Gezi otobüsü kiralama hizmeti en uygun fiyat garantisiyle İstanbul içinde veya şehirlerarası tüm gezi organizasyonlarınız ve okul gezisi için otobüs kiralama ile alakalı bütün detaylar yer almaktadır. Ayrıca bizleri tanımanız açısından şirketimizin çalışma prensipleri, daha önce bizi tercih eden müşteri yorumları ve ödeme koşulları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizin de otobüs kiralama firması arayışınız varsa doğru adrestesiniz!

Bugüne kadar kaç yer gezdiniz ve belleğinizde nasıl bir hatıra bıraktı. Yemyeşil ormanlar, esrarengiz göller, tepesi karlı dağlar ve kim bilir daha neler neler… Peki, yolculuğunuz nasıldı? Evlerinize sırt ağrısı ile mi yoksa boş mideler ile mi döndünüz. Her şey iyiydi ama ah şu koltuklar daha konforlu olsaydı dediğinizi duyar gibi oluyoruz.

Gezilecek görülecek yerler kadar transfer ve organizasyon da bir o kadar önemli! Hayalinizi kurduğunuz yere giderken ister kısa ister uzun mesafe olsun, kaliteden ödün vermemek bir ertesi yolculuk hevesinizi saklı tutacaktır.

Konforlu Otobüslerde Gezi Keyfi

Gezi kaç saat sürecek, kaç km yol gidilecek, kaç kişilik bir organizasyon yapılacak, yemeden içmeye, film keyfinden rahat koltuklara birçok nokta düşünülerek organizasyon oluşturulmalı. Transfer sırasında kaliteli ve iş bilir personel ile güvenilir sürücü öncelikle dikkat edilmesi gereken noktadır.

Misafirlerinin kendilerini özel hissedeceği bir yolculuk elbette tur şirketleri, organizatör firmaları kadar kişisel organizasyonlar yapanlar içinde önemlidir. İyi bir transfer sonraki gezi için seçilmenizi kolaylaştırır.

Evlerinizden alınarak konforlu otobüsler ile geziye başlıyor ve gezi bittiğinde aynı şekilde evlerinize bırakılıyorsunuz.

Çıkacağınız yola, bütçenize uygun menüler ve ara öğünler ile aradığınız konforu sunan araçlarımız, ihtiyacınıza uygun sıcak çay ve domates suyundan sıkma portakal suyuna çok geniş yelpazede içecek ikramı sunabilir.

Yine bütçenize ve ihtiyacınıza uygun özel tasarlanmış araçlarımızda konforlu koltuklardan araç içi tuvalete kadar misafirlerinizi mutlu edecek birçok kolaylığı sunuyoruz.

Direkt uydu aracılığı ile hiç kesintisiz TV yayını ve internet bağlantısı sunan lüks otobüslerde eğlence sistemli koltuk arkası ekranda zevkinize uygun son filmleri izleyebilirsiniz.

Gezi Otobüsü Kiralama Firması

Gezi Otobüsü Kiralama Firması

Gezi Transferi Servis Taşımacılığı

Gezi transferi servis taşımacılığında en önemli nokta güvenli yolculuktur. Taşımacılık yada transfer hizmetlerinde önceliğimiz can güvenliğidir. Mümkün olan en keyifli şekilde misafirlerinizin varış noktasına aktarılmasını sağlıyoruz.

Güneş, kar, yağmur fark etmez her türlü doğa olayına karşı araçlarımız 7/24 sizlere hizmet vermektedir. Gece gündüz en güvenli şekilde sevdiklerinizin transferini sağlamaktayız.

Sizin kıymetli misafirlerinizin güvenli ve konforlu şekilde transferlerini sağlıyoruz. Keyifli Yolculuklar Diliyoruz!

Gezi Otobüsü Kiralama istanbul

Aile, akraba, arkadaş ya da çeşitli topluluklarla organizasyon yapıldığında, ulaşımın rahat, konforlu ve güvenilir bir şekilde sağlanması için organizasyon ve gezi otobüsü kiralama istanbul ilçelerine yönelik hizmetleri devreye girmektedir. Otobüs kiralayarak, kişi sayısı kaç olursa olsun istenilen noktaya güvenle ulaşım yapılmaktadır.

Sınıfça geziler planlandığında, düğün ve nişan gibi organizasyonlar için topluca başka bir şehre gidilmesi gerektiğinde kişi sayısına, gidilecek yere ve diğer çeşitli etkenlere göre, en uygun otobüs, firmamız tarafından kiralanmaktadır.

Günümüzde, ulaşım şartları eskiye nazaran çok iyileştirildiğinden turizm otobüsleri ortaya çıkmıştır. Bu otobüsler, daha çok organizasyon dahilinde belirli bir grubun istenilen yere ulaşımını ve sağlama hizmeti vermektedir.

Otobüs kiralamak için firmamız ile iletişime geçmek gerekmektedir. Böylelikle, kendi grubunuz için en ucuz otobüsü, en uygun fiyatla kiralayabilirsiniz.

Gezi Otobüsü Kiralama Firması

Belirli bir organizasyon dahilinde, şehirlerarası ulaşımı sağlamak için otobüs kiralamak en iyi seçenek olmaktadır. Bu aşamada, gezi otobüsü kiralama firması devreye girmektedir. Firma, gruptaki kişi sayısını, gidilecek mesafeyi ve ulaşılacak noktayı göz önüne alarak, bu yolculuk için en uygun olan otobüsü son fazlaca makul fiyatlarla kiralamaktadır.

Grubunuzdaki kişi sayısının fazla olması durumunda, bir değil birkaç otobüs kiralanabilmektedir. Son derece konforlu tasarlanmış otobüslerde, güvenli ve rahat bir yolculuk yapmanız sağlanmaktadır.

Organizasyon bitiminde, geri dönüşünüz için servis aracı kiralama ve otobüss kiralama firmamızdan yine hizmet alabilirsiniz. Organizasyon ile ilgili ulaşım meselesini, otobüs kiralama hizmetlerini veren firmamız sayesinde kolayca halledebilirsiniz.

Meva Turizm Seyahat

Meva Turizm, 2009 yılında kurulmuş olan bir şirket olup; yıllardır kalite ve güvenlik garantisiyle hizmet vermektedir. Daha çok öğrenci taşımacılığı ile bilinen Meva Turizm Seyahat çözüm odaklı çalışmayı, güvenilirlik ile ilk seçim olmayı misyonu olarak belirlemiştir.

Personel taşımacılığı ve özel taşımacılık hizmetleri veren bu firma, araç kiralama hizmeti de vermektedir. Araç kiralama hizmetleri ile ilgili prosedürler için şirket ile iletişime geçebilirsiniz. Yaklaşık 500 tane son model, konforlu ve güvenli araçlardan oluşan araç filosu ve profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.

Şoförlerin hepsi sektörde en 5 yıl deneyimli olmakla beraber sağlık yönünden engelleri de bulunmamaktadır. Meva Turizm, yaptığı tüm taşımacılık işlerinde güvenilir ve konforlu hizmet vermektedir.

Gezi Otobüsü Kiralama Fiyatları

Okullarda, liselerde ya da üniversitelerde öğrenciler arasında sık sık sınıfça gezi organizasyonları düzenlenmektedir. Bu geziler, kimi zaman birkaç günlük olurken kimi zamanda günü birlik olmaktadır. Günü birlik gezilerde, sabah erkenden yola çıkılmakta ve akşam belirli bir saatte de dönüş yapılmaktadır.

Özellikle müze gezileri için, günü birlik geziler sıklıkla yapılmaktadır. Günü birlik gezilerde ulaşım sorunu gezi otobüsleri ile çözülmektedir.

Gezi otobüsü kiralama fiyatları arayışındaysanız hem uygun maliyetlerle çözümler sunuyor, hem de günü birlik geziler için oldukça konforlu ve rahat ulaşım sağlamak adına çözüm önerileri sunuyoruz. Belirli bir grup için kiralanan bu otobüslerin, ücretleri de son derece uygun olmaktadır. Bu sayede öğrenciler, gezi organizasyonlarına rahatlıkla katılabilmektedir.

Ayrıca gezi organizasyonları yalnızca öğrenciler için değil, farklı nitelikteki gruplar tarafından da düzenlenmektedir. Siz de, kendi grubunuzla gezi organizasyonu planladığınızda, ulaşım için gezi otobüsü kiralayarak güvenli yolculuk yapabilirsiniz.

Okul gezisi için otobüs kiralama

Okul gezisi için otobüs kiralama

Okul Gezisi için Otobüs Kiralama

Şirketimiz gerek istanbul'da okul gezisi yapılacak yerler veya şehirler arası gezi planlarına aktif olarak hizmet vermektedir. Okul gezisi için otobüs kiralama diğer etkinliklerden resmi olarak farklı olup şirketimiz tüm okul gezilerini yapabilmeye yetkilidir. Okul gezisi için gerekli evrakların listesini buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Şirketimiz okul gezisi işinde hassas olup yeni model araçlarla hizmet vermektedir.

Tüm bunların yanı sıra konusunda bir çok referansa sahip olan Meva Turizm istanbul içi ve ya il dışı bir çok okulun gezilerini üstlenerek başarı ile tamamlamıştır. En cazip fiyatlarla kaliteli hizmet arayışındaysanız hemen bize ulaşabilirsiniz. Sizin içinde yapabileceğimiz bir şeyler mutlaka vardır.

İstanbul'da Günübirlik Turizm Otobüsü

İstanbul, ülkemizin en çok sevilen şehirleri arasındadır. Oldukça büyük bir şehir olan İstanbul; aynı zamanda fazlaca kalabalıktır. Bu durum da, elbette ulaşımı biraz zorlaştırmaktadır. Organizasyon planları yapıldığında, en önemli ayrıntılardan biri ulaşım olmaktadır.

Çünkü kalabalık bir grubun ulaşım açısından İstanbul’da rahat hareket edebilmesi pek mümkün değildir. Bu aşamada, otobüs kiralama ile ilgili profesyonel hizmet veren firma devreye girmektedir.

İstanbul’da günü birlik turizm otobüsü kiralanarak, ulaşım son derece kolay bir şekilde sağlanabilmektedir. Günü birlik geziler ya da diğer çeşitli organizasyonlar için, İstanbul’da en konforlu seçenek otobüs kiralamaktır. Belirlenen noktalara, kalite garantili ulaşım yapılmaktadır. Grubunuz kaç kişilik olursa olsun, uygun fiyatlarla bir ya da birkaç otobüs kiralana bilmektedir.

Şehirlerarası Kiralık Otobüs

Ailenizle, akrabanızla ya da arkadaşlarınızla bulunduğunuz ilden, başka bir ile ulaşım yapmanız gerekiyorsa şehirlerarası kiralık otobüs hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Kalabalık bir grubun, güvenli ulaşım yapabilmesi için en iyi alternatifi oluşturan otobüs kiralama hizmetlerinin, maliyeti de gayet uygun olmaktadır.

Şehirler arası ulaşımı rahatlıkla sağlayan bu otobüsler, profesyonel taşımacılık yapan firma tarafından kiralanmaktadır. Tecrübeli şoförler ve en iyi araçlar aracılığı ile grubunuzun, düğün, nişan yahut gezi gibi organizasyonlarda şehirler arası rahat bir yolculuk geçirmesi sağlanmaktadır.

Otobüs kiralama hizmetlerinden faydalanmak, ücretler ile ilgili bilgi almak için otobüs kiralama hizmeti veren firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Ucuz Gezi Otobüsleri

Gezi organizasyonları, okullar, arkadaş grupları ya da diğer çeşitli gruplar tarafından düzenlenmektedir. Şehir içi geziler düzenlenebildiği gibi, şehirlerarası geziler de sık sık düzenlenmektedir. Müzeleri, diğer tarihi ya da dini yerleri gezmek gibi birçok sebeple geziler yapılmaktadır.

Gezi organizasyonları kalabalık gruplarla düzenlendiğinden, ulaşım için otobüs kiralama hizmetlerinden yardım alınmaktadır. Otobüs kiralamak ücret, konfor, rahatlık, güvenilirlik ve kalite bakımından en iyi seçenek olmaktadır.

Her bütçeye uygun farklı araç imkanları bulunmaktadır. Otobüs kiralanarak, şehir içi ya da şehirlerarası gezilerde, ulaşım sağlanmaktadır. Fiyat bakımından son derece uygun olan ucuz gezi otobüsleri, araç kiralama hizmeti veren firma tarafından kiralanmaktadır.

Tur İçin Otobüs Kiralama

Tur, gezi, düğün, nişan ve benzeri organizasyonlarda ulaşım için araç kiralama hizmetleri bulunmaktadır. Birkaç farklı şehrin gezilmesini kapsayan turlarda, ulaşım daima araç kiralama hizmetleri ile sağlanmaktadır. Kişi sayısına göre uygun otobüs kiralanmakta ve tüm gezi için kalite garantisi verilmektedir.

Güvenliğe son derece önem verilmekte ve en iyi araçlar tercih edilmektedir. Bu sayede tur için otobüs kiralama hizmetleri, son derece yaygınlaşmıştır. Özellikle okullar tarafından sık sık turlar düzenlenmekte ve araç kiralama hizmetlerinden uygun fiyatlarla faydalanılmaktadır.

4.9/533 ratings
folder_openOtobüs Kiralama
commentYorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?