Esenyurt Servis Taşımacılığı

Esenyurt Servis Taşımacılığı 444 1 392 Meva Turizm, servis firmaları, şirketleri, okul servisleri, personel servisi esenyurt, hakkında bilgiler içermektedir. Esenyurt servis taşımacılığı hizmeti veren firmamız, esenyurt'un her bölgesinde personel taşımacılığı yapmaktadır. Ayrıca esenyurt ilçesinde okul öğrenci servisi hizmetini aktif olarak yürütmektedir.

Esenyurt Servis Taşımacılığı

istanbul genelinde bir çok semtte olduğu gibi esenyurt servis taşımacılığı hizmetini de sorunsuz olarak müşterilerimize sunmaktayız. Özellikle esenyurt bölgesinde işyeri, fabrika ve şirketlerin taşımacılığını üstlenen firmamızın hali hazırda 30'un üzerinde referansı bulunmaktadır. Şirketimizin pilot bölgesi olarak belirlediğimiz esenyurt ilçesinde sabah ve akşam olmak üzere bünyemizde denetlemelerden görevli personeller bulunmaktadır.

Esenyurt servis taşımacılığı hassasiyet ister. Özellikle kış aylarında yoğun geçen yağış dönemini en çok yaşayan bölge olduğunu biliyor ve bu bilinç ile yedek araç filomuzun bir kısmını bölgede barındırıyoruz. Aynı zaman da araç sayısına bakılmaksızın tüm firmalarda ki denetlemelerimizi sabah ve akşam olamak üzere yaparak, olası sorunlara müdahale ediyor, taleplerinize en kısa sürede cevap verebiliyoruz.

Esenyurt ilçesi içerisinde Esenken, Atatürk, Pınar, Sanayi, Çakmaklı, İstiklâl, Saadet Dere, İnönü, Yenikent, Akçaburgaz, Talat Paşa, Yeşilkent, İncirtepe, Mehterçeşme, Örnek, Sonevler, Cumhuriyet, Namık Kemal, Kıraç Mahallerine servis taşımacılık hizmetimiz bulunmaktadır. Görüldüğü üzere esenyurt servis taşımacılığı hizmetimiz tüm bu bölgelerde vardır.

Esenyurt Servis Firmaları

Her zaman dürüst ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimizin güvenini kazanmayı başardık. Duyulan bu güven neticesinde esenyurt servis firmaları içerisinde en çok tercih edilen şirket olmanın  haklı gururunu yaşıyoruz. Yaptığımız tüm taşımacılık hizmetlerinde kalite standartları baz alınarak verilmektedir. Bunun sonucu olarak şirketimiz ISO 9001, ISO 14001, TSE 12257 ve OHSAS 18001 belgelerine sahiptir.

Esenyurt servis firmaları içerisinde A sınıfı yetki belgesine sahip olan tek firma olarak bunun avantajlarını yaşatmayı taahhüt ediyoruz. Şirketimizin tüm yetki ve kalite sertifikalarını sitemizin belgelerimiz sayfasından detaylı inceleyebilirsiniz.

Esenyurt Personel Servisi

Bizler, taşımacılık sektöründe 10 yıllık geçmişimizle, bilgi birikimimizle ve kaliteli personeliyle değer yaratma motivasyonuyla yola çıkmış ve sunduğumuz çeşitli kategoride taşımacılık hizmetleriyle sadece yolcu taşımıyor, aynı zamanda belirlediğimiz amaçlar doğrultusunda değerler yaratıyoruz.

Personel servisi Esenyurt bölgesinde hizmet veren şirketler arasında bizler,  sunduğumuz hizmetimizin, yaratmak istediğimiz değerlere uygun olmasına dikkat ediyor ve hizmetlerimizin bir amaç değil, değerlerimize ulaşmada birer araç olması için çalışıyoruz.

Sektördeki diğer rakiplerimiz gibi kendimiz odaklı değil, müşteri memnuniyetini, kaliteyi, konforu, güven ve güvenliği de kapsayan bir süreç olan “değer yaratma” odaklı çalışıyoruz. Taşımacılık sektöründe önce kendimize değerler belirledik ve bu değerlere ulaşmak için sunduğumuz hizmetlerin nasıl sunulması gerektiğine dikkat ediyoruz.

Esenyurt Servis şirketleri

Ekonomi alanının en önemli parçası olan personelleriniz, sizlerin geleceğidir. Personellerinizin işlerinde verimli ve faydalı olabilmesi için hem moral olarak hem psikolojik olarak iyi durumda olmaları gerekir. Şöyle düşünün, her akşam işten çıktıktan sonra 2 saat trafik stresi yaşayan bir çalışanınız, hem ailesine fazla vakit ayıramaz, hem ruhsal olarak hem de fiziksel olarak yorgunluk hisseder.

Bu personelinizin kritik bir departmanda çalıştığını düşünün. Sabah işe geldiğinde ne kadar verimli olabilir? İşte biz de tam olarak bu durumu ortadan kaldırma amacındayız. Personellerinizi en yeni ve en konforlu araçlarımızla taşıyoruz. Esenyurt servis şirketleri alanında bizler farkındalıkla hareket ediyoruz ve sizlere muhtemele en pratik ve kaliteli çözümleri sunuyoruz.

Esenyurt Personel Taşımacılığı

Tüm personellerimiz hem teknik olarak hem de psikolojik olarak yeterliliği olan ve bunun için gerekli resmi tüm belgeleri başarıyla almış olan, periyodik olarak oryantasyon ve eğitimlere tabi olan kişilerdir. Çünkü bizler, teknik yeterlikten önce, personelimizin psikolojik ve karakter olarak yeterliliğe sahip olmalarına dikkat ediyoruz ve iş alım sürecinde bu hususları da göz önünde bulunduruyoruz.

Esenyurt personel taşımacılığı hizmetlerimizde kullandığımız araçlarımız en yeni araçlar olup, yeterli teknik ve elektronik donanıma sahiptir. Tüm araçlarımız 0-5 yıllık araçlardır. Ayrıca tüm yasal düzenlemelere uygun olarak tasarlanmış ve modifiye edilmiştir.

Esenyurt Personel Taşımacılığı

Esenyurt Personel Taşımacılığı

Esenyurt Okul Servisleri

Taşımacılık hizmetlerimizi sizlere sunarken ilk önemsediğimiz ve yaratmak istediğimiz değer, sizlere güvenli bir hayat sunmaktır. Özellikle esenyurt okul servisleri alanında bunun ne kadar önemli ve gerekli olduğunu biliyor, buna göre hem kendimizi hem de araçlarımızı kalifiye ediyoruz. Bizlere göre en önemli değer olan “güven içinde seyahat” bizi size getirecek asıl değerdir.

İster okul servisleri olsun, ister iş yeri olsun, ister gezi ya da düğün... Bizler, müşterilerimize verimli oldukları alanlara daha fazla vakit ayırmaları için çalışan bir ekip olmak istiyoruz.

Verimli olduğu alanlara daha fazla zaman ayıran müşterilerimizin hem ülke olarak kalkınmaya hem de toplumsa olarak verimliliğe katkıda bulunmalarını istiyoruz. Zamanında işe giden müşterilerimiz ekonomik kalkınmaya, zamanında okula giden çocuklarımız ise toplumsal kalkınmaya katkıda bulunacaklardır.

Çok yakında yapım aşamasında olan google play uygulamamız sayesinde, çocuklarınızın servis aracındayken anlık olarak nerede olduğunu takip edebileceksiniz.

444 1 392 Meva Turizm

Şirketimiz 2009 yılında servis taşımacılığı sektörüne girmiş olup, halen aktif olarak istanbul'un her ilçesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tüm taşımacılık faaliyetlerimiz yasal prosedürlere uygun, servis taşımacılığı yönetmeliği esaslarında, yerel ve ulusal kalite standartlarında inşa edilmektedir.

Kısaca yaptığımız taşımacılık türlerini özetlemek gerekirse, personel taşımacılığı, okul servisi hizmeti, kişiye özel servis hizmetleridir. Bu kapsamda düğün, nişan, seminer, toplantı, gezi, okulların etkinlikleri, kurumsal etkinlikler gibi bir çok organizasyonun taşımacılığını yapmaya devam ediyoruz. Taleplere göre kişi sayısının fazla olduğu zamanlarda büyük otobüs kiralama, daha az sayılı durumlarda servis aracı kiralama hizmeti veriyoruz.

Taşımacılık Kurallarımız;

  • Tüm servis araçlarımız ferdi kaza koltuk sigortalı
  • Bakımları gününde yapılan ve muayeneleri zamanında takip edilen
  • Konfor için özel dizayn edilen
  • 5 yaşından büyük olmayan araçlar servis hizmetinde kullanılmaktadır.

Şoförlerimiz;

  • Sektörde en az 5 yıllık deneyimli
  • Güler yüzlü ve nazik aynı zamanda kılık kıyafetine özenli
  • Yolcu taşımacılığına yetkili src belgesine sahip
  • Psikoteknik raporu olan
  • Adli sicil kaydı olmayan
  • Sağlık sorunu olmayıp, düzenli kontrollerini raporlayan kişilerdir.
Esenyurt Servis Taşımacılığı 444 1 392 Personel Servisi Esenyurt

Bunların dışında esenyurt servis taşımacılığı ile ilgili kafanıza takılan ve sormak istediğiniz tüm detayları, ayrıca fiyat teklifi, servis ücretleri gibi tüm bilgileri 444 1 392 Meva Turizm iletişim hattını arayarak yada info[at]mevaturizm.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz. Kalifiye personelimiz ve en yeni araçlarımızla sizlere hizmet etmek için bekliyoruz.

5/519 ratings
folder_openServis Taşımacılığı
commentYorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?