Avcılar Servis Taşımacılığı

Avcılar servis taşımacılığı ve avcılar okul öğrenci servisi hizmetini personel ve öğrencilere İstanbul'da 10 yılın üzerinde ki deneyim ve bilgimizle siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Kalitemizi belgelerimizle tescilleyen ve yönetmeliğe uygun hizmet veren şirketimiz okul servis firmaları için zorunlu olan A sınıfı servis taşımacılığı yetki belgesine sahiptir.

Avcılar Servis Taşımacılığı

İstanbul'un her semtinde olmamızın getirdiği avantajları avcılar servis taşımacılığı hizmetinde de müşterilerimize sunuyoruz. Tamamen kalite odaklı ve kişilerin memnuniyeti üzerine kurulu alt yapımızda, hem araçlarımızla hem de şoförlerimizle kurumsal çalışmalar yapıyoruz.

Her bölgede ki taşıdığımız sorumluluğu aynı bilinçle avcılar semtinde de uygulayan şirketimiz, teknoloji ve insanın iş birliğine dayalı sistem sayesinde yaşanabilecek sorunları en az seviyeye çekmeyi başarmaktadır. Mevcut trafik sorunlarına çözüm olarak özel rotasyon programı kullanan ve bilinçli personellerle hizmet veren sayılı kuruluşlardanız. Kısaca servis taşımacılığı hizmetinde ki kurallarımızdan bazıları;

  • Araçlarımız 5 yaşından daha büyük olmayıp, tamamen konfor için özel dizayn edilmiştir.
  • Tüm kasko sigortalarının yanı sıra ferdi kaza koltuk sigortası ile her birey ayrı ayrı güvence altındadır.
  • Bakımları zamanında yapılır ve muayeneleri gününde takip edilmektedir.
  • Şoförlerimiz avcılar servis taşımacılık konusunda en az 3 yıl tecrübeli,
  • Şoför kartı, SRC2 ve psikoteknik belgelerine sahip kişilerdir.

Avcılar semtinin Ambarlı, Cihangir, Denizköşkler, Firuzköy, Gümüşpala, Merkez Mah., Mustafa Kemal Paşa, Tahtakale, Üniversite, Yeşilkent Mahalleri olmak üzere tüm noktalara servis taşımacılığı hizmetimiz bulunmaktadır.

Avcılar Servis Firmaları

Şirketimiz İSO 9001, İSO 14001, OHSAS 18001 ve TSE belgeleri ile hizmet kalitesini tescilleyerek avcılar servis firmaları içerisinde en iyi şirket olabilmeyi başarmıştır. 100'ün üzerinde şirkete personel taşımacılığı veren ve 1000'den fazla bireysel etkinlikleri başarı ile tamamlayan şirketimizin referans gücü oldukça etkindir.

Bizi tercih eden müşterilerimizin şirketimizden hizmet aldıktan sonra ki görüşlerini google business sayfamızdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Avcılar servis şirketleri olarak tüm projelere, bünyemizde çalışan bölge sorumlusu atayarak sorunlarınızı ve isteklerinizi her zaman bildire bileceğiniz imkan sunuyoruz. Şirketimizin avcılar bölge yetkilisine e-posta veya telefon ile her an ulaşabilmenin ve taleplerinizi bildirebilmenin avantajlarını yaşayacağınızı garanti ediyoruz.

Avcılar Öğrenci Taşımacılığı

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarınızı en güvenilir şekilde taşıma işlemi yapan Meva Turizm, avcıların bir çok mahallesine öğrenci taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Avcılar öğrenci taşımacılığı konusunda ki hassasiyetlerinizi biz biliyor ve gereken tüm önemleri alıyoruz. Hem özel okulların, hem de devlet okullarının taşımacılığını yapan şirketimizin referansları bu konu da taahhütlerimizi tescillemektedir.

Okul servis hizmetleri yönetmeliğine uygun araçlarımızla hizmet verirken, okul servisi kullanmak için gerekli belgelere sahip olan şoförlerimizle her şeyi kuralına göre yerine getiriyoruz. Okul servis araçlarından istenen belgeler şirketimiz bünyesinde mevcut olup, okul servis kuralları dışına çıkılmamaktadır.

Avcılar Öğrenci Taşımacılığı

Avcılar Öğrenci Taşımacılığı

Avcılar Anaokulu Servisi

Avcılar bölgesinde ki tüm Anaokullarına servis taşımacılığı yapan şirketimiz konusunda oldukça tecrübelidir. Hizmette kullanılan tüm araçlarında 4 nokta emniyet kemeri bulunan ve yeni servis araçları yönetmeliği son hali gereği koltuk sensörleri bulunan araçlarımızın, ayrıca hostesleri de vardır. Avcılar okul servis hostesi seçiminde titiz davranan şirketimizin hostes seçiminde bir çok kriteri bulunmaktadır.

Bu anlamda çocuklarınızı müşteri olarak görmekten daha çok onların bizlere gelecek vaad ettiği bilinci ile gereken tüm güvenli ve rahat koşulları sağlamaktan geri kalmıyoruz. Şirketimizin asıl faaliyet konusu taşımacılık olduğunda siz talebinizi iletin, biz gerisini yapalım!

Avcılar Personel Taşımacılığı

Günün yorgunluğunu ve stresini servis içerisinde atmaya başlayan personelinizin rahatı ve güvenliği için var gücümüzle çalışıyoruz. Bunların başında avcılar personel taşımacılığı hizmeti verirken, trafiğin en rahat noktaları tercih edilerek güzergah yapılandırılması, araçların konforlu ve temiz olması, şoförlerin konusunda bilinçli ve güler yüzlü olması gibi bir çok kıstası bir araya getiriyoruz.

Avcılar personel taşımacılığı hizmetini diğer şirketlerden daha güvenilir ve kaliteli olarak ayağınıza getiren Meva Turizm, taşımacılık fiyatlarını piyasa koşullarında en uygun olabilmek hedefiyle iş verenlerin bütçesini düşünerek vermektedir. Bizden teklif almadan karar vermeyin!

Avcılar Servis Taşımacılığı, Avcılar Okul Öğrenci Servisi

Tüm taşımacılık taleplerinizi veya sorularınızı bize yöneltmekten çekinmeyin. Aktif olarak avcılar servis taşımacılığı hizmeti veren şirketimize telefonla 444 1 392 numaralı hattan, 0555 044 1 392 whatsapp hattından veya info@mevaturizm.com.tr adresinden hafta içi her gün ulaşabilirsiniz.

5/517 ratings
folder_openServis Taşımacılığı
commentYorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?