Düğün Nişan Gezi Araç

Düğün nişan gezi araç temini konusunda binlerce referansa sahip olan şirketimizin, 20 kişilik servis araçları ve daha üst kapasite araç seçenekleri bulunmaktadır. Tüm düğün, nişan, gezi araçlarında sadece minibüs, midibüs ve otobüs seçenekleri ile hizmetinizdeyiz.

Düğün Nişan Gezi Araç

Kişi sayısının fazla olduğu etkinliklerin servis minibüsü kiralama sayesinde taşımacılık külfetleri büyük oranda azalmaktadır. Düğün nişan gezi araç tedariğinde 2009 yılından bugüne tüm bilgi ve tecrübelerimiz sayesinde, doğru planlama yaparak tüm müşterilerimize ayrı ayrı çözüm önerileri sunmaktayız.

Saatinde hareket eden, aynı şekilde vaktinde tekrar dönüş sağlayan servis hizmeti ulaşım konusunda ki bütün yükü üzerinizden atmanız için en iyi seçimdir.

Tüm düğün nişan ve gezilere hem şehir içi, aynı zamanda şehirler arası taşıma hizmeti sunan şirketimizin diğer taşımacılık firmalarından farkı en uygun fiyatlarla ve yeni model araçlarla hizmet vermesidir.

Düğün Gezi Servis

Düğün gezi servis kiralamasında önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Her zaman müşterisinin yanında olan şirketimiz en uygun fiyatları verirken aynı zaman da tüm güvenlik önlemlerini de almayı ilk prensip olarak edinmiştir.

Tüm araçlarımızda trafik ve kasko sigortasının yanı sıra kişi başı her bireyin ayrı ayrı ferdi kaza koltuk sigortası sayesinde güven içerisinde yolculuk yapmalarını sağlıyoruz.

Servis araçlarımızın tamamı konfor için özel dizayn edilmiş, tüm bakımları zamanında yapılan ve güvenlik önlemleri yönetmelik esaslarına uygun şekilde yapılmıştır. Aynı zaman da sahip olduğumuz iso belgeleri ve TSE standartlarına uyumlu servis hizmetimizle sorunsuz düğün gezi servis taşımacılığı yapmaktayız.

FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ.

Fiyat teklifinizi e-posta ile almak istiyorsanız lütfen formdaki e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Düğün Nişan Servis Araçları

Araçlarımızda aldığımız tüm güvenlik önlemlerinin yanı sıra, araç sürücüleri de konusunda en az 5 yıl deneyimli, güler yüzlü, ibb tarafından verilen şöför kartı sahibi, adli sicil kaydı bulunmayan kişilerdir. Bununla birlikte sağlık raporları tam teşekküllü hastane onaylı şoförlerdir.

Düğün nişan servis araçları güzergahlarında planlama tamamen tarafımızdan yapılmakta ve en uygun rotasyon uygulaması ile hem maliyetten hem de araç içerisinde fazla yolculuk süresinden tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Düğün Nişan için Otobüs

Düğün Nişan için Otobüs

Düğün Nişan için Otobüs

İstanbul'un hemen her semtine toplu taşımacılık faaliyetlerini servis minibüsü, midibüs ve otobüs kiralama seçenekleriyle isteğe göre yürüten şirketimizin ihtiyaca yönelik, farklı kapasitelerde araç seçenekleri bulunmaktadır.

30 kişilik ve üzeri etkinliklerde rahatlıkla tercih edebileceğiniz otobüsler, hem dağınık ulaşım problemini çözecek hem de kişileri bir arada taşıyarak eksiksiz bir organizasyon olmasını sağlamaktadır.

Düğün nişan için otobüs kiralama özellikle istanbul'da çok fazla tercih edilmektedir. Otobüsün daha küçük araçlara nispeten en büyük avantajı hem çok fazla araç sayısını ortadan kaldırarak tasarruf etmenizi sağlarken, öte yandan yol bilmeyen kişileri ayrı ayrı yönlendirmek gibi sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Düğün nişan gezi araç istanbul, En uygun fiyatlarla, Meva Turizm®

Bizim işimiz taşımacılık! Tüm düğün nişan gezi araç ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üreten ve makul fiyatları sunan şirketimizden fiyat öğrenmeden karar vermeyin. Etkinliğinizi ister info@mevaturizm.com.tr adresine e posta göndererek veya 0555 044 1 392 numaralı whatsApp iletişim hattına yazarak, ya da 444 1 392 numaralı telefondan hemen bizi arayarak müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.

4.7/541 ratings
folder_openServis Kiralama
comment2 Yorum

2 Yorum. Yeni Yorum

 • SÜLEYMAN ÇAKIR
  14 Haziran 2019 15:47

  Merhaba
  Nikah için 16 yada 18 kişilik bir servis arabasına ihtiyacım var.
  29 Haziran saat 12.00 (öğle) akşam saat 23.00 kadar.
  Cevizli/Kartal alıp Kadıköy evlendirme dairesine gidilecek
  oradan tekrar geri dönüp maltepede yemek yendikten sonra
  tekrar Cevizliye dönülecek.Tahmini saat 23.00 gelmeden biter.
  Ben bu servis için fiyat istiyorum.YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM..
  CEP:0532 580 30 01

  Cevapla
  • Merhaba Süleyman Bey,

   Belirttiğiniz etkinliğin fiyatı tüm masraflar dahil 750,00TL. dir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?