Kiralık Servis Aracı

 
Kiralık Servis Aracı İstanbul
5 (100%) 4 votes
Kiralık servis aracı hizmetini istanbul Avrupa ve Anadolu yakasında en aktif şekilde yürüten şirketimizin, günlük kiralık ve uzun süreli kiralama seçenekleri bulunmaktadır. Hem personel servisi hem de öğrenci taşımacılık için kullanılan kiralık okul servisi araçlarımızı her türlü kalabalık etkinlikleriniz için kullanabilirsiniz. Sahibinden kiralık servis araçları için doğru yerdesiniz!

Kiralık Servis Aracı İstanbul

Genel anlamda kalabalık insan sayısının olacağı etkinliklerde ulaşım probleminin en büyük çözümü kiralık servis aracı tutmaktır. Düğün, gezi, kına, nişan, cenaze gibi bir çok etkinliklerin toplu taşımacılığını en kolay şekilde yürütebilmek için kiralık servis aracı ideal çözümler arasındadır.

İstanbul içerisinde yoğun trafik sorunu ve davetlilerinizin hepsinde araç olmayışı yapacağınız etkinlikte sorunları da beraberinde getirmektedir. Servis aracı kiralama işlemi ile kişileri toplu olarak götürüp tekrar aynı varış noktası getirebilmenin rahatlığı sizi yapacağınız etkinliğe daha fazla odaklayacaktır.

Kiralık servis aracı tercihinde bir takım kıstasları mutlaka göz önüne almalısınız. Örneğin servis aracını kiralayacağınız şirketin gerekli yetki belgelerine sahip olması (belgelerimizi inceleyiniz), araçların yeni model olması, etkinliğiniz şehirlerarası yapılacaksa D2 belgesine sahip olması (D2 belgesi detaylı bilgi), şoförlerin konusunda deneyimli ve tüm evraklarının eksiksiz olması gibi bir çok etkeni aynı anda değerlendirmelisiniz.

Kiralık Okul Servisi

Toplu taşımacılık işlemlerinin en rahat çözümü okul servislerinde kullanılan araçlardır. 16 kişilik minibüs / 27 kişilik midibüs gibi farklı kapasitelerde bulunan kiralık okul servisi araçlarını en uygun ve en cazip fiyatlarla müşterilerimize sunmaktayız.

Kiralık okul servisi araçlarımız 5 yaşından büyük olmayarak, tüm bakımları zamanında yapılan ve kasko sigortaları düzenli takip edilmektedir. Ayrıca kişi başı ferdi kaza koltuk sigortası ile araç içerisinde ki her bir bireyi güvence altına alan şirketimizin hizmette kullandığı araçlar yönetmeliğe uygundur.

Kısaca özetlemek gerekirse;

  • Kiralık okul servislerimiz 5 yaş ve daha yeni model segmenttir.
  • Bakımları zamanında yapılıp, temizlikleri günlük takip edilmektedir.
  • Şoförlerimiz ibb tarafından verilen şoför kartına sahip,
  • Sabıka kaydı olmayan, sağlık yönünden sorunsuz kişilerdir.
  • Firmamız kiralık okul servisi konusunda A sınıfı yetki belgesine sahip, İSO 9001 - İSO 14001, OHSAS 18001 ve TSE belgesine uygun hizmet vermektedir.

Kiralık Okul Servisi
Kiralık Okul Servisi

Günlük Kiralık Servis Aracı

Gezilerinizde bütün gün günlük kiralama yapabileceğiniz, düğünleriniz için belirli saatler arasında taşımacılık yapılması için talepleriniz, nişan veya kına gecesi için günlük kiralık servis aracı tercih edebilirsiniz. Ayrıca Günlük kiralık servis minibüsü hizmetimiz bu alanlarda kısıtlı olmayıp, maç, konser, cenaze gibi tüm etkinlikler için yapılmaktadır.

Hizmet kalitemizin ve markamızın gerekliliği olarak piyasa koşullarında en çok tercih edilen şirketlerden birisi olan Meva Turizm olarak, kiralama işlemlerinde en cazip fiyatlarımızı müşterilerimize sunmaktayız. Bu konuda en büyük referansımız bizden geçmişte hizmet alan müşterilerimizdir. Müşterimizin yorumlarını google business sayfamızdan daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Kiralık Servis Aracı Fiyatları

Şoförsüz olarak kiralık servis aracı hizmetimiz bulunmamaktadır. Yapacağınız tüm kiralama işlemleri şoförlü olarak yapılmaktadır. Tarafınızla anlaşılan ücret içerisinde, aracın otoyol, akaryakıt, amortisman ve diğer tüm giderler içerisinde olup, sizden ekstra fiyat taleplerimiz bulunmamakta. Kiralık servis aracı fiyatları yapılacak işin mahiyetine göre değişkenlik göstermektedir.

Organizasyonun günü, hangi saatler arasında gerçekleşeceği, aracın biniş ve varış noktası gibi bilgileri tarafımıza iletmeniz halinde, ilgili müşteri temsilcimiz en kısa sürede size fiyat bilgisi verecektir. Kiralık servis aracı fiyatları için 444 1 392 arayabilirsiniz.

Sahibinden Kiralık Servis Araçları

Kiralama işlemlerinde kullanılan araçların tümü şirketimize ait öz malı taşıtlardır. Sahibinden kiralık servis araçları bünyemizde olduğundan hem piyasa koşullarına göre en iyi fiyatları sunabiliyor, hem de arada komisyoncu gibi kişiler olmadığından şirketimize 7/24 ulaşıp taleplerinizi tarafımıza bildirebilme avantajı yaşayacaksınız.

Sahibinden kiralık servis araçları arayışınızda bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Kiralık Servis Aracı İstanbul, Okul Servisi Kiralama

Tüm etkinlikleriniz için ve toplu taşıma çözümleri için bize ulaşabilirsiniz. Kiralık servis aracı konusunda binlerce referansı bulunan şirketimizin, aktif olarak okul servisi kiralama hizmetinden sizde memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Talepleriniz için ister 444 1 392 numaralı telefondan ulaşın, isterseniz 0555 044 1 392 whatsapp iletişim hattından veya info@mevaturizm.com.tr adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal medya'da paylaş, indirim kazan!

Hızlı Soru Sorabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.