Servis Firmaları İstanbul
Servis firmaları istanbul içerikli bu konuda şirketimiz hakkında bilgiler ve İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında ki hizmet noktalarımız ayrıca servis turizm firmaları içerisinde bizi farklı kılan hizmet anlayışımız hakkında bilgiler yer almaktadır. 

İstanbul Servis Firmaları

Personel Taşıma Servis Firmaları

Meva Turizm şirketimiz günümüz koşullarında en büyük servis firmaları içerisine girerek, 2009 yılında aktif olarak hizmet hayatına başlamış ve 10 yılın üzerinde aktif olarak taşımacılık faaliyetlerini başarı ile yürütmektedir. Günümüz koşullarında teknolojinin aktif olarak kullanılarak yaşam koşullarına adapte etmeyi başararak, servis çeken firmalar arasında yerini almayı başarmıştır.

İl içerisinde ki diğer İstanbul servis firmaları içerisinde pek çok yönetmeliğe aykırı araç ve şoförlerle hizmet verirken, bu konu da daima hassasiyetle yaklaşan şirketimizin yol haritası sahibi olduğu kalite belgeleri olmuştur.

Personel servis taşımacılığı turizm firmaları, servis veren firmalar, servis turizm firmaları İstanbul

Personel Servis Firmaları

Tüm personel servisi faaliyetlerimizi yönetmeliğe uygun şekilde yürüten ve yeni model araçlarla, konusunda deneyimli ekibiyle hizmet verme hassasiyetini taşıyan şirketimiz her geçen gün kendini geliştirmek suretiyle kurumsal servis firmaları içerisinde daima yerini korumaktadır.

Servis kullanan firmalar genel olarak personelinin konforlu ve güvenli bir seyahat yapmasını amaçlarken taşımacılık konusunda çok amatör çalışmalar karşısında tüm çalışanlarından memnuniyetsizlik yaşayabiliyorlar.

Bunların önüne geçebilmek ve hizmet kalitemizi ön plana çıkarabilmek amacıyla diğer personel servis firmaları ile haksız rekabetin önüne geçerek, 0-3 yaş araçlarla hizmet verirken konusun da en az 7 yıl deneyimli şoförlerimizle mutlu müşteri portföyümüzü günden güne artırmaktayız.

Servis Taşımacılık Firmaları

Bizi diğer servis taşımacılık firmaları ile ayıran en büyük özelliğimiz müşterilerimizin karşısında değil yanında oluşumuzdur. Yapacağımız tüm çalışmalarda müşterilerimize karşı şeffaf olur ve dürüstlükten ödün vermeyiz.

Gerek personel servisi, gerekse diğer özel taşımacılık faaliyetlerimiz de öneriler sunarak hem maliyetten tasarruf ettirir hem de zaman dan kazanmanızı sağlarız.

Genel olarak hizmet alanlarımızı belirtmek gerekirse;

hizmetlerini başarıyla yürütmekteyiz. Yapmanız gereken sadece ihtiyacınızı belirleyerek bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Siz çayınızı yudumlarken biz bütün organizasyonu yapacağız. Bizi İstanbul’daki servis firmaları içerisinde ayıran özelliklerimiz sadece bunlarla sınırlı değil!

Servis Turizm Firmaları

Şirketimiz İso 9001 kalite yönetimi, İso 14001 çevre yönetimi, Ohsas 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetimi ve TSE 12257 hizmet yeterlilik esaslarında taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Alanında güvenilir ve uzman ekibi ile diğer servis turizm firmaları arasın da en çok tercih edilen şirketlerden biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Daima lider olma hedefiyle ve icraatlarımızla en kaliteli servis firma isimleri arasında yer alabilme inancımızı hiçbir zaman kaybetmedik.

Servis Turizm Şirketleri
Servis Turizm Şirketleri

Servis Turizm Şirketleri

Haksız rekabet ortamında olmayıp, müşteri memnuniyeti kazanabilmek adına dürüstlükten ödün vermeyen şirketimiz her alanda müşterilerinin menfaatini düşünmektedir.

Servis turizm şirketleri arasında güvenlik, konfor ve hizmet bakımından en kaliteli ve en çok tercih edilen Taşımacılık firması olan Meva Tur, bu sektörde yıllardır bulunmanın verdiği tecrübe ve güvenle, sizlere en fayda sağlayacak personel ve öğrenci taşımacılığı hizmetini veriyoruz.

Sektöre kıyasla fiyat ve kalite konusunda üstün farkımız ile bu taşımacılık hizmetini sizlere dilediğiniz kalitede sunan bir firmayız. İlkeli hizmet anlayışımız çerçevesinde müşteri memnuniyetini sağlamak için güven ve konfora öncelik vererek, bu öncelikleri de sizlere en uygun fiyatlardan sunmayı amaçlıyoruz.

Servis Taşımacılık Şirketleri

En Yeni Araçlarımız İle Konforun Da En Yenisini Sunuyoruz…

Servis taşımacılığı hizmetinde konforun ve güvenliği birincil amaçlar olduğunu bilerek, donanımsal olarak birincil kalite güvenlik ve konfor sağlayacak, en yeni model araçlarımız ile sizlere güvenli ve rahat bir yolculuk sağlıyoruz.

En eski araçlarımız en fazla 5 yaşında araçlar olup kendimize daima yeni tutuyoruz. Her gün daha iyi olmak için ve sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak için kendimizi biraz daha iyileştiriyoruz. Sizlere sunduğumuz kaliteli taşımacılık hizmeti ile yolculuklarının keyifli ve dinlendirici hale gelecektir.

Çünkü bizler bunu sağlamak istiyoruz ve sizler bizim için değerlisiniz. Sizde keyifli bir yolculuk ve güvenli bir yolculuk istiyorsanız sizlere sunduğumuz olanaklardan faydalanmak için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Hep güvenlik diyoruz, peki bizim güvenlik önlemlerimiz diğer servis taşımacılık şirketleri ile kıyaslandığında artılarımızın neler olduğunu biliyor musunuz?

 1. Tüm şoförlerimiz İBB onaylı şoför kartı sahibi olup konusunda en az 7 yıl deneyimli kişiler.
 2. Araçlarımızın tamamı İBB yol belgesi ile taşımacılık izinine sahiptir.
 3. Araç içerisinde ki tüm personel koltuk sigortası ile kişi başı ayrı ayrı yüksek teminatlarla güvence altına alınmaktadır.
 4. Araçlarımızın tamamı bakımı günlük takip edilip, muayeneleri zamanında yapılmaktadır.

Servis Tur Şirketleri İstanbul

Kaliteli hizmetimizin yanı sıra servis taşımacılığı yapan firmalar İstanbul arasında farkımızı fiyatlarımızda da koruyoruz. Sizler daha uzaklara gittikçe daha fazla cebinizde para kalacak şekilde fiyat politikası uyguluyor ve hem sizi hem cebinizi rahatlatıyoruz.

Siz de istanbul’da servis tur şirketleri içerisinde en kaliteli ve kurumsal bir şirket arayışındaysanız size bir telefon kadar yakınız. 444 1 392 numaralı telefonumuz dan bize ulaşarak tüm taleplerinizi bildirebilir ve kafanıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Kurumsal Servis Firmaları

Servis taşımacılık sektörünün lider konumunda olan ve kurumsal servis firmaları arasında ismini zirveye taşıyan şirketimizin tüm taşımacılık hizmetleri kalite esaslarına dayalı olarak sürdürülmektedir. Teknolojinin insan ile işbirliğini sağlayarak alanında uzman personellerimiz ve yeni model araçlarımızla hizmet verirken, güvenlik esaslarını istisnasız uygulamaktayız.

Bunların başında şirketimiz için takip konusu büyük önem taşımakta. Araçlarımızın tamamı arvento araç takip ile 7/24 gözetlenmektir. Bunun yanı sıra bakımları günlük kontrol edilen, muayeneleri zamanında yapılan ve personel taşımacılığı yönetmeliğine, TSE standartlarına uygun vasıtalarla hizmet vermekteyiz. Hizmetimizin aşamalarını ve tedbirlerimizi daha detaylı öğrenmek için bizi araya bilirsiniz.

Servis firmaları İstanbul, personel, turizm, taşımacılık

Ayrıca şirketimizden hizmet alan tüm müşterilerimizin yorumlarını Google My Business sayfamızdan detaylı inceleyebilirsiniz. Taleplerinizi yazılı olarak bildirmek için teklif@mevaturizm.com.tr adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Servis firmaları İstanbul  genel olarak iş yoğunluğuna göre taleplerin incelenmesi ve cevaplanması maksimum 1 iş günüdür. İstanbul’da servis firması arayışınıza bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

4.8/549 ratings
folder_openServis Taşımacılığı
comment2 Yorum

2 Yorum. Yeni Yorum

 • Ayhan ışık
  9 Mayıs 2020 19:37

  Mrb kendi aracim mercedes sprinter 17 koltuklu 2010 model aracim ile is aramaktayim

  Yanıtla
 • Yaşar Aşık
  16 Ocak 2024 11:37

  Yaşar Aşık
  Merhaba aracım 2017 caravelle
  Atasehir de oturuyorum
  Uygun İş arıyorum iyi günler
  İletişim
  0532 476 71 70

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Geri Aranma Talebi
*
*

🙋‍♂️ Canlı Destek