[kkstarratings] Aşağıdaki personel taşımacılığı hizmet talep formunu doldurarak talebinizi tarafımıza en kısa yoldan iletebilirsiniz. Formu eksiksiz ve doğru doldurmanız sizlere sağlıklı servis taşımacılığı fiyat teklifi verebilmemiz için çok önemlidir. Bu form sayesinde sizlere daha hızlı fiyat teklifi verebileceğimiz gibi sizin de telefon trafiğinizi azaltmak adına katkıda bulunacağını düşünüyoruz.

Formda ki alanların dışında belirtmek istediğiniz farklı şeyleri formun en altındaki “Mesajınız” alanında belirtebilirsiniz. Taleplerinizi cevaplama süresi maksimum 1 iş günüdür.

Müşteri Temsilcilerimizin yoğunluğuna göre bu süre daha da kısa olabilir. Fiyat teklifimiz form da belirttiğiniz mail adresine gönderilir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

PERSONEL TAŞIMACILIĞI KURALLARIMIZ
■ Firmamız bünyesinde çalışan araçlarımız 3 yaşından büyük değildir.
■ Araçlarımızın iç ve dış temizliği günlük olarak yapılmaktadır.
■ Araçlarımızda kış aylarında kullanılmak üzere zincir, takoz, çekme halatı mevcuttur.
■ Araçlarımızda bulundurulması gereken mecburi teçhizat ve avadanlıklar (yangın söndürme cihazı, ilk yardım çantası, trafik seti) eksiksiz, kullanılmaya hazırdır.
■ Araçlarımızın tüm ışıklandırma ve aydınlatma sistemleri standartlara uygun olarak çalışmaktadır.
■ Araçlarımızın havalandırma ve ısıtma sistemleri mevsim şartlarına uygun olarak çalışır vaziyettedir.
■ Araç içinde koltuklar standartlara uygun, kılıf ve koltuk başları takılı ve temizdir.

Örn: "08:00-18:00"

Örn: "08:00-18:00"

Personel adres listesi, güzergah açılımları, gibi bilgileri dosya olarak ekleyebilirsiniz. En fazla 10MB büyüklüğünde dosya eklenebilir.