Şoförlü Servis Kiralama

İstanbul'da 16 Kişilik - 17 kişilik şoförlü servis kiralama, 27 kişilik (yarım otobüs) şoförlü servis kiralama, şoförlü servis kiralama fiyatları, şöförlü servis kiralama ücretleri ve diğer tüm kiralama ihtiyaçlarınız için bizimle görüşmeden karar vermeyin.

ŞOFÖRLÜ SERVİS KİRALAMA İSTANBUL İÇİN TELEFON : 444 1 392

Şoförlü Servis Kiralama İstanbul

10 yılın üzerinde ki bilgi ve deneyimlerimizle yaptığımız tüm taşımacılık faaliyetlerimiz içinde şoförlü servis kiralama hizmeti vermektir. İstanbul gibi metropol şehirlerin en büyük problemi trafik olduğundan, kalabalık etkinliklerin tek çözümü servis kiralama işlemi yapmaktır. Bu sebeple şoförlü servis kiralama istanbul ilinde en çok tercih edilen toplu taşımacılık türüdür.

Sizde yapacağınız düğün, kına, nişan, gezi, toplantı, seminer için olsun fark etmez tüm kalabalık taşıma çözümleri için şöförlü servis kiralama işlemi yapabilirsiniz. Böylelikle hem daha uygun maliyetlere taşımacılık yapacak olup, hem de organizasyonun bütünlüğü açısından iyi bir seçim olacaktır. Davetlilerinizin şahsi araçlarıyla gelip trafik karmaşasına, adres tarif etme gibi daha bir çok sorunu ortadan kaldırmak için en iyi çözümdür.

Servis Kiralama İstanbul

Hemen her taşımacılık faaliyetleri için kullanabileceğiniz servis kiralama hizmeti sizlere hem maddi açıdan ekonomik olacak olup, hem de yaptığınız organizasyonun bütünlüğü açısından mağduriyetleri ortadan kaldıracaktır. Kalabalık etkinliklerde servis kiralama istanbul içerisinde en çok tercih edilen taşımacılık türüdür. Bu anlamda  hizmet alanlarımız;

 • Düğün etkinliği için şoförlü servis kiralama ve şoförlü minibüs kiralama hizmetleri
 • Nişan için şehir dışından gelen veya il içinde misafirlerinizin ulaşımı için şöförlü servis kiralama ve minibüs kiralama
 • Kına gecesi için sevdiklerinizin, akrabalarınızın, ailenizde ki kişilerin bir arada taşınması için şoförlü servis kiralama
 • Firma veya bireysel toplu grup olarak yapacağınız gezi için şoförlü servis kiralama hizmeti
 • Sevdiklerinizle birlikte piknik organizasyonları için şöförlü servis kiralama ve şoförlü minibüs kiralama hizmeti
 • Cenaze için şoförlü servis kiralama hizmeti
 • İstanbul şoförlü servis kiralama ve minibüs kiralama yapmak istiyorsanız hemen 444 1 392 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Toplu etkinliklerde kişileri bir araya toplamak ve hep birlikte ulaşım sağlamak oldukça zor olur. Özellikle misafirlerinizin bulunduğunuz semti  bilmeyişi veya varış noktasını bulamayışı gibi bir çok problemi ortadan kaldırmak için şoförlü servis kiralama yapabilirsiniz.

Şöförlü Servis Aracı Kiralama

Şöförlü servis aracı kiralama için firmamız en iyi çözümlerle size ulaşmaktadır. Arabalarda yolda sürmek zorunda kalmanızdan ziyade şöförlü servis aracı kiralama işlemi yaparak gezilerde gidilecek yere kolayca ulaşabilirsiniz. Geziler genellikle okullarda, iş yerlerinde olan bir etkinliktir. Bazen de spor amaçlı geziler de olabilir. Yani kalabalık şekilde yapacağınız tüm organizasyonlarda sizi hızlı ve güvenli şekilde taşımak için servis aracı ihtiyacınız mutlaka olacaktır.

Firmamız bünyesinde yer alan personelimiz size ayrıntılı şekilde bilgi verecektir.  Bilgilerde sormak istediğiniz tüm detaylar aktarılmaktadır.  Bunun dışında hizmetlerle de ilgili ayrıntılı şekilde detayları öğrenebilirsiniz. Kiralama hizmetlerinde araç seçeneklerimiz fazladır. Kişi sayısına göre 16 kişilikten 54 kişiliğe kadar ihtiyaçlarınıza çözümler sunmaktayız.

İstanbul’da şöförlü servis aracı kiralama için bize 444 1 392 numaralı telefondan İstanbul şöförlü servis kiralama için ulaşabilirsiniz.

Şoförlü Servis Kiralamanın Kazançları

 • Toplu etkinlikleriniz için kişilerin nasıl ulaşım sağlayacağını düşünmez, herkesi bir arada seyahat ettirerek özel araç stresine girmezsiniz.
 • Davetlilerin varış noktasına ulaşımı için çözüm yolları aramakla uğraşmazsınız.
 • Düğün, nişan, kına, gezi, cenaze, toplantı gibi kişi sayısının çok fazla olduğu organizasyonların en büyük sorunu, adres bilmeyen kişiler için kayıp olma ve bu insanları yönlendirme çabasıdır. Bunu tamamen üzerinizden atarsınız ve biz her noktadan kişileri toplayarak ulaşımlarını sağlarız.
 • Zamanlama sorunu tamamen ortadan kalkar ve topluca hareket edilerek, topluca varış noktasına ulaşılır. Böylelikle saatli olan işlerinizde gecikme riskini sıfıra indirmiş olursunuz.
 • Ulaşım esnasında yeni model lüks servis araçlarımızın konforu sayesinde rahat bir yolculuk yapmalarını sağlar, güvenlik konusundan emin olarak tüm kaygıları kafanızdan atarsınız.
 • Günümüz koşullarında herkesin özel aracı olmaması sebebiyle davetinize katılım göstermek isteyip ancak gelemeyen kişilere ulaşım konusunda imkan vermiş olur ve şoförlü servis kiralama yaparak ailenizle, arkadaşlarınızla ve tüm sevdiklerinizle bir arada zaman geçirirsiniz.

Fiyatlandırma yapılırken istenilen şöförlü servis aracının kapasitesi, yol güzergahı ve mesafesi, etkinliğin günü ve saatleri gibi bilgileri bize aktardığınız takdirde, şoförlü servis kiralama şirketi olarak sizlere net bir fiyat verebileceğiz. Şoförlü servis kiralama fiyatlarında karşılık olarak mutabakat sağlandığı takdirde, firmamızdan tereddüt etmeden şoförlü servis kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Şoförlü Servis Kiralama İstanbul
Şoförlü Servis Kiralama İstanbul

Düğün için Şoförlü Servis Kiralama

Düğün için şoförlü servis kiralama hizmetleri veren firmamız, özel günlerinizde de sizin yanınızda olmayı hedefler. Bir düğün ya da nişan için kalabalık şekilde bir yerden başka bir yere gidilmesi gerekiyorsa bu durumda yapılaması gereken firmamıza başvurularınızı gerçekleştirmek ve şartları görüşmektir.  Düğün ve nişan benzeri durumlarda özellikle akrabalar çok olduğu için şoförlü servis ihtiyacı kaçınılmaz olur.

Bu nedenle kurumsal bir firmaya ihtiyaç duyulabilir. Firmamız bu açıdan beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaktır. Düğüne ya da nişana giderken şoförlü servis kiralama hizmetlerinden faydalanmak, size ekonomik bir yolculuk imkânı verir. Bunu şu şekilde de düşünmek mümkündür. 20-30 kişi araç kiralamaya kalkarsa bu durumda en az 5-6 araç kiralanması gerekir ve bu durumda günlük hesaplama yapılırsa servis minibüsüne göre daha pahalı bir bütçe ayırmak gerekebilir.

Bu sebeple şöförlü servis kiralama sizin için daha makul olacağından Şöförlü minibüs kiralama yada şoförlü servis kiralama hizmeti veren servis kiralama firmalarına ulaşarak sorunu kökten çözebilirsiniz.

Şoförlü Servis Kiralama Ücretleri

Şoförlü servis kiralama ücretleri hesaplanırken bazı kriterler baz alınmaktadır. Örneğin aracın kalkış noktası, varış yeri, etkinliği saati, araç kapasitesi gibi bir çok faktör şöförlü servis kiralama ücretlerini doğrudan etkilemektedir. Topluca yapılacak olan seyahatlerde, ulaşım araç kiralama firması tarafından sağlanmaktadır.

Şoförlü servis kiralama hizmeti sayesinde, düğün, nişan, gezi ve benzeri organizasyonlarda ulaşım fazlaca kolaylaşmıştır. Şehir içi mesafelerde ya da kişi sayısının az olduğu gruplarda, toplu ulaşım için servis kiralanmaktadır. Şöförlü servis kiralama hizmetleri, özellikle günü birlik gezi organizasyonları için son derece iyi bir alternatif olan minibüslerin, kiralanma ücretleri de oldukça uygundur.

Şoförlü servis kiralama ücretleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve şöförlü servis kiralamak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Şöförlü Servis Kiralama Fiyatları

İstanbul şoförlü servis kiralama fiyatları konusunda diğer servis kiralama şirketleri içerisinde en makul ve en cazip fiyatları sunan şirketimiz, bugüne kadar 1000'den fazla etkinliği üstlenerek, başarı ile olumlu sonuçlar kazanmıştır. Yapacağınız etkinliği belki de hayatınız da 1 sefer yapacaksınız ve her şeyin kusursuz olması gerekiyor. Eğer siz de bu düşüncede iseniz ve işinizi kurumsal bir firma yaparak sorunsuz bir organizasyon beklentisi içerisindeyseniz doğru adrestesiniz.

Misafirlerinize yakışır son model ve özel dizayn edilmiş araçlarla, işinde profesyonel ve sektörde yılların deneyimini kazanmış şoförlerimizle, doğru planlama sayesinde zamanlamayı nokta atışı ile tutturabilen ve tüm bunların karşılığında piyasa koşullarında en uygun fiyatları sunan bir firma arayışınıza Meva Turizm olarak cevap vermeye hazırız.

İstanbul’da şöförlü servis kiralama için bize 444 1 392 numaralı telefondan hemen ulaşabilirsiniz.

"BU YAZIYI SOSYAL MEDYA'DA PAYLAŞ, ANINDA %10 İNDİRİM KAZAN."

Son Güncelleme

6 Yorum

 • Ali Deniz

  Meva Turizm firmasının şöförlü servis kiralama hizmetini düzenlediğimiz gezilerde sık sık kullanıyoruz. Profesyonel bir hizmetleri var çok memnunuz.

 • Leyla Ceylan

  Merhaba ben Leyla Ceylan, 21.06.2018 tarihinde 4 büyük ve 5 çocukla gece saat yaklaşık 23:30 gibi Atatürk havalimanından alınarak Sakarya/Karasuya gitmek istiyoruz. Böyle bir hizmet alabilmemiz mümkünmü? Ve olursa fiyat olarak herşey dahil be kadar olur? Şöförlü kiralama olarak. Cevap verirseniz sevinirim Saygılar

  • Meva Turizm

   Merhaba Leyla hanım,

   Müşteri temsilcimiz belirttiğiniz e posta üzerinden en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

 • Josef Oz

  Merhaba 5 kisiyiz 27 28 augustosta 2 gunlugune soforlu hizmet lazim . Fiyatlariniz ?

  • Meva Turizm

   Merhaba,

   Şoförlü minibüs kiralamak için araç ile gidilecek yerlerin bilgisini tarafımıza info@mevaturizm.com.tr adresine detaylı olarak iletirseniz, ilgili müşteri temsilcimiz en kısa sırada fiyat bilgisi verecektir.

 • Ülkü Hilal Yıldız

  Merhaba kolay gelsin biz İstanbulda aşağı yukarı 45 kişilik bir ekibiz Bursaya gezi planlıyoruz sabah çıkıcaz gece geri dönücez mailden fiyat verme şansınız varmı bana net tarihimiz yok henüz fiyat konusuna göre net tarihi düşünüp sizinle paylaşıcağız kolay gelsin.

 • Hızlı Soru Sorabilirsiniz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir