Gezi Servisleri

 
Gezi Servisleri istanbul
5 (100%) 6 votes
Gezi servisleri istanbul içerisinde en çok tercih edilen toplu taşıma türüdür. Bu sebeple gezi servis kiralama işlemi gezi servis ücretleri konusunu da göz önüne alıp, en ekonomik çözüm olarak siz değerli müşterilerimizin ayağına getirdik.

İSTANBUL'DA GEZİ SERVİSİ KİRALAMA İÇİN : 444 1392

Gezi Servisleri İstanbul

Bir çok özel günde tercih edilen servis minibüsü kiralama işlemi akraba, komşu, mesai arkadaşları gibi toplu olarak taşınmak isteyen kişilere özel gezi aktivitelerin de kullanılmaktadır. İstanbul'un metropol bir şehir oluşu ve bunun beraberinde getirdiği trafik sorunlarına çözüm olarak gezi için servis kiralama tercihi en doğru seçimdir.

Gezi servisleri İstanbul içerisinde Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere hemen her semtte rahatlıkla alabileceğiniz bir hizmettir. 8 kişilikten 45 kişilik otobüse kadar araç seçeneklerini kendi bünyesinde barındıran şirketimizin fiyat politikası hemen herkesi memnun edebilmektedir.

Gezi Servisi Kiralama

Piyasa da bir çok firma gezi servisi kiralama alanında hizmet vermektedir. Ancak bunların içerisinden güvenilir şirket ile anlaşma yaparak, kusursuz hizmet almak bazı zamanlar şansınıza olabiliyor. Bu sebeple 1000'den fazla gezi gibi etkinlikleri başarı ile tamamlamış şirketimizden hizmet almanız, hem güvenilirlik açısından, hem maliyet açısından hem de güvenli ve konforlu bir seyahat için doğru bir seçim olacaktır.

Gezi servisi kiralama işlemi hassasiyet gereken bir hizmettir. Diğer düğün için servis kiralama veya nişan için kiralama hizmetinden daha fazla hassasiyet gerektirmektedir. Tüm bunların bilinci ile hizmet veren şirketimizin toplu taşıma alanında çok fazla alternatifleri bulunmaktadır.

Gezi Servis Ücretleri

Meva Turizm olarak şirketimizin gezi planlamaları üzerine binlerce referansı bulunmaktadır. Bizi tercih eden müşterilerimizin google business sayfamızdan paylaştığı tecrübeleri okuyabilirsiniz. Piyasada hem kalitesiyle, hemde ücret konusunda uygunluğuyla adından çok fazla söz ettirip, sürekli tercih noktası olan şirketimiz kendi öz mallarıyla gezi servisi hizmeti vermektedir.

Ücret hesaplamalarında gezi etkinliğinin türüne göre bir çok kriter göz önüne alınmaktadır. Gezi servis ücretleri hakkında detaylı bilgi için, yapacağınız gezinin hangi semtten alınıp, nerelere gideceği, günü ve saati gibi bazı kriterler fiyatları belirlemekte etkin rol oynamaktadır.

Gezi servis ücretleri hakkında bilgi almak için hemen bize 444 1 392 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Gezi Servisi
Gezi Servisi

İstanbul Gezi Servisi

Gezi servisi hizmetini hem araçlarımızla, hemde şoförlerimizle hassasiyet içerisinde yürütmekteyiz. Geziler için tercihen 0-5 yaş arası araçlar hizmette kullanılmakta olup, bakımları ve diğer tüm belgeleri eksiksiz olarak görevlendirmekteyiz.

İstanbul gezi servisi işini yaparken konusunda tecrübeli, yol güzergahlarına hakim, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren şoförlerdir.

Yapacağınız gezi etkinliği kurumsal olacaksa yabancı dil bilen şoförlerimiz bulunmaktadır. Bu sayede ekstra bir tercüman külfetine girmez, maliyet olarak daha uygun fiyatlara hizmet alma şansını yakalarsınız.

Şoförlerimiz sadece bunlarla sınırlı olmayıp, adli sicil kaydı olmayan, tam teşekküllü hastane raporu olan ve Büyük Şehir Belediyesi tarafından alınmış şoför kartı olan kişilerdir.

Gezi Servisleri İstanbul, Kiralama ve Ücretleri 444 1 392

2009 yılından bugüne tüm çabamız müşteri memnuniyeti sağlayarak, güven duygusunun kazanılmasıdır.

Tüm taşımacılık faaliyetlerimizde her zaman müşterisinin yanında olan Meva Turizm, gezi servisleri istanbul konusunda da tüm bilgi ve deneyimleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Gezi servisleri kiralama ve ücretleri hakkında daha detaylı bilgi için hemen 444 1 392 'den bizi arayabilir, dilerseniz info@mevaturizm.com.tr adresine e-posta ile talebinizi bildirebilirsiniz.

"BU YAZIYI SOSYAL MEDYA'DA PAYLAŞ, ANINDA %10 İNDİRİM KAZAN."

Kimler Neler Demiş?

  Abone ol  
Bana bildir