düğün otobüsü kiralama

Düğün Otobüsü Kiralama istanbul konumuzda, şirketimizin çalışma prensipleri, bizi tercih etmeniz halinde kazanacaklarınız hakkında bilgiler içermektedir. Taşımacılık faaliyetleri içerisinde en aktif firmalar içerisinde iyi konumda otobüs kiralama firmasıyız.  Diğer ihtiyacınız olan yarım gün otobüs kiralama fiyatları, gezi otobüsü kiralama, 1 günlük otobüs kiralama, şehirler arası kiralık otobüs, ucuz otobüs kiralama, otobüs kiralama sahibinden ve düğün için otobüs kiralama fiyatları ile birlikte düğün nişan için otobüs kiralama ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Meva Turizm Ltd. Şirketi, masalsı düğün organisazyonlarınız da transfer hizmetlerinizi gerçekleştirmek için uzmanlık alanı hakkında deneyimleri ile danışmanlık hizmeti de sunacaktır. Düğün organisazyonların da düğün otobüsü kiralama en önemli noktalardan biridir. Sevdiklerinizi, konforlu ve güvenli ulaştırmak için en iyi teklifleri sunmaya çalışacağız.

Birinci sınıf bir düğün için şık otobüs seçenekleri ile konuklarınızın transferinin de kusursuz gerçekleşmesini sağlar.

Sunulan hizmetler

Kaliteli hizmetin en önemli noktası deneyimli ve profesyonel personelden geçer.  Başarılı bir transfer hizmeti sunmak için deneyimli çalışanlarımız size düğün otobüsü kiralama konusunda her adımda eşlik edecektir. Her ayrıntıyı profesyonellik ve yetkinlikle ayrıntılı olarak ele alarak yürüteceğiz.

Farklı modellerde ve taşıma kapasitesindeki düğün otobüsü modellerinin her birinde konforlu, şık ve zarif ortamlara sahip olacaksınız.

Yolcuların konforunu hedefleyen en iyi otobüsler ve son derece deneyimli, profesyonel kadroların bulunduğu geniş bir otobüs ve minibüs filosuyla hizmetinizdedir.

Düğün için Otobüs Kiralama Fiyatları

İstanbul içi veya il dışı tüm otobüs kiralama işlemlerinde piyasa koşullarında en uygun fiyatları sunmaya devam ediyoruz. Düğün için otobüs kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilmek için aşağıda ki bilgileri 0555 044 13 92 numaralı whatsapp destek hattından veya info@mevaturizm.com.tr adresinden gönderdiğiniz takdirde yetkili müşteri temsilcimiz size en kısa sürede fiyat hakkında bilgi verecektir. Sizden istediğimiz bilgiler;

 • Otobüsün yolcuları alış noktası ve varış noktası (adres bilgisi)
 • İkram talebinizin olup olmadığı
 • Düğün etkinliğinin hangi günde ve hangi saatler arasında yapılacağı
 • İl dışı ise konaklama yapılıp yapılmayacağı

bilgilerini sağlıklı fiyat teklifi verebilmemiz için tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Verdiğimiz fiyatın içerisinde akaryakıt, otoyol ücretleri, şoför giderleri, amortisman giderleri ve diğer tüm giderler dahil olup, sizden hiçbir ek ücret talebinde bulunmamaktayız.

FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ.

Fiyat teklifinizi e-posta ile almak istiyorsanız lütfen formdaki e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Düğün Otobüsü Kiralama Firmaları

Düğün otobüsü kiralama firmaları içerisinde hizmet veren firmamız sektöründe lider konumda faaliyetlerini devam ettirmektedir.  Yapılan yatırımlarla kurulduğu dönemden beri başarılı şekilde faaliyetlerini sürdüren firmamız, hizmet ağı ve ARGE çalışmalarıyla hızla bir gelişim içerisindedir.

Kısa bir süre içerisinde araç donanımı ve diğer hizmet detayları bakımından önemli bir aşama kaydetmiştir. Ayrıca belirli aralıklarla müşteri memnuniyeti konusunda da araştırmalar yapmakta ve bu alanda devamlı bir değişim gelişim içerisindedir. Marka olarak kurumsallığa önem veren firmamız ideal hizmetler hedefler.

Araçlarda kullanılan teknoloji, güncel gelişmelere uyum sağlamaktadır. Online şekilde de site üzerinden bilgi alabileceğiniz firmamız farklı çok sayıda amaç için otobüs kiralama hizmetleri vermektedir.

Düğün Nişan Otobüs Kiralama

Özel günlerin en meşakkatli durumu taşımacılık konusudur. Misafirlerinizin zamanında ulaşabilmesi, adresleri doğru şekilde bulabilmesi ve aracı olmayan kişilerin nasıl ulaşım yapacağı tamamen sizin sorumlu olduğunuz bir durum haline geliyor. Hal böyle olunca sorunsuz bir taşımacılık hizmeti almak en çok tercih edilen hizmetler arasında yer almaktadır.

2009 yılından bugüne düğün nişan otobüs kiralama dahil 1000'den fazla etkinliği başarı ile tamamlamanın haklı gururunu yaşamaktayız. Düğün nişan için otobüs kiralama konusunda bizi tercih eden müşterilerimizin yorumlarını şirket profili sayfamızdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

En cazip fiyatlarla kaliteli hizmet almak ve verilen sözlerin arkasında duran bir şirket arıyorsanız, Meva Turizm bu anlamda en doğru seçim olacaktır. Çünkü biz her zaman müşterinin karşısında değil, yanında olan bir şirketiz!

Düğün Nişan için Otobüs Kiralama

Otobüs kiralama firmasıyız ve tüm otobüs kiralama ihtiyaçlarınıza etkili şekilde yanıt vermekteyiz. Güvenle bir yerden başka bir yere gitmek için firmamıza başvurularınızı yapabilirsiniz. İdeal hizmetler vermek, firmamızın en önemli faaliyetlerinden biridir.

Yapacağınız otobüs kiralama işleminde düğün nişan için otobüs şoförü konusunda deneyimli, aynı zaman da operasyonel olarak arka planda tecrübeli bir ekibimiz olduğu için sorunsuz şekilde işlemler tamamlanmaktadır. Başvurunuz sonrasında teknik ve diğer açılardan da hizmet süreci başlamaktadır. Akabinde tarafınıza en uygun düğün nişan için otobüs ücretleri hakkında bilgi verilmektedir.

Kiralama hizmetlerinin temel amacı ekonomik ve güvenli şekilde bir yerden başka bir yere gidebilmektir. Bunun için de önemli olan kısım hizmet detaylarının önceden planlanmış, belirlenmiş olmasıdır. Planlı olmayan hizmetler sonradan sorun çıkarabilir. Siz de planlı tüm etkinlikleriniz için ve özellikle düğün nişan için otobüs fiyatları arayışınız da bizimle görüşmeden karar vermeyin!

Otobüs Kiralama Firması

Otobüs Kiralama Firması

Yarım Gün Otobüs Kiralama Fiyatları

Yarım gün otobüs kiralama fiyatları için firmamıza başvurularınızı yapabilirsiniz. Bütün gün değil de yarım gün otobüs gerekiyorsa bu durumda firmamız belirlenen süre için araç kiralama hizmeti verecektir. Kiralama firması olarak uzun bir süredir sektörde olduğumuz için firmamız bünyesindeki temel hizmet politikalarının dışına çıkmadan işlemler yapılmaktadır.

Bu açıdan müşteri memnuniyeti odaklı şekilde hizmet vermek ve araçlardan en iyi verimi sağlamak son derece önemli bir konudur. Otobüs kiralama firması olarak verilen hizmetin değerinin bilincindeyiz.

Müşterilerimizin en üst düzeyde memnun olması, ayrıca hızlı, güven verici, keyifli biçimde işlemler olması son derece önemli bir konudur. Yani iş ahlakı açısından epey önemli bir çalışma söz konusudur.

Gezi Otobüsü Kiralama

Gezi otobüsü kiralama firmamız müşteri odaklı çalışmaları birinci sıraya koymaktadır. Bunun anlamı gelişigüzel hizmetlerden uzak durmak, yani sadece müşteri çekmek ve kısa süreli çözümler elde etmek yerine uzun vadede hizmet vermek temel alınmaktadır. Bu durum çalışma prensiplerimiz gereği de böyledir. Kaldı ki kurumsallık da bunu gerektirir.

Ayrıca çalışanlarımızın değerli olması da önemli diğer konulardandır. Ayrıca bütün hizmetlerimizde tutarlı şekilde işlemler yapmaktayız. Yani fiyatlarda ve önceden belirlenen hizmet ayrıntılarında tutarsızlık, çok önemli değişiklik olmadığı sürece farklılık olmaz.  Bu da rekabetçi bir ortamda güvenli bir işletme olmamızı sağlar.

Yani hem şeffaf bir bakış açısı hem de hizmet kalitesinin artması bakımından önemli bir durum söz konusudur. Gereken özen firmamız tarafından gösterilmektedir.

1 Günlük Otobüs Kiralama

1 günlük otobüs kiralama hizmetlerimizden yararlanabilir ve günübirlik gezilerinizde başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Kalabalık şekilde bir yerden başka bir yere gidilecekse bu durumda araç donanımı ve şoför deneyimi bakımından ideal sonuçlar almak istenebilir.

Araç kiralama firmamız bu açıdan size teknik açıdan otobüs kiralama hizmetini en iyi şekilde verecektir. Kiralama hizmetlerinde bir günlük bile olsa sözleşmeli şekilde hareket edilmektedir. Yani otobüs kiralama hizmetlerinde önemli olan sağlıklı bir zemin üzerinden hareket etmektir. Yasal uygulamalar için de kiralama prosedürü belirlenmiştir.

Örneğin kiralayan kişi yürürlükteki kanunlara uymak durumundadır.  Kanunlara uygun şekilde araç kullanımı, cezai işlemlerden sorumlu olma gibi durumlar geçerlidir. Yani yolculardan kaynaklanan bir cezai işlemde firmamız ödeme yapmamaktadır.

Şehirlerarası Kiralık Otobüs

Şehirlerarası kiralık otobüs için firmamıza başvurularınızı yapmadan önce görüşme yapmanız gerekir. Bunun için de gerekli prosedür hakkında detaylarda yetkili personelimiz size ayrıntıları aktaracaktır. Sözleşme içeriğinden devam edilirse karayolları trafik kurallarından kiralama olduğu andan itibaren kiralama yapan kişi sorumlu olacaktır.

Bunun dışında firmamızda kiralama işlemlerinde bir iki saatlik uygulamaya öncelik kiralama işlemi olduğunda saate göre ücret alınmakta ancak daha fazla saatlerde de tam gün olarak ödeme alınmaktadır. Şehirlerarası kiralık otobüs konusunda ki bu detayları firmamıza sormanız gerekir. Buna ek olarak firmamızda önemli bir diğer konu da kira başlangıcı sırasında araç kullanıcı sürücü belgesinin detaylı şekilde kontrolleri de gerçekleşmektedir.

Ucuz Otobüs Kiralama

Ucuz otobüs kiralama işlemleri için de doğru adrestesiniz. En uygun fiyatlarla bir yerden başka bir yere gitmek istediğinizde bunun için firmamız ideal şekilde taleplerinizi gerçekleştirecektir. Ne kadar süre için kiralama olacağı, olası değişikliklerde neler olması gerektiği gibi ayrıntılar size önemle ve özen gösterilerek aktarılacaktır.

Bazı müşterilerimiz uzun süreli şekilde kiralama hizmetlerinden faydalanmak istediğinden bunun için de gereken anlaşmalar yapılacaktır. Üstelik uygun kiralama bedeli ile çözüm geliştirilmektedir.

Bunun dışında İstanbul gibi büyük şehirlerden başka yerlere geçerken otomatik geçiş sistemlerinde ödeme yapılmaması ve bu nedenle ceza alınması halinde firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.  Yani kiralayan kişi ya da kurum tarafından ödeme yapılması gerekir.

Otobüs Kiralama Sahibinden

Otobüs kiralama sahibinden olduğu zaman ekonomik şekilde bir yerden başka bir yere gidebilirsiniz. Firmamız hizmetlerden en iyi şekilde faydalanmanızı istemektedir. Bu nedenle birtakım prosedürler doğrultusunda sonuçlar almak mümkündür.

Bazı kurallar, karşılıklı daha sonra sorun çıkmaması açısından önemlidir. Yani kiralayan kişi tarafından gerçekleşen durumların netleşmesi önem kazanır. Örneğin teslim alınan yere aracın bırakılması önemlidir.

Kira sözleşmesinde yazan miktarlar yine önemli bir diğer konudur. Yani sözleşme içerisinde bunun ayrıntıları tamamen belli olur. Araç kiralama vergilerindeki ayrıntılar tarafımızdan belirlenmekte ve açıklanmaktadır. Bunun dışında kiralayan kişi kullanımı sırasında eğer yanlış park gibi durumlar olursa kiralama zamanındaki kişide sorumluluk olacaktır.

Meva Turizm 444 1 392 İstanbul

Meva Turizm Ltd. firmamız düğünlere ek olarak, hem yurtiçi hem de yurtdışı transfer ihtiyaçlarınızda sizlere hizmet verebilir.  Son yıllarda hem ulusal hem de uluslararası turizme yönelik hizmetler konusunda giderek uzmanlaşmaktadır.

 • Düğün organizasyonları için transfer hizmetleri,
 • Hac organizasyonları için transfer hizmetleri,
 • Geziler için gezi otobüsü kiralama hizmeti,
 • Transferler,
 • Konferanslar için transfer hizmetleri,
 • En iyi tur operatörlerinin işbirliğiyle turistik paketlerin organizasyonları için transfer hizmetleri,
 • Düğün otobüsü kiralama

Her yıl onlarca otobüsü ile yüz binlerce kilometrelik yol yapan şirketimiz, müşterilerin memnuniyetinin garantisidir.

Düğün otobüsü kiralama konusunda, düğün için otobüs kiralama fiyatları ve düğün nişan için otobüs kiralama dahil diğer tüm soru, önerilerinizi 444 1 392 hattımızı arayarak tarafımıza bildirebilirsiniz.

4.9/534 ratings
folder_openOtobüs Kiralama
comment4 Yorum

4 Yorum. Yeni Yorum

 • Özgür Tunç
  28 Şubat 2019 16:45

  Düğünüm için 2 güne ayrı biri 50 kişilik diğeri 100 kişilik şoförlü otobüs kiralamak istiyorum ve 2 gün boyunca
  -hem kına günü saat 18:00 damat evi önünde hazır bulunacak en geç saat gece 00:00 düğün salonu önünde damat evi önüne kalkış yapacak şekilde,
  -hem de düğün günü gelin evi önünde saat 18:00 hazır olacak en geç saat gece 00:00 düğün salonu önünde damat evi önüne kalkış yapacak şekilde yolcu taşıyacak otobüsler istiyorum.Bu konuda fiyat alabilir miyim ?

  Teşekkürler.

  Cevapla
  • Meva Turizm
   5 Mart 2019 09:34

   Özgür Bey,

   Düğün etkinliğinin tarihini de belirtir misiniz? Akabinde tarafınıza fiyat bildirilecektir.

   Cevapla
 • Merhabalar kina gunu otobus ayarlamk istiyoruz 3 eylule fiyat verirmisnz

  Cevapla
  • Merhaba Fatmanur Hanım,

   Düğün etkinliğinizin saatlerini ve il içi ise hangi semtler arasında transfer yapılacağını, il dışı ise nereden alınıp hangi ile gidileceğini 0555 044 1 392 numaralı whatsapp destek hattımıza belirtirseniz ilgili müşteri temsilcisi tarafınıza fiyat bilgisi verecektir. İyi günler dileriz.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?