İkitelli Personel Servisi

İkitelli personel servisi, hizmeti veren firmamız ikitelli bölgesin'in her yerine servis taşımacılığı yapmaktadır. Ayrıca ikitelli okul öğrenci taşımacılığı yapan şirketimiz, en uygun ücretlerle hizmet vermektedir.

İkitelli Personel Servisi

İstanbul'da 100'ün üzerinde personel servis hizmeti veren şirketimizin ikitelli osb bölgesinde birçok kurumsal şirkete servis taşımacılığı hizmeti bulunmaktadır. Diğer bölgelerden farksız olarak ikitelli personel servisi hizmetinde de çözüm odaklı çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

2009 yılında hizmet hayatına başlayan ve aktif olarak çalışmalarını yürüten Meva Turizm, tüm taşımacılık hizmetlerini kalite standartlarına uygun ve yönetmeliğe haiz araçlarla yürütmektedir. Aynı zaman da konusunda deneyimli ve bölgeye hakim şoförler yönlendirilmektedir.

İkitelli bölgesine özel İkitelli Osb Mah., Atatürk, Atakent, Mehmet Akif, Ziya Gökalp, Atatürk Mahallesi dahil personel servislerimiz bulunmaktadır.

İkitelli Personel Taşımacılığı

Şirketimizin en yoğun faaliyet konusu olan olan taşımacılık hizmeti, İkitelli personel taşımacılığı ihtiyacı olan şirketlere özel çözümlerle ayağınıza getiriyoruz. Firmanızın ihtiyacı olan personel servisi hizmetinin güzergah planlaması, yeterli araç kapasitesi, servise iniş ve biniş gibi saatlerin belirlenmesi dahil olmak üzere tümü uzman ekibimiz tarafından oluşturulmaktadır.

Mevcut personel taşımacılığı hizmetiniz varsa, aynı koşullara riayet ederek, servis araçlarımızı yönlendirebilmekteyiz. Şirketimizden hizmet alımı yapmak için talep ettiğiniz güzergah, kurumun çalışma saatleri, araç kapasitesi gibi bilgileri tarafımıza iletmeniz yeterli olacaktır.

İkitelli Personel Servis Firmaları

Her gün değişen yönetmelik ve kararlara istisnasız riayet gösteren şirketimizin diğer ikitelli personel servis firmaları içerisinde en güvenilir ve kaliteli hizmet veren şirket olma yolunda ki çalışmaları devam etmektedir. Bu anlamda en yüksek 5 yaş araçlarla ve konusunda asgari 5 yıllık deneyimli şoförlerimizle hizmet vermekteyiz.

Aldığımız güvenlik önlemleri içerisinde kasko sigortasının haricinde kişileri servis aracı ile seyahat esnasında ayrı ayrı ferdi kaza koltuk sigortası ile güvence altına almaktayız. Ayrıca araç içerisinde emniyet kemeri kullanımı gibi uyarı levhaları bulunmaktadır.

Sadece bunlarla sınırlı güvenlik önlemlerimiz olmayıp, araç içerisinde yangın tüpü, ilk yardım çantası ve diğer avadanlıklar eksiksiz bulundurulmaktadır. Ayrıca mevzuat yönetmeliğine uygun olarak yaz ve kış mevsimi geçişlerinde lastik değişimleri yapılarak, araçların muayeneleri ve bakımları günlük takip altındadır.

İkitelli Okul Öğrenci Taşımacılığı

İkitelli Okul Öğrenci Taşımacılığı

İkitelli Servis Taşımacılığı

Günümüzde özellikle firma personellerinin işe geliş ve gidişinde servis taşımacılığı hizmeti lüks konumdan çıkıp, ihtiyaç halini dönüşmüştür. İstanbul'un yoğun trafik ve toplu taşımada ki yetersiz araç ve sefer sayısından dolayı personellerin özellikle sabah iş yerine saatinde ulaşım problemleri kaçınılmazdır.

Özellikle üretim yapan şirketlerin yaşanılan zaman kayıplarından dolayı maddi zararı çok fazla olabiliyor. Buna tedbir olarak personel taşımacılığı hizmetinin tercih edilmesi personellerin yüzünü güldürürken, iş verenlerinde düzenli saatlerde çalışmalarına katkı sağlamaktadır. İstanbul'da avrupa ve anadolu yakası olmak üzere bir çok bölgede yürüttüğümüz personel servis taşımacılığı faaliyetlerini aynı şekilde İkitelli servis taşımacılığı alanında da devam ettirmekteyiz.

İkitelli Okul Öğrenci Taşımacılığı

Son dönemlerde okul servislerinde yaşanan talihsiz olaylardan dolayı daha sıkı tedbirle hizmet verilmesi istenilen okul öğrenci taşımacılığı, şirketimizce tamamen hassasiyetle ele alınmaktadır. Bu anlamda şirketimiz sahibi olduğu TSE ve İSO belgelerinin yanı sıra A sınıfı servis taşımacılığı yetki belgesi gerekliliğinde faaliyetlerini sürdürmektedir. (Belgelerimizi inceleyebilirsiniz.)

Özel ve devlet okulları olmak üzere okul öğrenci taşımacılığı alanında bir çok referansı bulunan Meva Turizm'in, yönetmeliğe uygun şoför ve araçlarla hizmetlerini en uygun fiyatlarla yürütmektedir. Bu konuda şirketimizden ayrıca referans talebinde bulunabilirsiniz.

İkitelli Personel Servisi, Okul Öğrenci Taşımacılığı 444 1 392

Şirketinizin veya okulunuzun ihtiyacı olan servis taşımacılık hizmetini kurumsal bir şirketten almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İkitelli personel servisi ve İkitelli okul öğrenci taşımacılığı taleplerinizi info@mevaturizm.com.tr adresine e-posta ile veya 444 1 392 numaralı telefondan bildirebilirsiniz. Ayrıca anında destek talepleriniz için 0555 044 13 92 whatsApp  üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

5/56 ratings
folder_openServis Taşımacılığı
commentYorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?