Kiralık Servis Minibüsü

Kiralık servis minibüsü hizmetini istanbul'da en aktif ve en uygun kiralık servis minibüsü fiyatları ile gerçekleştiren şirketimizin bu alan da uzmanlaşmış kadrosu ile müşterilere sunmaya devam ediyor.

Kiralık Servis Minibüsü

Özel günlerin en büyük sorunu ulaşımdır. Misafirlerinizin yol bilmeyişi, herkesi aynı anda organize etme çabaları gibi bir çok problemin olası çözümü kiralık servis minibüsü hizmeti almaktır. Böylelikle oluşabilecek tüm aksaklıkların önüne geçerek aynı zaman da maliyetleri kontrol altına almış olursunuz.

Örneğin binek araç ile maksimum 5 kişi gideceğini düşünürsek, 16 kişilik bir organizasyon için en az 3 adet binek araç gerekiyor. Ancak kiralık servis minibüsü ile tek araçla aynı anda 15 kişi bir arada götürme şansını yakalarsınız.

Hizmette kullandığımız araç ve şoförlerimizin özellikleri;

 • Kiralama da en fazla 3 yaşında araçlar kullanılmaktadır.
 • Hizmete takdim edilen kiralık servis minibüsü, tüm sigortaları tam, bakımları zamanında yapılmış araçlardır.
 • A sınıfı olarak gruplandırılan 16 Kişilik Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter, Citroen Jumper marka araçlar kiralık servis minibüs olarak kullanılmaktadır.
 • Şoförlerimiz sektörde en az 5 yıl deneyimli, güler yüzlü ve sağlık problemi olmayan kişilerdir.
 • İstanbul kiralık servis minibüsü hizmetimiz en uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Kiralık Servis Minibüs Fiyatları

Şirketimizin tüm yaptığı kiralama işlemleri şoförlü olarak yapılmaktadır. Bu konuda daha detaylı bilgi için şoförlü servis kiralama konumuzu inceleyebilirsiniz.

Kiralık servis minibüs fiyatları yapacağınız etkinliğin mahiyetine göre değişmektedir. Bu sebeple düğün, nişan, kına, gezi, toplantı fark etmeksizin organizasyonun günü, hangi saatler arası yapılacağı, aracın ilk biniş ve varış noktası, araç kapasitesi gibi bir çok etken fiyatları etkilemektedir. Tüm bu bilgiler ışığında piyasa koşullarında en uygun fiyatları veren şirketimiz, ödeme de kredi kartı kolaylığı sunmaktadır.

Kiralık Servis Minibüs

Kiralık Servis Minibüs

İstanbul Kiralık Servis Minibüsü

Hizmette sınır tanımayan şirketimiz istanbul kiralık servis minibüsü hizmetiyle müşterilerinin tüm taleplerine çözüm üretmeye devam ediyor. Günümüzün en çok tercih edilen toplu taşımacılık türleri içerisinde servis minibüsü ilk sırada olup, özel isteklere göre istenilen noktadan alınıp, istenilen varış noktasına bırakmak suretiyle tüm sorunları ortadan kaldırıyor.

Kiralık Servis Minibüsü Hizmeti Veren Şirketimiz

Meva Turizm 2009 yılında kurulmuş olup, tüm bilgi ve deneyimlerini her gün kendini geliştirmek suretiyle taşımacılık sektörüne adamıştır. Bugüne kadar 1000'den fazla düğün, gezi, kına, nişan, okul gezileri, firma / bayii toplantıları gibi bir çok organizasyonun taşımacılığını üstlenen şirketimiz, kalitesini günden güne talepler doğrultusunda ileriye götürdü.

Şirketimizin sahip olduğu tüm kalite ve yetki sertifikalarına belgelerimiz sayfasından ulaşabilirsiniz. Hizmette kullandığımız araçlar;

 • 5 yaşından büyük olmayıp,
 • Tüm bakımları zamanında yapılan ve muayeneleri günlük kontrol edilen
 • Temizlikleri rutin yapılıp, tamamen konfor için dizayn edilmiş,
 • Tüm kasko sigortaları tam olup, kişi başı ferdi kaza koltuk sigortaları olan,
 • Mercedes, Volkswagen, Citroen olmak üzere A sınıfı araçlardan oluşmaktadır.

Şoförlerimiz;

 • Taşımacılık sektöründe en az 5 yıl deneyimli,
 • Yönetmeliğe uygun, tam teşekküllü hastaneden sağlık raporları olan,
 • Adli sicil kaydı bulunmayan,
 • Büyükşehir belediyesinin https://tuhim.ibb.gov.tr/ sitesinden alınmış şoför kartı belgesi bulunan,
 • Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır.

FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ.

Fiyat teklifinizi e-posta ile almak istiyorsanız lütfen formdaki e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Kiralık Servis Arabası

Ulaşım sorunlarının nüfus kalabalığı ile birlikte her geçen gün daha fazla artması bir çok sorunu da beraberinde getirmektedir. Şirketlerin çalışanlarını zamanında ulaşımını sağlamak için tercih ettiği personel servisi hizmeti artık bireysel etkinliklerinde vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Düğün merasimi, kına gecesi ve nişan gibi etkinlikler de kişilerin toplu olarak ulaşımında kiralık servis arabası en makul çözümlerden biridir.

Misafirlerinize yol tarif etmek, konum göndermekle uğraşmamak veya aracı olmayanların ulaşımlarını kolaylaştırmak için servis arabası kiralama yaparak en mutlu ama en yoğun gününüz de sorunsuz bir organizasyon için hemen bizi arayın! Taşımacılık adına tüm sorumlulukları üstlenelim, siz eğlencenize bakın.

Otobüs Kiralama Hizmetimiz

Servis aracı kiralamanın yetersiz kaldığı yerlerde daha büyük kapasite araç ihtiyaçlarınıza da Meva Turizm olarak çözüm buluyoruz.! 16 kişilik aracın bir büyüğü olan 27 kişilik midibüs, oda yetmez ise 54 kilişik otobüse kadar öz malı araçlarımız ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

16 kişiden fazla olan organizasyonlar için 2 adet servis arabası kiralamak yerine, 27 kişilik araç kiralaması yaparak kapasite problemini çözebilirsiniz. Bu anlamda da en uygun çözümler üreterek, piyasada diğer servis kiralaması yapan firmaların içerisinde en uygun ücretleri sunan şirketimizin fiyat avantajlarından memnun kalacağınızı garanti ederiz.

Sadece kiralık servis minibüsü hizmeti ile sınırlı kalmayan şirketimizin, kurumlara ve okullara öğrenci servis taşımacılığı yapmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için bizi 444 1 392 numaralı telefondan arayabilir, dilerseniz info@mevaturizm.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

4.9/547 ratings
folder_openServis Kiralama
comment2 Yorum

2 Yorum. Yeni Yorum

 • Merhaba;

  Bayanlara özel bursa gezisi yapmak istiyoruz. Sadece birkaç noktaya uğranacak iftar yapılıp dönülecek.

  Ramazan ayında olacak 16 ya da 20 kişilik araç fiyatınız ne kadar?

  Öğrenciler olacağı için uygun bir fiyat istemekteyiz. İstanbul’dan saat 09:00-10:00 gibi çıkılacak. (Cumartesi sabah gidilip akşam iftardan sonra dönüş olacaktır.

  Cevapla
  • Merhaba Fikriye Hanım,

   Müşteri temsilcimiz talep ettiğiniz kiralık minibüsle ilgili tarafınıza fiyat bilgisi iletecektir. Teşekkürler.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?