Maslak Servis Taşımacılığı

Maslak servis taşımacılığı, maslak personel servisi ve maslak personel taşımacılığı çözümlerini en uygun fiyatlarla, kurumsal hizmet kalitesinden taviz vermeyerek müşteri deneyimi yaşatan Meva Turizm ile tanıştınız mı?

Maslak Servis Taşımacılığı

Güvenilir ve ideal hizmet seçeneğiyle taşımacılık alanında ki talepleri en iyi şekilde karşılamak adına profesyonel olarak yaptığımız çalışmalarla en iyi sonuçların alınması için çalışmaktayız. Yeterli kapasiteyle verilen maslak servis taşımacılığı alanında çözüm ortaklığı yaparak faaliyet göstermektedir. Bölgedeki talepleri karşılamak adına yılların verdiği tecrübeyle kesintisiz çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sizlerin güvenli bir yolculuk etmesini sağlayabilmek adına bütün ekibimiz gerekli olan itinayla çalışmalarını sürdürmektedir. İşimizin sorumluluklarının bilincinde olarak verdiğimiz hizmetlerimizde her zaman saygı ve dikkatle can güvenliğinizi sağlıyoruz. Hizmetlerimizde kullandığımız araçlarımız bakım ve konforlu olduğundan ulaşım süresi boyunca personelinizin rahat etmesi sağlanmış olmaktadır.

Araç filomuz yeni ve günlük bakımları yapılan araçlarla oluşturulmaktadır. Bu sayede oluşabilecek risklere karşı önlemler alınarak can güvenliğinizi sağlıyoruz. Trafik her zaman sabır gerektirdiğinden ekibimiz gerekli özen ve sabrı göstererek sizlere yakışır hizmet verebilmeye çalışmaktadır.

Yeterli kapasiteyi sağlayacak filomuzla her talebinize uyan, tam zamanlı çalışma yapılmaktadır. Bizi diğer servis firmaları ile ayıran daha bir çok farkımız bulunmakta...

Servis taşımacılığı haricinde diğer hizmetlerimizi biliyor muydunuz?

Maslak Personel Taşımacılığı

Geniş araç filomuz ve bunun yanı sıra profesyonel ekibimizle sizlere sunmuş olduğumuz maslak personel taşımacılığı ile servis hizmetinde sorunsuz ve verimli sonuçlar almanızı kolaylaştırıyoruz. Müşterilerimizin belirlemiş oldukları saatlerde tam vaktinde servislerimiz adreste bulunduğundan beklemeden ulaşım sorununu çözmeniz adına çözüm odaklı çalışmaktayız.

İşimizde her zaman gelişmeleri takip ederek iyisini sunmak suretiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Profesyonel hizmet almak isteyenlere yeterli sayıdaki araç ve personelimizle sizlere yardımcı olmak için çalışıyoruz.

Firmamız güvenli ulaşım sağlayabilmek amacıyla sürücü adaylarında farklı kriterler üzerinden tercihler yapmaktadır. Araçlarım kadar sürücülerin profesyonelliği de işimizi etkilediğinden bu alanda çalışmalarımızı yaparken seçici davranarak en iyi ve süt düzey çalışanlarla sizlerin kaliteli sonuçlar alması için çalışıyoruz.

Sürücü seçimlerimizde belirlemiş olduğumuz koşullara ayak uyduran kişileri tercih ederek güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Bu nedenle sürücülerimizi seçerken dikkat ettiğimiz hususlar şunlardır;

 • Sürücülerimizin adli sicil kayıtları bulunmaması,
 • Şoförlük yapmaya herhangi bir probleminin olmadığına dair sağlık belgesi alınması,
 • Servis taşımacılığında en az 5 yıl çalışmış olması,
 • Toplu taşıma müdürlüğünde şoför kartının olması,
 • İleri ve güvenli sürüş teknikleri alanında eğitim almış ve sertifika sahibi olması,
 • 25 ile 55 yaş aralığında olması,
 • Geçmişe dönük ehliyet sicilinde alkol ve benzeri suçlar nedeniyle kaza kaydı olmaması,
 • Araç içi ve dışı temizliğini günlük rutin olarak yapacak olan,
 • Kılık ve kıyafeti konusunda her zaman titiz ve itinalı davranacak olması,
 • Diyalog ve iletişim kabiliyeti yüksek olan kişilerle kadromuzu oluşturarak müşterilerimize bekledikleri hizmeti sunuyoruz.

Maslak Personel Servisi

Firmamız bünyesinde çalışan bütün elemanlarımızın denetlenmesi için bölgesel sorumlularımız bulunmaktadır. Her bölgede gerekli kontroller sorumlular tarafından yapılarak olası durumlara karşı gerekli önlemler alınmaktadır. Firmamız tarafından verilen maslak personel servisi hizmetinde bölgenin sorumlusu sabah ve akşam olmak üzere düzenli olan personelin kontrolünü sağlayarak sorunsuz çalışmaların devam ettiğinden emin olmakla görevlidir.

Ulaşım saatleri, kılık kıyafet, araç temizliği, güzergah kontrolü gibi pek çok farklı konu üzerinden detaylı bilgi alarak verilen kurallara uygun hareket edildiğinden emin olmaktadır. Çalışma yaptığımız her bölgede mutlaka sorumlu olan elemanlarımız tarafından gerekli kontroller sağlanarak olası durumlara müdahale edilmektedir.

Bu durumda sizlerin kaliteli taşımacılık hizmeti almasını sağlamanın yanı sıra güvenli ve sorunsuz ulaşım sağlanması amacıyla koşulların oluşturulmasını sağlamaktadır.

Üst Düzey Denetimler;

Amacımız müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve kaliteli hizmet alınması için çalışmaktır. Rutin olarak yaptığımız denetimlerle sürücülerimizin belirlenen işleyişle çalışmalarını sürdüklerinden emin oluyoruz. Bölge sorumlularının yanı sıra üst düzeyde yapılan kontrollerle her şeyin prosedürlere uygun şekilde ve belirlemiş olduğumuz kalitede standartlarımızda işlediğinden emin oluyoruz.

Bu konuda doğabilecek sorunlar karşısından sorumlularımız gerekli işlemleri yaparak önlem almaktadır.

Kurallara Uygun Hizmet

Firmamızın belirlemiş olduğu kurallar özellikle hizmet verdiğimiz kişilerin güvenli ve sorunsuz bir şekilde adreslerine ulaşmasını sağlamak amacıyla yapılmaktadır. Sunmuş olduğumuz kurallara bağlı kalınıp kalınmadığını her gün kontrol ederek bizim standartlarımıza uygun hizmet vermeye personel için gerekli önlemleri alıyoruz.

Belirlemiş olduğumuz kurallar hem sizlerin güvenliğini sağlamak hem de profesyonel sonuçlar almanızı sağlamak amacıyla uygulanmaktadır. Her aşamada titiz ve itinalı yürüttüğümüz çalışmalarımızla verdiğiniz paranın karşılığını fazlasıyla almanızı düşünerek çalışıyoruz.

Maslak Personel Servis Firmaları

Daha güvenli taşımacılık hizmeti vermek adına araçlarımızın seçimlerinde dikkat ettiğimiz bazı hususlar bulunmaktadır. Araçlarımızın konforlu olması servis hizmetlerimizde müşterilerimizin rahat etmesi noktasında önemli olduğundan en iyi araç markalarıyla araç filomuzu oluşturduk.

Dikkat ettiğimiz diğer hususlarda her zaman uzun veya kısa mesafeye göre ihtiyacınız olan kaliteyi sağlamak amacıyla yapılmaktadır. Sizlerin her daim kaliteli ve sorunsuz olarak ulaşım sağlamanıza yardımcı olmaktayız.

 • Araç filomuzun tamamı 0 ile 3 yaş aralığında olan araçlarla oluşturulmuştur.
 • A sınıf araç seçeneklerimizle lüks ve kaliteli hizmet vermekteyiz.
 • Her mevsim kurallara uygun olmak suretiyle lastik değişimi yapılmaktadır.
 • İç dizaynlar fabrika çıkışı olarak kullanılmayıp tamamı yeniden dizayn firmaları tarafından konforlu ve rahat olarak düzenlenmiştir.
 • Araçların temizlikleri günlük olarak yapılır.
 • Bakımlar her gün yeniden yapılarak ve sürekli takip edilerek zamanı gelen araçlar yetkili servislere götürülmektedir.
 • Muayene kontrolleri verilen zamanlarda aksatılmadan yapılarak güvenli kullanım elde edilmektedir.
 • Servis araçlarımızda güzergah tabelaları görünür yerde bulundurularak, rahat ulaşım sağlanması için uygun halde kullanılır.
 • Uzun mesafede verdiğimiz servis hizmetlerinden personelin sıkılmadan yolculuk etmesi için televizyon kullanımına uygun olan araçlarla hizmet veriyoruz.
 • Sabah ve akşam olmak üzere yapılacak olan servis hizmetinde her servis aracının ön veya yan bölümlerinde gidilecek olan bölgenin görünecek şekilde hazırlanmış olan tabelalarla bilgi verildiği gibi servis araçlarının değişmesi durumunda aynı tabelalar diğer araçlarda da kullanılmaktadır. Bu sayede sorun yaşamadan ve zaman kaybetmeden her personel servisini kolayca bulmaktadır.

Maslak Servis Fiyatları

Firmamız uygun fiyat seçeneklerle hizmet vermek istediğinden, maliyet tablosu üzerinden gerekli kontrolleri ve planları yaparak en doğru sonuçlarla sizlere yardımcı olmaktadır. Ücretlerimizi belirlerken araç kapasitesi ve aracın kullanacağı güzergah belirlenerek buna göre gerekli veriler üzerinden hesaplama işlemi yapılmaktadır. Sabah ve akşam toplam kilometre belirlenerek fiyat hesaplaması yapılır. Verilen fiyatları etkileyen seçenekler aşağıda yer almaktadır.

 • Toplam kilometre,
 • Araç kapasitesi,
 • Sigorta giderleri,
 • Akaryakıt gideri,
 • Araç sigortası,
 • Bakım masraflarıdır.

Bütün bilgileri sizlere sunacağımız teklif içerisinde detaylı olarak yer alacağından daha fazla bilgi almanıza yardımcı olunmaktadır.

Fiyatlarda ek ücret talep etmeyen firmamız bazı durumların oluşmaması halinde uygun belirlenmiş olan fiyat üzerinden hizmet vermektedir. Özellikle güzergah değiştirilmesi, araç kapasitesinin arttırılması ve %30’un üzerinde akaryakıt fiyatlarının artması gibi durumlarda ek ücret talep edileceği sunduğumuz teklifteki detaylar arasında yer almaktadır. Bu durumların dışında herhangi bir amaçla sizlerden ek ücret talep edilmeden hizmet verilir.

Maslak servis taşımacılığı, maslak personel servisi ve maslak personel taşımacılığı çözümlerini en uygun fiyatlarla, kurumsal hizmet kalitesinden taviz vermeyen şirketle çalışmak istiyorsanız hemen 444 1 392 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz.

5/511 ratings
folder_openServis Taşımacılığı
comment2 Yorum

2 Yorum. Yeni Yorum

 • Büşra aydın
  11 Temmuz 2019 22:21

  Merhaba,
  Ben yenibosna basın ekspres yolu üzerinde istwest sitesinde oturuyorum. Maslak plaza bölgesine iş için gitmeyi düşünüyorum. Fakat servis olmadan gitmem mümkün değil. Bana bilgi verebilir misiniz. Fiyat artı güzergah olabilir mi vs. Teşekkürler

  Cevapla
 • Merhaba bahçelievler siyavuspasada oturmaktayım
  Maslak oto sanayiye gitmek istiyorum
  Fiyat ve güzergah ogrenebilirmiyim

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?