Servis aracı ve minibüs kiralama

4.5/536 ratings

Servis Minibüs Kiralama istanbul

İstanbul  17 Kişilik servis aracı, 30 kişilik minibüs kiralama, 27 kişilik minibüs kiralama, servis aracı kiralama, servis kiralama fiyatları, şirketi ve servis minibüs kiralama firmaları.

İSTANBUL’DA SERVİS KİRALAMA İÇİN TELEFON : 444 1 392

Minibüs Kiralama İstanbul

 • Düğününüz için gelen misafirlerin ulaştırılması için servis aracı kiralama ve minibüs kiralama hizmeti
 • Nişanınız için misafirlerin ulaştırılmasına servis kiralama ve minibüs kiralama
 • Gezi Turları ve firma etkinlikleriniz dahil tüm seyahat organizasyonlarınıza servis aracı ve minibüs kiralama
 • İstanbul Servis aracı ve minibüs kiralama için bize 444 1 392 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Düğününüz için insanların toplu olarak ulaşımını sağlamak büyük problemdir. Hele ki misafirleriniz başka bir şehirden veya yabancı ülkeden geliyorsa bu kişileri bir araya toplamak oldukça zordur. Minibüs kiralama hizmeti verirken aynı zaman da bu kişilerin otobüs terminalinden veya hava alanından karşılanması için servis kiralama hizmeti vermekteyiz.

Düğün organizasyonuna özel servis ve minibüs kiralamada bütün sorumluluklarınızı biz üstleniyoruz. Düğün bitiminde gelen misafirlerinizin otellerine, alınan otobüs terminaline veya hava alanı gibi ulaşım sağlamak üzere tüm ulaşımlarını sağlıyoruz.

Bu hizmette kullandığımız tüm şoförlerimiz aktif olarak personel taşımacılığı yapan, servis ve minibüs kiralama sektöründe en az 5 yıllık deneyimli ve alanında uzman kişilerdir.

Servis Kiralama Fiyat

Yapacağınız etkinliğin türüne göre düğün, kına, nişan, gezi, toplantı, piknik, fuar ve diğer toplu taşımacılık alanında en iyi hizmeti en cazip koşullarda servis kiralama fiyat ihtiyacınıza çözümler sunmaya devam ediyoruz. 2009 yılından bugüne bu anlamda 10000'den fazla müşteriyi memnun edebilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Yapmanız gereken sadece servis kiralama fiyat talep formunu doldurmak. Bize ulaşmak için ister 444 1 392 numaralı telefondan arayabilir, 0555 044 1 392 whatsapp destek hattından yazabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede bilgi verecektir.

Servis kiralama fiyat
Servis Minibüs Kiralama İstanbul

Günlük Servis Minibüs Kiralama

Tüm transferlerinizde 17 kişilikten, 27 kişilik, 30 kişilik, 45 kişilik ve 54 kişiliğe kadar araç seçenekleri ile şoförlü servis ve minibüs aracı kiralama hizmeti sağlamaktayız. Otobüs kiralama hizmetinde kullanılan araçlar travego gibi üst segment araçlardır.

İstanbul Servis ve Minibüs Kiralama Fiyatları

Servis kiralama fiyatları oluşturulurken bir çok kriter göz önüne alınmaktadır. Bu kriterlerden bazıları kiralamanın süresi ve bu süre içerisinde yapılacak olan toplam mesafe, araç kiralamada kullanılacak aracın kapasitesi, minibüs’ün kiralama yapılacağı gün ve saat gibi pek çok etkenler maliyetleri değiştirmektedir.

İstanbul’da servis ve minibüs kiralama için bize 444 1 392 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Düğün İçin Servis Minibüs Kiralama İstanbul

Düğünlerin en meşakkatli olaylarından biriside ulaşım problemidir. Kişilerin düğün salonuna ulaşımı ve bu kişilerin toplu olarak ulaşımlarını sağlayabilmek, her gelen misafir aileye özel araç temini yapabilmek oldukça zordur. Bu sebeple siz düğününüzle ilgili başka telaşelerle uğraşın ve ulaşımı bize bırakın. 16 kişilik, 17 kişilik, 27 kişilik, 30 kişilik minibüs ve otobüs seçenekleri ile konfordan taviz vermeyerek tüm misafirlerinizin ulaşımını sağlaya bilirsiniz. Düğün nişan taşımacılık hizmetimizi ayrıca inceleyebilirsiniz.

Düğün İçin Servis Minibüs Kiralamanın Kazandırdıkları

 • Gelen misafirlerin düğün yoğunluğu içerisinde ulaşımlarını düşünmez ve özel araç tahsis etmek için çabalamazsınız.
 • Misafirlerinizin düğün salonuna ulaşımı için çözüm yolları aramazsınız.
 • Düğün organizasyonlarının ulaşımında en büyük yaşanan sorun gelen davetlilerin düğün salonuna giderken, semtinizi veya yaşadığınız ili bilmemesinden sebep kaybolmasıdır. Bu sorunla karşı karşıya gelmezsiniz.
 • Düğüne gelmek isteyen misafirlerin saat problemini tamamen çözmüş olur, gecikme riskini kaldırmış olursunuz.
 • Konusunda uzman personelimiz sayesinde zamanında ve tüm sevdiklerinizle düğün salonuna gelmiş olursunuz.
 • Bu ulaşımı sağlarken servis araçlarımızda ki konfor sayesinde misafirlerinizi rahat ettirir aynı zamanda güvenle yolculuk yapmalarını sağlarsınız.
 • Düğün bitiminde misafirlerinizin geç saatten dolayı eve ulaşımlarında yaşayacakları problemlerin önüne geçmiş olursunuz.
 • Genellikle düğünlerde alkol alımı yoğun olur. Ve bu kişiler alkollü olarak araç kullanır ve bir çok insanın zarar görmesine sebep olurlar. Bu kişilerin kaza yapma riskini en aza indirmiş olursunuz.
 • Günümüzde herkesin hususi aracı olmaması sebebi ile katılım göstermek isteyip katılamayacak misafirlerinize imkan tanımış olur ve servis kiralama yaparak tüm sevdiklerinizle birlikte olma imkanı yakalarsınız.

Servis Kiralama İstanbul

Toplu taşıma çözümleri için özellikle servis kiralama istanbul içinde veya şehirler arası olarak en çok tercih edilen kiralama hizmetidir. Tüm taşımacılık faaliyetlerinde güvenlik bizim ilk önceliğimizdir. Bunu sağlayabilmek adına tüm araçlarımız bakımları sürekli kontrol edilen, muayeneleri zaman geçirmeden yaptırılan, kasko ve zorunlu sigortalar haricinde ferdi kaza koltuk sigortası ile her bir kişiyi ayrı ayrı güvence altına alan yüksek teminatlı sigorta mevcuttur.

Bununla birlikte talebe göre özel güzergah sigortası ile tam kapsam içerisinde taşımacılık hizmetini güvenli ve emniyetli olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Araçlarımızın tamamı yeni model ve çıkarılan yeni düzenlemelere göre yönetmeliğe uygun araçlardır.

Servis aracı kiralama istanbul
Servis aracı kiralama istanbul

Düğün Servis Taşımacılığı İstanbul

Yaz mevsiminin en yoğun temposu düğünlerle geçer. Tüm evlenme programı yapan çiftler genelde hava koşullarından dolayı sıcak havalarda düğün tertip eder. Düğün servis taşımacılığı hizmeti almanız misafirlerinizin düzenli bir şekilde ulaşım yapmasını sağlar ve aynı zamanda rahatlıkla evlerine dönüşlerini yapmalarına yardımcı olur. Özellikle şehir dışından gelen ve düğün ’ün olduğu konuma yabancı olan kişilerin ulaşımda ki yaşayacakları problemlerin önüne geçmiş olursunuz.

Düğün servis taşımacılığı istanbul hizmetini gerçekleştirirken yaşadığınız ulaşım problemini kafanızdan attırıyor ve tamamen firma olarak bizler üstleniyoruz. Siz sadece kişilerin alınacağı adres bilgisini ve varış noktasını bildiriyorsunuz, gerisini uzman personellerimiz sorunsuz şekilde hallediyor.

Ayrıca tüm şehirlerarası servis kiralama etkinliklerinde D2 belgesi ile yapılmakta olup, araçta olacak tüm yolcuları Ulaştırma Bakanlığına bildirmekteyiz.

Kına Gecesi İçin Servis Minibüs Kiralama İstanbul

Kına gecesi gibi kalabalık organizasyonların en büyük sorunu ulaşımdır. Gelecek misafirlerinizin transferleri ve ulaşımı için servis aracı kiralaması yaparak hem zamanlamayı yapabilir hem de onların ulaşımdaki tüm problemlerini çözebilirsiniz. Malum kına gecesi gibi etkinliklerin bitiş saati genellikle gece saatleri olduğu için misafirlerinizin geç saatlerde evlerine ulaşımlarını sorunsuz bir şekilde yapmalarını sağlarsınız.

Kına gecesinde gelen davetlilerin ulaşımı için gruplar halinde ayırarak özel araç ile ulaşım sağlamasına zorlanmak yerine toplu ulaşım sayesinde bu sorundan kurtulmuş olursunuz. Kına gecesi için yaşanılan birçok yoğunluğun arasına misafirlerin ulaşım derdini düşünmemiş olursunuz. Sektörde alanında tüm bilgi ve deneyime sahip şoförlerimiz ile konuklarınızın ulaşımını güvenli ve huzur içerisinde sağlayacaktır.

İstanbul’da Servis ve Minibüs Kiralama Hizmeti

İstanbul gibi kalabalık şehirlerde servis ve minibüs kiralama yapan birçok şahıs ve firma bulunmaktadır. Tercihinize göre size en uygun gelen servis ve minibüs kiralama hizmeti veren herhangi bir firmadan çalışma talep edebilirsiniz. Ancak servis ve minibüs kiralama yaparken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekiyor, bunlardan bazılarını sıralayacak olursak;

 1. Servisi kiralamada araç kapasitesinin belirlenebilmesi için kullanacak net kişi sayısı,
 2. Servisin hangi günde kiralanacağı ve hangi saatler arasında bulunması gerektiği,
 3. Servis aracının işine başlayacağı ilk adres bilgisi,
 4. Servis aracının gideceği güzergahlar,
 5. Servisin ne kadar süre bekleme yapacağı,
 6. Servisin organizasyondan sonra dönüş yapacağı saat,
 7. Servisin hangi amaç ile kullanılacağı,
 8. Servis kullanacak kişilerin eşya anlamında doluluk oranı,
 9. Serviste insanların haricinde götürecek eşyaların olup olmadığı,
 10. Servisin belirlenen mesafe dışına çıkması durumunda ücretlendirmenin nasıl yapılacağı

konusunda ki tüm bilgiler servis kiralama şirketine eksiksiz olarak bildirilmelidir.

Fiyatlandırmada servisi kullanacakların sayısı, servis aracının yapacağı ortalama mesafe ve servisin kiralama yapılması istenilen saatler göz önüne alınarak servis kiralama şirketi net bir ücret tarifesi size sunacaktır. Servis kiralama ücretinde karşılıklı anlaşma sağlanması sonucunda servis kiralama hizmetini tereddütsüz alabilirsiniz.

İstanbul’da Servis ve Minibüs kiralama Hizmetinde dikkat edilmesi gereken konular

İstanbul’da servis kiralama hizmeti alırken

 • Kiralanan servis aracının modeli 5 yaşını geçmiş olmamalı,
 • Servisin hava koşullarına göre ısıtma ve soğutma sistemlerinin sorunsuz çalışıyor olması,
 • Servis aracı şoförünün konusunda deneyimli kişiler olması,
 • Servis kullanacak kişinin yeterli sınıfta ehliyetinin ve diğer belgelerinin olması,
 • Organizasyonu üstlenen firmanın servis aracında meydana gelecek her olumsuzluğa karşı yedek araç temini yapabilme imkanının olması,

Kiralama Fiyatları – Ücret Bilgisi

Düğün, nişan, kına, toplantı, seminer, okul gezileri, bireysel geziler gibi hemen her etkinlik için tedarik ettiğimiz otobüs, minibüs (servis aracı) ve midibüs (yarım otobüs) kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda ki formu doldurabilir yada 444 1 392 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en kısa sürede tarafınıza bilgi sağlayacaktır.

Fiyat teklifinizi e-posta ile almak istiyorsanız lütfen formdaki e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Hizmet Bölgelerimiz;

ADALAR, Burgaz Adası, Büyükada, Heybeliada, Kınalıada, Sedef Adası, Sivriada, Tavşan Adası, Yassıada

ATAŞEHİR, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Örnek, Esatpaşa,

AVCILAR, Yeşilkent, Cihangir, Tahtakale, Mustafa Kemalpaşa, Denizköşkler, Gümüşpala, Ambarlı,

BAHÇELİEVLER, Yenibosna, Camlıkahve, Yayla, Zafer, Kocasinan Merkez, Soğanlı, Siyavuşpaşa, Şirinevler, Çobançeşme,

BAKIRKÖY, Şenlikköy‎, İncirli, Kartaltepe, Osmaniye, Yeşilköy,

BAĞCILAR, Demirkapı, 100.yıl, Güneşli, Kirazlı, Yıldıztepe, Göztepe, Çınar, Fevzi Çakmak, Kemalpaşa, Mahmutbey,

BAYRAMPAŞA, Beşyüzevler, Yıldırım, Kartaltepe, Muratpaşa, Altıntepsi,

BAŞAKŞEHİR, Boğazköy, Ispartakule, Kayabaşı, Başak, Güvercintepe, Bahçeşehir 2.kısım, Şahintepe,

BEYOĞLU, Ayaspaşa, Azapkapı, Çıksalın, Çukurcuma, Dolapdere, Fındıklı, Galata, Galatasaray, Hacıhüsrev, Hasköy, Kabataş, Karaköy, Kasımpaşa, Kuledibi, Şişhane, Taksim, Talimhane, Tarlabaşı, Tepebaşı, Tophane, Tünel, Piyalepaşa,

BEŞİKTAŞ, Akaretler, Aşiyan, Beşiktaş, Dolmabahçe, Ihlamur, Karanfilköy, Maçka, Serencebey, Valideçeşme, Çırağan

BEYLİKDÜZÜ, Adnan Kahveci, Barış, Yakuplu, Kavaklı, Marmara,

ÇEKMEKÖY, Mehmet Akif,

EYÜP, Kemerburgaz, Otakçılar, Rami, Akşemsettin, Yeşilpınar, Göktürk Merkez, Güzeltepe, Çırçır, Karadolap,

ESENLER, Turgut Reis, Fatih, Oruç Reis, Nine Hatun, Kazım Karabekir, Tuna, Menderes, Birlik,

ESENYURT, Pınar, Mehterçeşme, Yeşilkent, Süleymaniye, Bağlarçeşme, Çınar, Balıkyolu, Talatpaşa, İncirtepe, Üçevler, Turgut Özal,

FATİH, Ahırkapı, Altımermer, Ayakapı, Bahçekapı, Büyüklanga, Cağaloğlu, Draman, Edirnekapı, Eminönü, Eğrikapı, Fener, Fındıkzade, Gedikpaşa, Haseki, Horhor, Kadırga, Kıztaşı, Kumkapı, Küçüklanga, Küçükmustafapaşa, Küçükpazar, Laleli, Mahmutpaşa, Narlıkapı, Nuruosmaniye, Pazartekke, Samatya, Sarayburnu, Saraçhane, Sirkeci, Sulukule, Taşkasap, Unkapanı, Vefa, Vezneciler, Yenikapı, Yusufpaşa, Çapa, Çarşamba, Çarşıkapı, Çatladıkapı, Çemberlitaş, Çukurbostan, İmrahor, Şehzadebaşı

GAZİOSMANPAŞA, Beşyüzevler, Küçükköy, Taşlıtarla, Karadeniz, Barbaros Hayrettin Paşa, Kazım Karabekir, Karayolları, Yeni Mahalle, Bağlarbaşı, Hürriyet, Yıldıztabya, Sarıgöl, Şemsipaşa, Mevlana,

GÜNGÖREN, Merter, Güneştepe, Gençosman, Mareşal Çakmak,

KADIKÖY, Ayrılıkçeşme, Bahariye, Çatalçeşme, Çemenzar, Çiftehavuzlar, Haydarpaşa, İbrahimağa, Kalamış, Kızıltoprak, Kuyubaşı, Moda, Selamiçeşme, Söğütlüçeşme, Şenesenevler, Yeldeğirmeni, Ziverbey, Göztepe, Kozyatağı, Merdivenköy, Bostancı, Erenköy, Karlıktepe, Sahrayıcedit, Acıbadem, 19 Mayıs, Feneryolu, Caferağa,

KAĞITHANE, Hamidiye, Sultan Selim, Talatpaşa, Çeliltepe, Çağlayan, Gürsel, Nurtepe,

KARTAL, Yakacık, Atalar, Orhantepe, Petrol İş, Esentepe,

KÜÇÜKÇEKMECE, İkitelli, Sefaköy, Atakent, Halkalı Merkez, İnönü, Kanarya, Mehmet Akif, Cumhuriyet, İstasyon, Tevfikbey, Söğütlü Çeşme, Yeşilova, Gültepe, Cennet,

MALTEPE, Süreyyapaşa, Zümrütevler, Fındıklı, Bağlarbaşı, Cevizli, Altıntepe, Altayçeşme,

SARIYER, Boyacıköy, Hacıosman, Kefeliköy, Ayazağa,

SANCAKTEPE, Osmangazi, Abdurrahmangazi, Meclis, Emek,

SULTANGAZİ, 50.yıl, Esentepe, Cebeci, İsmetpaşa, Yunus Emre, Uğur Mumcu, Sultançiftliği, 75. Yıl, Zübeyde Hanım,

SULTANBEYLİ, Ahmet Yesevi,

TUZLA, Akfırat, Aydınlı, Şifa, Mimar Sinan, Aydıntepe,

ZEYTİNBURNU, Balıklı, Belgradkapı, Cevizlibağ, Dikilitaş, Telsiz, Sümer, Çırpıcı, Veliefendi, Nuripaşa, Seyitnizam, Beştelsiz, Merkezefendi,

ÜMRANİYE, Dudullu, İstiklal, Armağanevler, Çakmak, Yavuztürk, İnkılap, Namık Kemal, Necip Fazıl, Esenevler, Site,

ÜSKÜDAR, Bağlarbaşı, Doğancılar, Fıstıkağacı, Harem, Karacaahmet, Nakkaştepe, Pazarbaşı, Paşalimanı, Selamsız, Toptaşı, Vaniköy, Çamlıca, Ünalan, Bulgurlu, Acıbadem,

PENDİK, Kavakpınar, Yenişehir, Kaynarca, Fevzi Çakmak, Velibaba, Güzelyalı, Çamçeşme, Kurtköy, Dumlupınar, Sülüntepe,

ŞİŞLİ, Bomonti, Elmadağ, Gülbağ, Kurtuluş, Nişantaşı, Okmeydanı, Osmanbey, Pangaltı, Sıracevizler, Topağacı, Zincirlikuyu, Çiftecevizler, Gülbahar,

folder_openServis Kiralama
comment1 Yorum

1 Yorum.

 • Mehmet Aslan Polat
  16 Nisan 2018 21:28

  Şirketimiz için dönem dönem servis aracı kiralama işlemi yapıyoruz. Daha önceki çalıştığımız firmanın ciddiyetsiz şoförlerinden dolayı arayışa girdiğimiz de Meva Turizm ile tanıştık. Şimdilik herşey iyi gidiyor. Umarım ileride sizde diğer firma gibi cıvıtmazsınız. Teşekkürler.

Yorumlar kapatılmış.

Geri Aranma Talebi
*
*

🙋‍♂️ Canlı Destek