Şehirlerarası Kiralık Otobüs

Şehirlerarası Kiralık Otobüs 444 1 392 Meva Turizm, Seyahat, Şirketi, Düğün, Nişan, İstanbul, Ucuz, Günlük, Otobüs Kiralama, Ücreti ve havaalanı transfer hizmetlerimiz için bizimle telefonla veya info[at]mevaturizm.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

444 1 392 Meva Turizm

Şirketimiz 2009 yılı Temmuz ayında İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece ilçesinde servis taşımacılığı sektörüne yönelik faaliyetlerine başlamıştır. Taşımacılık hizmetlerimizin kapsamı personel servis taşımacılığı, okul ve öğrenci servisi, dershane, fabrika, iş yeri, kişiye özel vip taşımacılık olaraktır. Bize ulaşmak için 444 1 392 Meva Turizm numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Şehirlerarası Kiralık Otobüs Hizmeti

Hayal edin, şehirlerarası otobüsle İstanbul’dan İzmir’e yolculuk planlıyorsunuz. Zihninizde koltuklardan, servise birçok soru belirdi değil mi?  Ya güvenlik tüm yolculuk boyunca sürücüyü izleyerek geçen bir yolculuk düşüncesi herkesi strese sokmaya yeter. Peki, en güvenilir ve konforlu otobüsü nasıl tercih edeceksiniz.  Özellikle günümüzde ulaşım sektöründe otobüs kiralama firmaları normal hizmet kalitesinin üstünde seçenekler sunarken...

Yüksek standartlarda araçlarda yolculuk her birimizin isteği, ancak önce kendi kriterlerimizi yada ihtiyaçlarımız konusunda netleşmemiz gerekmez mi? Kiralık otobüslerde dikkat edilmesi gereken en önemli özellik periyodik bakımlarının güvenilir tesislerde ve mevsim koşullarına uygun şekilde yapılmış olmasıdır. Örneğin kış-yaz lastikleri gibi… Coğrafi koşullara ve yapılan yola göre ekstra bakımlar gerekiyorsa ertelemeden yapılmalıdır.

Güvenliği sağlayan birinci şey şüphesiz sürücünün dikkati ve profesyonelliğidir. Bu sebeple sürücü  ve hosteslere uygun meslek eğitimleri kesinlikle rutin olarak verilmelidir. Şehirlerarası Kiralık Otobüs hizmetinde 24 saat ulaşılabilir olması oldukça önemlidir. Uzman bir sürücü hız sınırını aşmadan güvenli bir şekilde vaat edilen saatte sizleri varış noktanıza ulaştıracaktır. Kültür ve inanç, düğün dernek, öğrenci turları gibi farklı organizasyonlar için farklı ihtiyaçlar söz konusudur.

İhtiyaca yönelik yapılanan ve kendini müşteri taleplerine göre yenileyen firmalar şüphesiz sektörün ilk sıralarında yer alıyor ve almaya devam edecektir. Günümüzde kültür turlarının artması ile sektör günden güne büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Meva Turizm Şehirlerarası Kiralık Otobüs Hizmeti kurulduğu günden bugüne 10 yıl gibi uzun bir geçmişe sahip taşımacılık sektöründe ilk sıralarda bulunmaktadır.

Kısa ve uzun yollar için ihtiyacınıza yönelik araçları sizlere en uygun ekonomik koşullar ile sunmaya çalışıyoruz. Lüks ve konforlu otobüslerin hafta sonu ve günü birlik transfer hizmetlerinde iç donanımı da misafirlerin rahatı düşünülerek günümüz koşullarına göre tasarlanmıştır. Modern servis araç filosu, güzergâh deneyimi olan sürücüleriyle, bilgilendirici rehberleriyle, işin uzmanı hostesleri ile güvenli ve konforlu bir yolculuk seçeneği sunuyor. Bizi tercih eden müşteriler olarak koltuğunuza kurulun ve gezinin yâda yolculuğun keyfini çıkarın!

FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ.

Fiyat teklifinizi e-posta ile almak istiyorsanız lütfen formdaki e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Meva Turizm Seyahat Şirketi, profesyonel taşımacılık hizmetleri vermektedir. Hem personel taşımacılığı, hem diğer türlü taşımacılık hem de araç kiralama hizmetleri veren şirket, 2009 yılında kurulmuştur. Deneyimli ve profesyonel kadrosuyla hizmet veren firma için güvenlik son derece mühim bir konudur.

Yaklaşık 500 tane son model araçtan oluşan araç filosu ve tamamı en az 5 yıl sektörde deneyimli olan şoförlerle hizmet veren bu şirket, güvenli ulaşımı sağlamaktadır. Şoförlerin sağlık konusunda bir engeli olmamasına büyük önem vermekle beraber, araçların bakımlarını da düzenli olarak yaptırmakta, her hangi bir risk oluşmasını engellemektedir. Meva Turizm, güvenilir ulaşım için hizmet vermektedir.

Düğün Nişan Otobüsü Kiralama

Düğün, nişan gibi organizasyonlarda, uzaktaki yakınlar, akrabalar ve arkadaşlar söz konusu olduğunda ulaşım büyük bir sorun haline gelmektedir. Ancak, günümüzün şartları göz önüne alındığında, kiralık otobüs aracılığı ile düğün yerine topluca ulaşımın kolaylıkla sağlanabileceği bilinmelidir. Düğün ve nişan gibi organizasyonlar için, düğün nişan otobüsü kiralama hizmetleri devreye girmekte ve güvenli ulaşım sağlanmaktadır.

Kişi sayısına göre minibüs, midibüs ya da otobüs en uygun fiyatlarla kiralanmaktadır. Şehir içi ulaşım ya da kişi sayısının az olduğu durumlarda minibüs tercih edilirken, kişi sayısının çok olduğu durumlarda ise bir ya da birkaç otobüs kiralanmaktadır. Her durumda uygun otobüs bulunabilmekte ve ulaşım rahatlıkla sağlanabilmektedir. Deneyimli şoförler ve düzenli olarak bakımı yaptırılan araçlar ile güvenlik ön planda tutulmaktadır.

İstanbul Gezi Otobüsleri

İstanbul, doğal ve tarihi güzellikler açısından zengin bir olduğundan, hem diğer şehirlerden İstanbul’a hem de İstanbul içinde sık sık geziler düzenlenmektedir. Gerek okullar tarafından, gerekse çeşitli gruplar tarafından İstanbul’da yer alan tarihi mekanlara ve müzelere gezi programları yapılmaktadır. Günü birlik yapılan bu programlarda, ulaşım büyük bir önem taşımaktadır. Ulaşım, İstanbul gezi otobüsleri aracılığı ile sağlanmaktadır.

Kendi güzergâhınızda ulaşımı sağlaması amacıyla bir otobüs kiralama seçeneğinizin olduğu gibi; düzenlenen turlara katılma imkanınız da bulunmaktadır. Oldukça uygun fiyatlarla sunulan bu hizmetler, aynı zamanda güvenlik açısından da fazlaca iyidir. Gezi otobüsü kiralamak için otobüs kiralama hizmetleri veren firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Ucuz Otobüs Kiralama

Organizasyon dahilinde, belirli bir grup tarafından topluca ulaşım yapılabilmesi için otobüs kiralama hizmetleri verilmektedir. Kına, düğün, nişan ya da buna benzer organizasyonlarda akrabaların, ailenin ve arkadaşların organizasyonun yapıldığı yere ulaşabilmesi için, otobüs kiralanabildiği gibi gezi veya turlar için de kiralana bilmektedir. Kişi sayısına göre minibüs, midibüs ya da otobüsler en uygun fiyatlarla, bir ya da birkaç günlüğüne kiralanabilmektedir.

Ucuz otobüs kiralama hizmetleri, otobüs kiralama firmaları tarafından gerçekleştirilmektedir. Fiyatların fazlaca uygun olması, konforlu, rahat, güvenilir ve keyifli bir yolculuk sağlaması gibi nedenler dolayısıyla otobüs kiralamak, kalabalık yolculuklarda en iyi seçenek olmaktadır.

Ucuz Otobüs Kiralama

Ucuz Otobüs Kiralama

Otobüs Kiralama Günlük

Otobüs kiralama hizmetleri, birkaç gün için yapılabildiği gibi günü birlik de olabilmektedir. Şehir içi ulaşım ya da günü birlik geziler için günlük kiralamalar çok yaygındır. Kişi sayısına göre minibüs, midibüs ya da otobüs kiralanabilmektedir. Şoförlü otobüs kiralanabildiği gibi; şoförsüz olarak da kiralanabilmektedir. Şoförlü Şehirlerarası Kiralık Otobüs isteyenler için, deneyimli ve hiçbir sağlık problemi olmayan, görme problemi olmayan şoförlerle ve elbette düzenli bakımı ve kontrolleri yaptırılan araçlarla hizmet verilmektedir. Bu sayede, güvenli ulaşım sağlanabilmektedir. Her bütçeye ve beklentiye uygun farklı otobüs seçenekleri bulunmaktadır. Otobüs kiralama günlük hizmetleri için, araç kiralama firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Otobüs Kiralama Ücreti

Otobüs kiralama ücreti, otobüs kiralama hizmetleriyle ilgili en çok merak edilen ayrıntılar arasındadır. Ücreti belirleyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunlardan birisi, kişi sayısı ile ilgilidir. Kişi sayısı arttıkça daha büyük bir otobüs gerekmekte ve bu da ücretin yükselmesine neden olmaktadır. Ayrıca, lüks araçların ücretleri diğerlerinden daha fazla olmaktadır. Kiralama süresi de ücreti doğrudan etkileyen bir faktördür.

Otobüsler bir gün kiralanabildiği gibi; birkaç gün için de kiralanabilmektedir. Otobüsün kiralandığı süre arttıkça ücreti de artmaktadır. Gidilecek mesafe ve benzeri faktörler de ücretlerde etkisini göstermektedir. Ücretler hakkında detaylı bilgi almak için, otobüs kiralama firması ile iletişime geçebilir, uygun fiyatlarla siz de otobüs kiralayabilirsiniz.

Otobüs Kiralama Şirketi

Otobüs kiralama hizmetleri günümüzde oldukça yaygındır. Bir organizasyon dahilinde şehir içi ya da şehirler arası ulaşım için otobüs kiralanmaktadır. Otobüs kiralamak, birçok açıdan avantajlı olmaktadır. Hem konforlu, hem rahat hem de aynı zamanda ekonomik bir ulaşım seçeneği olduğundan, topluca yapılan seyahatler için en iyi tercih olmaktadır. Gerek gezi, gerek tur gerekse düğün, nişan gibi organizasyonlarda otobüs kiralama hizmetlerinden faydalanılmaktadır. Otobüs kiralama hizmetleri, otobüs kiralama şirketi tarafından verilmektedir. Fiyatlar ve hizmetle ilgili detaylar hakkında daha çok bilgi almak için, şirketle iletişime geçebilir, dilerseniz bütçenize ve beklentilerinize uygun otobüsü kiralayabilirsiniz.

İstanbul Havaalanı Transferi

Havaalanları bilindiği üzere, şehrin dış kısımlarında, şehre uzak mesafelerde bulunmaktadır. Bu durum da havaalanına ulaşımı ve havaalanından şehre ulaşımı zorlaştırmaktadır. Bu nedenle de havaalanı transferi hizmetleri ortaya çıkmıştır. Havaalanından özel karşılama ve havaalanına ulaşım hizmetlerini kapsamakta olsa da daha çok havaalanından özel karşılama yönündedir.

Ayrıca, bebek koltuğu gibi ek hizmetler de isteğe bağlı olarak gerçekleştirilebilmektedir. Bu hizmetler, özel firmalar tarafından verilmekte olup, profesyonel ve deneyimli sürücü ekibi ile yürütülmektedir. Güvenli ve yasal yolculuk imkanı tanıyan İstanbul havaalanı transferi hizmetleri de, uygun fiyatlarla sağlanabilmektedir. Hizmetle ilgili fiyat gibi konularda detaylı bilgi almak, bu hizmetten yararlanmak için firmadan yardım alabilirsiniz.

Şehirler Arası Kiralık Otobüs

Günümüzde, insan hayatında sosyallik son derece önemlidir. Bu nedenle, sürekli kültürel ve sosyal etkinlikler düzenlenmektedir. Bu etkinliklere ulaşım içinse, otobüs kiralama hizmetlerinden faydalanılmaktadır. Şehirler Arası kiralık otobüs hizmetleri, oldukça yaygındır. En rahat ulaşım seçeneği olduğundan, insanlar topluca gezi gibi planlamalar yaptığında direkt otobüs kiralamayı tercih etmektedir.

Yalnızca gezi ve tur gibi organizasyonlar için değil; düğün veya nişana topluca gitmek için de otobüs kiralama hizmetleri verilmektedir. Akrabalar, aileler, arkadaşlar ve diğer yakınlar topluca otobüs kiralayarak, düğün yerine ulaşabilmektedir. Dönüş için de yine, otobüs kiralama hizmetleri alınabilmekte; konforlu ve rahat ulaşım sağlanabilmektedir. Uygun fiyatlarla verilen bu hizmetler için, daha detaylı bilgi almak isteyenler, firma ile iletişime geçebilir.

4.7/561 ratings
folder_openOtobüs Kiralama
commentYorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?