Personel Servis Hizmeti Veren Firmalar

Personel servis hizmeti veren firmalar 444 1 392 Meva Turizm, servis firması, servis şirketi, Avrupa yakası servis şirketleri, servis firmaları İstanbul Anadolu yakası personel taşımacılığı şirketleri, personel servisi yapan firmalar içerikli konumuzun tüm detaylarını bu sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Personel servis hizmeti veren firmalar; genel olarak hizmette kusursuz olmaya çalışırlar. Ancak Meva Turizm olarak bizim diğer firmalardan bazı farklarımız bulunmakta.

Personel Servis Hizmeti Veren Firmalar

Öncelikle odak noktamız insan, gücümüz tecrübe sloganıyla çıktığımız bu yolda 2009 yılından bu güne aktif olarak taşımacılık faaliyetleri yürütmekteyiz. Bunların başında personel servisi, okul öğrenci taşımacılığı ve diğer düğün, gezi, toplantı gibi organizasyonların taşımacılıkları geliyor. Kaliteden ödün vermeyerek, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan şirketimizin her ihtiyaç doğrultusunda bir çok taşımacılık faaliyetleri seçenekleri bulunmakta. İrtibat 444 1 392 Meva Turizm

Yaptığımız tüm servis hizmeti faaliyetleri resmi yönetmelikler çerçevesinde, gerek Türkiye gerekse Avrupa standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Personel servis hizmeti veren firmalar dan farklı olarak şirketimizin sahip olduğu sertifikaları belgelerimiz sayfasından daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Başlıca Taşımacılık Özelliklerimiz;

  • Araçlarımız 5 yaş üzerinde değil,
  • Şoförlerimiz sektörde en az 5 yıllık tecrübeli kişiler
  • Tüm yolcular ferdi kaza koltuk sigortalı
  • Özel rotasyon programları ile en ideal güzergah oluşumu
  • Yüz kızartıcı suçu olmayan personeller
  • Sağlık yönünden problemsiz şoförler
  • Lüks ve konforlu araçlar ile hizmet vermekteyiz.

Kusursuz Bir Servis Firması Hayal Edin !

Şirketimiz'in taşımacılık esaslarında ilk önceliği insan güvenliğidir. Bu doğrultuda güncel olarak servis taşımacılığı yönergesi baz alınarak, tüm araçlarımız ve sürücülerimiz uygun kriterlere göre belirlenir. Bunun yanı sıra oluşumunuzu bırakın biz çözümleyelim. Güzergah yapılandırması, saatlerin belirlenmesi, gereken araç kapasitesi, en uygun rotasyon planlaması gibi tüm detayları belirlemek bizim işimiz.

Tüm bunları yaparken maliyetler gözünüzü mü korkutuyor? Biz şirketlerin masraflarını kontrol altında tutarak ayakta durabildiğini çok iyi biliyoruz. Ve bu bilinçle astronomik fiyatlardan çok şirketinizi kâra geçirecek çalışmalar yapmayı taahhüt ediyoruz. Bizim en çok tercih edilen servis firması olarak farklarımız sadece bunlarla sınırlı değil.

Personel Servis Şirketi

Personel Servis Şirketi

Servis Şirketi ile Anlaşmak Neler Kazandırır ?

İşverenlerin en hassas kurallarından birisi de çalışan personellerin zamanında işe gelip, zamanında mesai bitimini kontrol altına alabilmektir. Özellikle personel servis hizmeti almayan, kendi imkanları ile ulaşım sağlayan personellerin iş yerine ulaşımında saat konusunda ki aksamalar kaçınılmaz oluyor. Sayısı özellikle 10 ve üzeri çalışanı olan tüm iş yerleri servis şirketi ile anlaşma yaparak bu sorunu ortadan kaldırabilir.

Diğer taraftan personel yol ücreti maliyetleri kontrol altına alınarak konforlu ve güvenli yolculuk yapılması mümkün oluyor. Tüm bunlarla birlikte kurumsal nitelikte servis turizm şirketi ile anlaşmak olası bir kaza, arıza gibi durumlarda yedek araç ile hizmetin aksamamasını sağlamakta. İstanbul'un Avrupa yakası ve Anadolu yakası olmak üzere hemen her bölgesinde ki firmalara hizmet veren şirketimizin geniş araç filosu avantajlarını yaşayacaksınız.

Avrupa Yakası Servis Şirketleri

Firmamız 2009 yılında İstanbul Küçükçekmece'de faaliyete geçmiş olup, halen İkitelli organize sanayi bölgesinde aktif olarak hizmetlerine devam etmektedir. Avrupa yakası servis şirketleri arasında en çok tercih edilen Meva Turzim firmamız; 100'ün üzerinde aktif personel servis hizmeti verdiği şirketler olup, yaklaşık 1000'in üzerinde başarıyla tamamlamış olduğu; kına, nişan, düğün ve diğer toplantı, maç, konser gibi organizasyon referanslarına sahiptir.

Hali hazırda, Arnavutköy, Esenler, Bağcılar, Çatalca, Selimpaşa, Gürpınar, Kıraç, Hadımköy personel servisi, İkitelli, Küçükköy, Alibeyköy, Okmeydanı, Nişantaşı, Levent, Mecidiyeköy, Avcılar, Sultangazi, Bahçelievler, Gaziosmanpaşa, Bakırköy, Kâğıthane, Başakşehir, Küçükçekmece, Bayrampaşa, Silivri, Beşiktaş, Güngören, Beylikdüzü personel taşımacılığı, Şişli, Beyoğlu, Fatih, Büyükçekmece, Eyüp, Sarıyer, Zeytinburnu,Esenyurt bölgelerinde hizmet vermekteyiz.
bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Hemen her semtte oluşumuzun avantajlarını yaşayacaksınız.

İstanbul Avrupa Yakası Servis Firmaları

Personel servis hizmeti veren firmalar arasında seçim yaparken doğru hamle çok önemlidir. Şirketinizin olduğu konum ile anlaşmayı düşündüğünüz firmanın aynı konumda olması, her an ulaşılabilir olup, isteklerinize doğru çözümler üretebilmesi işinizde ki birçok aksaklığı önleyecektir. İstanbul Avrupa Yakası Servis Firmaları içerisinde en büyük farkımız yukarıda saymış olduğumuz bölgelerde aktif olarak hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlayabilmemiz.

Tüm bölgelerde ayrı ayrı görevlendirilmek üzere bünyemizde çalışan personellerimiz bulunmaktadır. Bunun en büyük avantajı sabah ve akşam olmak üzere her gün servis denetlemesinde bulunarak, olası sorunlara müdahale ve taleplere anında destek verebiliyoruz. Aynı zaman da ilgili bölge sorumlusuna; ister telefon ile, ister e-posta ile 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Personel Taşımacılığı Şirketleri

Personel servis hizmeti veren firmalardan farkımız; Çalışma prensiplerimizin başında insan güvenliği gelir. Bu güvenlik önlemlerini alırken, eski araçlar hizmette kullanılmayarak tamamen kişilerin konforu ve güvenliği amaçlanmış olup standartlara uygun araçlar ile hizmet verilmektedir. Son düzenlemelere göre sektörde personel taşımacılığı şirketleri gruplara ayrılmakta. Şirketimiz tüm gerekli şartları sağladığı için en üst sınıf olan A grubu firma statüsünde hizmet vermektedir.

Tüm şoförlerimizi belirlediğimiz bazı testlerden geçirerek uygunluğunu belirliyor, bu anlamda sektörde en az 5 yıl tecrübesi olan, sabıka kaydında herhangi bir suç unsuru bulunmayan, güler yüzlü, kişisel temizliğine önem gösteren, diyalogları düzgün kurabilen, giyimine hassasiyet gösteren kişilerden oluşmaktadır.

Personel Servisi Yapan Firmalar

1997 yılında taşımacılık sektörüne ilk girişimizden, Meva Turizm olarak 2009 yılından bugüne gurur kaynağı bir çok çalışmalar yürüttük. Hali hazırda personel servisi yapan firmalar içerisinde bir çok farklılıkları yaşatan ve mutlu müşteri memnuniyetini sürekli sağlama azminde kendini geliştiren şirketimiz ofis içerisinde 30 çalışanla , ofis dışında 400 araç ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Hakkımızda daha detaylı bilgilere ulaşmak için Google My Business‎ sayfamızda ki müşteri yorumlarını inceleyebilirsiniz. Tüm hizmetlerimizi yerel ve ulusal standartlar doğrultusunda vererek, isteklere anında cevap verebiliyoruz. Bunun yanı sıra teknoloji ve insanın iş birliği sayesinde kolaylıklar sunarak, gerek araç takip sistemi kullanımı, gerek rotasyon yapılandırması, gerek çalışma puantajları gibi bir çok veriyi kullanımınıza sunuyoruz.

Servis Firmaları İstanbul Anadolu Yakası

Taşımacılık standartları her bölgede aynı kurallar ile yapılmaktadır. Özellikle fiyat belirlemesinde en büyük faktör aracın mesafe hesaplamasıdır. Bu mesafe hesaplamasının yanı sıra şirketin bulunduğu bölgede, servis aracı güzergah üzerinde ki trafik yoğunluğu gibi bir çok etken fiyat hesaplaması içerisine dahil edilmektedir.

Servis firmaları İstanbul Anadolu yakası bölgesine hizmet verirken; otoyol geçiş ücretleri maliyetleri arttırmaktadır. Şirketimiz tüm bu hesaplamaları yaparak, vermiş olduğu fiyat teklifinde tüm detayları belirtmektedir. Hizmete başlangıç sonrasında bunları ekstra bir maliyet olarak göstererek rakamları yükseltmek gibi pazarlık politikamız kesinlikle yoktur. Zaten diğer personel servis hizmeti veren firmalar dan farklı olarak sözleşme şartları dışına kesinlikle çıkmayışımızdır.

Personel Servis Şirketleri İstanbul

Tüm hizmetlerimizde kalite belgeleri esas olarak alınarak, gerek güvenlik gerekse tedbir anlamında bir çok kriterlerimiz bulunmakta. Personel servis şirketleri İstanbul ilçeleri ve semtlerinde hizmet verirken en büyük sorunu trafikten yaşarlar.

Biz Meva Turizm olarak buna en uygun çözümü doğru rotasyon planlaması yaparak en kısa sürede, en kestirme istikameti kullanarak güvenle ulaşım sağlıyoruz.

Bunu yaparken kullandığımız rotasyon programları sayesinde, yol üzerinde olası bir kaza, yol çalışması ve diğer etkenler ile trafikte aksama yaşanması durumunu önceden görerek aldığımız önlem sayesinde gecikmeleri ortadan kaldırmayı başarabiliyoruz. Bizimle çalışmanızın şirketinize katacağı çok şey olduğuna inanıyor ve Personel servis hizmeti veren firmalar arayışınızda bizimle görüşmeden karar vermeyin diyoruz.

5/53 ratings
folder_openServis Taşımacılığı
commentYorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?