilcimiz ile görüşerek bildirebilir, talep ederseniz hızlı fiyat teklifi almak için teklif@mevaturizm.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. Şirketimizin hizmet verdiği kurum ve kuruluşları referans olarak isteyerek hakkımızda daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

5/529 ratings
folder_openServis Taşımacılığı
comment2 Yorum

2 Yorum. Yeni Yorum

 • Hasan güneş
  1 Mart 2019 15:33

  Merhaba cenaze sebebi İst.Avcilar dan Çerkezköy e araca ihtiyacımız var araç kaç kişilik ve ücret verir misiniz?
  2/03/2019 cumartesi yarın acil

  Yanıtla
 • Harun güçlü
  21 Şubat 2024 10:12

  9+1 2018 Peugeot traveller ile çekmeköyde boşta

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Geri Aranma Talebi
*
*

🙋‍♂️ Canlı Destek