Personel Servisi

Personel servisi istanbul avrupa yakası ve anadolu yakasında en çok tercih edilen toplu ulaşım seçeneklerinden biridir. Meva Turizm olarak, diğer personel servisi firmalarından farklı olarak en makul çözümlerle ekonomik fiyatları sunmaya devam ediyoruz.

Personel Servisi İstanbul

Kısaca tanımlamak gerekirse, şirketlerin çalışan personellerinin iş yerine ve evlerine ulaşımlarını sağlamak için 16 kişilik minibüs, 27 kişilik yarım otobüs ve 45 kişilik kapasitede ki araçlarla verilen hizmettir.

Artık firmaların en büyük sorunlarından biride ulaşım problemidir. Servis hizmeti almayan şirketlerde personelin düzensiz işe geliş saatleri özellikle üretim yapan yerlerde büyük sorunlar yaşatmaktadır. Ayrıca her gün yükselen akaryakıt fiyatları, trafiğe giren araç sayısında ki artış, toplu taşıma araçlarında sefer sayılarının yetersiz olması, aynı zamanda çok fazla kalabalık olması gibi durumlar ulaşımı adeta çileye çevirebiliyor.

2009 yılından bugüne faaliyet konuları içerisinde taşımacılık hizmetini en aktif şekilde devam ettiren şirketimizin hizmet anlayışı, İstanbul'da seçkin firmalar arasında olabilmek amacıyla daha da iyileştirilmektedir. Hizmetlerimizi sahibi olduğumuz kalite belgelerinin yanı sıra, yönetmeliğie uygun şekilde vermekteyiz.

Personel Servis Firmaları

Her sektörde olduğu gibi personel taşımacılığı sektöründe de çok fazla rekabet ortamı bulunmaktadır. Personel servisi firmaları içerisinde sektör tecrübesi 1995'e dayanan ve 2008 yılından bugüne Meva Turizm olarak hizmet veren şirketimizin konusunda 100'ün üzerinde referansı bulunmaktadır.

Firmanıza hizmet alımı yaparken göz önünde bulundurmanız gereken bazı önemli hususlar vardır.

 • Personel servisi şirketinin sektörde ki tecrübesi
 • Şirkete ait öz malı araç sayısı
 • Firma bünyesinde ilgili bölgelerde görevli operasyon sorumlularının olması
 • Kalite belgelerinin olup, standartlara uygun faaliyet vermesi
 • Servis taşımacılığı yetki belgesinin olması ve hangi sınıf olduğu
 • Mümkünse şirketin merkezinin yerinde ziyaret edilerek koşulların gözlemlenmesi

Yukarıda saydığımız tüm kriterleri olumlu olarak yerine getiren Meva Turizm şirketimiz, 17 yılın üzerinde tecrübesi ile faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca şirketimizin her bölgede yeteri kadar yedek aracı olup, İstanbul'un her semtinde personel servisimiz olmakla birlikte sorunlara anında çözüm bulabilmekteyiz.

Şirketimiz bünyesinde Avrupa yakası ve Anadolu yakası olmak üzere operasyon müdürleri ve bölgeler içinde operasyon yöneticilerimiz bulunmaktadır. Tüm faaliyetlerimizi sahibi olduğumuz İSO belgeleri, TSE belgesi standartlarında yürütmekteyiz. Ayrıca şirketimiz A sınıfı personel servisi yetki belgesine sahiptir. Daha detaylı bilgi için şirketimize ait belgeleri inceleyebilirsiniz.

Personel Servisi Fiyatları

Her zaman müşterisinin karşısında değil, yanında olan anlayışımızla şirketlerin masrafları kontrol altına alarak tasarruf sağladığının bilincindeyiz. Bu bilinçle personel servisi fiyatları en makul ölçülerde belirlenmekle birlikte, ödeme koşullarında ki kolaylıkları da beraberinde getiriyoruz.

Talepleriniz için yapmanız gereken, mevcut personel servisi hizmeti varsa şirketinizin çalışma saatleri, çalışma günleri, güzergahlar ve araç kapasitelerini bildirebilirsiniz. Ayrıca ilk defa hizmet alımı yapacaksanız, planladığınız güzergahı ve yukarıda belirttiğimiz diğer bilgilerle birlikte teklif@mevaturizm.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Aynı zamanda sitemiz üzerinde online olarak personel taşıma teklifi sayfasından hizmet talebi gönderebilirsiniz.

İstanbul Personel Servisi

İstanbul Personel Servisi

Personel Servis Aracı Kiralama

Özel etkinliklerin taşımacılık çözümlerinin başında servis kiralama en çok tercih edilen yöntemdir. Kına, nişan, düğün, gezi, piknik, toplantı ve okul gezileri dahil olmak üzere 10000'den fazla etkinliği 8 kişilikten 54 kişiliğe kadar geniş araç filomuzla taşımanın ve memnuniyet kazanmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Tüm personel servisi kiralama işlemlerini şoförlü olarak yapan şirketimiz, faaliyetlerini kalite standartlarına göre yürütmektedir. Sahibi olduğumuz İso 9001, İso 14001, Ohsas 18001 ve TSE kalite belgeleri gerekliliğinde hizmet verirken, araçlarımızın tamamı mevcut yönetmeliğe uygunluktadır.

Meva Turizm olarak, projelerin büyüklüğüne bakılmaksızın her şirkete aynı hizmet kalitesini vermekteyiz. Taşımacılık için kullandığımız araçlar büyük ölçüde A sınıfı statüsünde ki Mercedes Sprinter, Wolksvagen Crafter, Citroen Jumper markalı, 0-3 yaş arası modelli minibüslerdir.

Araçlarımızın tümü ferdi kaza koltuk sigortalı olup, yolculuk esnasında araç içerisinde ki tüm kişiler yüksek teminatlarla özel sigortalıdır. Bu önlemle birlikte, servis araçlarının tümü konfor için özel dizayn edilerek tüm güvenlik önlemleri standartlar dahilinde alınmıştır.

Şoförlerimiz konusunda en az 5 yıllık deneyime sahip, sabıka kayıtları olmayan, sağlık raporları teşekküllü hastanelerden alınmış, ibb şoförlük belgesi bulunan kişilerden oluşmaktadır.

Firmamız verdiği taşımacılık hizmetini resmi olarak tüm yükümlüklerini yerine getirme konusunda hassas davranmaktadır. Bunların başında şirketle yapılan sözleşme akabinde personel servisi yol belgesi gibi gerekli belgeler en kısa süre içerisinde çıkarılmaktadır.

İstanbul personel servisi yapan firmalar

Günümüz rekabet koşullarında istanbul personel servisi yapan firmalar içinde dürüst ve kurallarıyla müşteri memnuniyeti odaklı şirketler arasında olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Gerek kalite belgelerimizle, gerekse yetki belgemizle ve diğer tüm taşımacılık yetkisiyle Ulaştırma Daire Başkanlığının yönergelerine uygun taşımacılık hizmetini 10 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize vermekteyiz. Alanında 100'den fazla kurum ve kuruluşa hali hazırda hizmet vermek suretiyle her geçen gün emin adımlarla daha ileriye gitmekteyiz.

Kurumsallaşma yolunda teknolojinin el verdiği tüm imkanları hizmetimize adapte ederek, iş kaybı ile birlikte gereksiz ödemelerin önüne geçen ve müşterilerinin menfaatlerini göz etmek suretiyle hizmet veren Meva Turizm, şeffaflığı ile güven tazelemeye devam etmekte.

Personel Servisi Kuralları

Tüm resmi anlaşmalar sağlandıktan sonra, servis araçları mutabakat sağlanan güzergah dışına şirket tarafından ek bir talep gelmediği sürece çıkmaz. Güzergahın oluşumu gereği sabah ilk alınan personel, geri dönüşte akşam son olarak bırakılmaktadır.

Araç içerisinde kuru yemiş tarzı gıdalar tüketilmemekle birlikte, yolculuk esnasında emniyet kemeri kullanımı konusunda gerekli uyarılar tarafımızdan yapılmaktadır. Her kişinin cinsiyet, dil, din, ırk, siyasi düşünce, felsefi inanç, mezhep ve benzer diğer konulardan dolayı, müzik konusunda kişiye özel tarz müzikler açılmamaktadır.

Yeni bir personel alımı sonucu servis aracına dahil edilecek kişinin güzergaha uygun bir şekilde yeniden yol haritası belirlenir ve diğer kişilerin araç içerisinde daha fazla yolculuk yapmalarını önlenir.

Personel servisi kuralları gereği, araca binecek yolcu en az 10dk önce belirlenen durakta beklemesi gerekmektedir. Olası kaza veya yol çalışması sonucu trafik yoğunluğu varsa bekleyen biniş saatinden 15 dakika sonra özel taksi ile ulaşım sağlar. Bunu yol üzerinde ki diğer personelleri toplayacak şekilde uygulanması gerekmektedir.

Kurumunuza özel İstanbul içinde personel servisi hizmeti ve fiyatları hakkında bilgi almak için 444 1 392 numaralı telefonla bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca anlık soru ve talepleriniz için 0555 044 1 392 whatsApp destek hattından yazabilirsiniz. Mevcut güzergah ve şartname varsa teklif@mevaturizm.com.tr adresine detaylı bilgileri iletebilirsiniz.

5/547 ratings
folder_openServis Taşımacılığı
comment3 Yorum

3 Yorum. Yeni Yorum

 • İyi günler. Bizim şirketin servisi yok. Tutmayıda düşünmüyorlar. Ben açıkcası yoruluyorum. Ve bireysel olarak toplu personel servislerinizden kullanabilir miyim merak ediyorum. Kadiköy hasanpaşa ile içerenköy carfur arası hafta içi sabah 8.30 giriş akşam 5.30 çıkışa uyacak şekilde.

  Cevapla
  • Merhaba Ceren Hanım,

   Bireysel olarak hizmet veremiyoruz maalesef, personel servisi hizmetimiz sadece firma talepleri doğrultusunda verilmektedir.
   Saygılarımızla.

   Cevapla
 • Merhaba ben 2012 Mercedes sprinter aracıma iş bakıyorum Avrupa yakasından Anadolu yakasına elinizde uygun işiniz varsa talibim

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?