Günlük Otobüs Kiralama

Günlük otobüs kiralama istanbul içi ve şehirler arası taşımacılık hizmetlerini en uygun fiyatlarla ayağınıza getiriyoruz!  Günlük otobüs kiralama fiyatları hakkında avantajlı olup, daha az ödemek istemez misiniz?

Günlük Otobüs Kiralama İstanbul

1998 yılından bugüne taşımacılık alanında en uygun fiyatlarla daima müşterisinin yanında olan şirketimiz tüm etkinlikler için uzun ve kısa süreli otobüs kiralama hizmeti vermektedir. İstanbul dışında ki organizasyonlar için şehirler arası kiralık otobüs hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Tüm taşımacılık belgelerine ve ayrıca d2 yetki belgesine sahip olan firmamız günlük otobüs kiralama alanında profesyonel hizmet veren şirkettir. Diğer otobüs kiralama şirketleri gibi komisyon usulü çalışmayarak tamamen kendi öz mallarımızla hizmet vermemizin avantajlarını yaşayacaksınız.

Şirketimizden günlük otobüs kiralama hizmeti aldığınız takdirde, 24 saat öncesine kadar bildirmeniz suretiyle hiç bir ek bedel ödemeden gün ve saat değişikliği yapabilirsiniz. Ayrıca tüm otobüslerimiz de ikram mevcut olup talebinize göre sunumlar yaptırabilme hakkına sahipsiniz.

Araçlarımızın tamamı 10 yaşın altında olup, konfor bakımından tatmin edici, multi medya donanımlı, bakımları günlük takip edilen ve şoförleri konusunda en az 7 yıllık deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Günübirlik otobüs kiralama yaparak, İstanbul içinde veya diğer şehirlerde günlük kültürel geziler düzenleyebilir, düğün, nişan, kına ve şirketler için toplantı organizasyonlarında taşımacılık yükünü tamamen üzerinizden atabilirsiniz. Düğün otobüsü kiralama ve diğer hizmetlerimizi ilgili kategoriden inceleyebilirsiniz.

Günlük Otobüs Kiralama Fiyatları

Günlük otobüs kiralama fiyatları belirlenirken bazı faktörler tarafımızca bilinmesi gerekmektedir. Bunlar kısaca;

  • Yapacağınız etkinliğin günü ve hangi saatler arasında olacağı
  • Varsa özellikle marka ve model talebinizin bildirilmesi
  • Araç içerisinde ikram yapılıp, yapılmayacağı bilgisi
  • Alınacak nokta ile varış noktası arasında ki mesafe (adres verilirse tarafımızdan çıkarılabiliyor)
  • Toplu olarak mı kişilerin alınacağı yoksa adres bazlı dolaşmalı mı yapılacağı
  • Etkinliğin günlük veya kaç gün süreceği

gibi etkenler kiralama fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. İstanbul içinde yakın mesafe semtler arası kiralama fiyatı 600,00 TL. den başlamaktadır. Tarafınıza verilen kiralama fiyatı içerisinde otobüsün akaryakıt, şoförün yiyecek içecek, konaklama ve diğer otoyol masrafları dahil olup ekstra ücret talebinde bulunmamaktayız. Ancak anlaşılan etkinlik dışına çıkılması halinde karşılıklı mutabakat ile fiyat farkı talepleri görüşülmektedir.

Sizde günlük otobüs kiralama hizmeti almak istiyor ve sorunsuz bir taşımacılık şirketi arıyorsanız hemen 444 1 392 numaralı telefonumuz dan bizi arayabilir ayrıca taleplerinizi yazılı olarak info@mevaturizm.com.tr adresine iletebilirsiniz.

FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ.

Fiyat teklifinizi e-posta ile almak istiyorsanız lütfen formdaki e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Günlük Kiralık Otobüs

Otobüs kiralamayı düşünen bir çok kişinin günlük kiralık otobüs var mı arayışlarına en büyük cevabı Meva Turizm olarak kalitemiz ve uygun fiyatlarımızla 10 yılı aşkın süredir yanıt vermeye devam ediyoruz. Günlük kiralık otobüs ücretleri yukarı da belirttiğimiz bilgilerin tarafımıza ulaşmasıyla hesaplanacak ve en makul fiyatı şirketimizin vereceğine inanıyoruz.

Günlük kiralık otobüs ucuz olarak beklentilerinize her zaman cevap veren şirketimiz, ucuzluğun yanı sıra kaliteden asla taviz vermeden, yeni model konforlu araçlarla ve deneyimli şoförleriyle hizmet vermektedir. Günlük kiralık otobüs fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve günlük kiralık otobüs rezervasyon için hemen bizi arayabilirsiniz!

Yarım Otobüs Kiralama

Servis minibüsü kiralama hizmetinin kişi sayısından yetersiz kalması, otobüsünde çok fazla olmasıyla maliyetler yüksek mi geliyor? O zaman tam size göre 27 kişilik yarım otobüs kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 7 yaş ve üzeri midibüslerimiz düğün, kına, nişan, gezi, toplantı ve diğer piknik gibi etkinlikler için en cazip kiralama seçenekleri arasında yer almaktadır.

İster günlük otobüs kiralama, ister midibüs kiralama olsun 8 kişilikten 54 kişiliğe kadar olan araç seçenekleriyle en uygun günlük otobüs kiralama fiyatlarını ayağınıza getiriyoruz. Şirketimiz hakkında tüm detaylı bilgiler ve bizi tercih eden müşteri yorumları için internet arama motoruna Meva Turizm yazarak google my business sayfamızı inceleyebilirsiniz.

5/520 ratings
folder_openOtobüs Kiralama
commentYorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?