Beylikdüzü Personel Taşımacılığı

Beylikdüzü personel taşımacılığı hizmeti için 444 1 392 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü personel taşımacılığı hizmeti veren firmamız, beylikdüzü'nün her noktasında servis taşımacılığı yapmaktadır.

Beylikdüzü personel servisi firmaları / şirketleri içerisinde sadece bununla sınırlı kalmayan şirketimizin diğer taşımacılık kollarından okul öğrenci servisi işini beylikdüzü bölgesinde aktif olarak yapmaktadır.

Beylikdüzü Personel Taşımacılığı

Profesyonel çalışma hayatının 10. yılına girmiş olan Meva Turizm olarak; insanları güven ve huzur içinde işlerine, okullarına veya organizasyon yaptıkları zaman, belirledikleri yere taşımanın mutluluğunu yaşayan geniş bir aile olarak varlığımızı sürdürmekteyiz.

Beylikdüzü personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, organizasyon ve gezi programlarınız için araç ve özel araç kiralama hizmetlerinin tamamından, 1998 yılında başlayan eşsiz hizmet kalitemizi, 2009 yılından itibaren Meva Turizm olarak sürdürmeye başlamamızla birlikte, İstanbul’da ki kurumsal ve büyük firmalara yeni bir soluk kazandırmayı hedefledik.

Birçok insana yeni iş olanakları sunmamızın yani sıra; insanların ihtiyaç duydukları kaliteli personel taşımacılığı hizmetini de kesintisiz olarak gerçekleştirmenin verdiği avantajlar sayesinde; istediğiniz mükemmel dokuya kolaylıkla ulaşmanız sağlanmaktadır.

7 gün 24 saat istediğiniz her an sizlere hizmet veren profesyonel ekiplerimiz ve çalışma arkadaşlarımızla birlikte, bu bitmeyen yolda yanınızda olmayı hedeflemekteyiz. Kesintisiz bir kalite ve mükemmel tasarımlarla karşınıza çıkacak olan araç filomuz ve çalışanlarımızın tamamı özel eğitimli olmasıyla beraber, son model araçların konforu ve güvenliği de her zaman sizin için özel seçilmiştir.

Beylikdüzü ilçesinde Adnan Kahveci, Barış Mah., Büyükşehir, Cumhuriyet, Dereağzı, Gürpınar, Kavaklı, Marmara, Sahil Mh., Kavaklı ve Beylikdüzü OSB Mahallelerinde her zaman servis taşımacılığı hizmetimiz bulunmaktadır.

Beylikdüzü Personel Servisi

7 gün 24 saat istediğiniz her an sizlere hizmet veren profesyonel ekiplerimiz ve çalışma arkadaşlarımızla birlikte, bu bitmeyen yolda yanınızda olmayı hedeflemekteyiz. Kesintisiz bir kalite ve mükemmel tasarımlarla karşınıza çıkacak olan araç filomuz ve çalışanlarımızın tamamı özel eğitimli olmasıyla beraber, son model araçların konforu ve güvenliği de her zaman sizin için özel seçilmiştir.

Beylikdüzü personel servisi yapan firmalardan farklı olarak personel taşımacılığı hizmetinde olduğu kadar; diğer tüm hizmetlerimizde de kesintisiz bir kaliteyi, yeni bir soluk olarak firmanıza kavuşturmanızı sağlamaktayız.

Çalışanlarınıza verdiğiniz önemi göstermek, işlerine daha rahat motive olabilmeleri için şehrin trafiğini ve araç sıkıntısını düşünmemelerini sağlamak için gerekli olan yapı sizlerle buluşturulurken; birbirinden farklı fırsatlar ve en avantajlı tekliflerle yoluna devam eden bir firma sizleri bekliyor olacak.

Beylikdüzü Personel Servisi

Beylikdüzü Personel Servisi

Beylikdüzü Personel Servisi Firmaları

Taşımacılık konusunda en önemli unsur olan güvenlik, konfor ve ücretlendirme konularının tamamında müşteri yanlısı olarak çalışmalarına devam eden personellerimizin tamamı, eşsiz yapısı ve mükemmel imkanlarıyla birlikte sizlere kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Personel servis taşımacılığı konusunda firmaların hassasiyetini en derin şekilde paylaşarak, hayatınıza yön vermenizi ve belli konuları artık kafanızdan atarak; bizlere yüklemenizi sağlamaktayız.

Firma olarak her zaman kalite ve güven duygusunu sorunsuz şekilde ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla çıktığımız bu yolda, doğru hizmet ve en uygun, avantajlı teklifler için firmalara özel olarak rotasyon belirlemesi de yapmaktayız. Beylikdüzü personel taşımacılığı hizmet anlayışımızın en üst seviyede olması, personellerinizin güven içinde iş yerlerine ve evlerine ulaşmalarını sağlayacaktır.

Bizim en önemli değerlerimizden biri de diğer beylikdüzü personel servisi firmaları farklı olarak, her zaman müşterilerimize karşı samimi, dürüst ve yapıcı yaklaşımlarımızla güven duygusunun karşılıklı kazanılmasıdır.

Beylikdüzü Personel Servisi Şirketleri

Tüm hizmetlerimiz tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarla yürütülürken, bu konuda kılavuzumuz sahibi olduğumuz TSE ve ISO belgelerinin standartlarıdır. Kalite belgelerimizin gerekliliğinde sunduğumuz taşımacılık hizmeti diğer beylikdüzü personel servisi şirketleri arasında en göze batan özelliğimizdir.

Hali hazırda beylikdüzü bölgesinde 60'ın üzerinde şirkete hizmet veren Meva Turizm, konusunda uzman ve deneyimli genç kadrosuyla sizlere de hizmet verebilme arzusundadır.

Beylikdüzü Servis Taşımacılığı

Bizim işimiz; bize güvenen insanları konfor ve güven içinde istedikleri yere taşımaktır. Bunun için en önemli halka olan araç sürücülerini seçerken fazla mesai yaptığımız doğrudur. Oldukça fazla inceleyip, gerektiği zamanlarda test sürüşlerine çıkarak; belgeden önce, pratikte nasıl bir sonuç alacağımızı görmemiz önemlidir. Bunun yanı sıra; beylikdüzü servis taşımacılığı yaparken araç sürücülerimizde olmazsa olmazlarımız şu özelliklerdir;

 • En az 5 yıl deneyimli,
 • SRC 2 Belgesine sahip olan,
 • Şoförlük yapmasına herhangi bir engel olmadığına dair sağlık raporu ve diğer kontrollerle ilgili belgeler,
 • Ehliyet ceza puanı olmadığına dair belge,
 • Sabıka kaydının temiz olması,
 • En az 25 yaşında, en fazla 55 yaşında olan kişilerin olması,
 • Firmamızı temsil edeceği için; kılık, kıyafet, diksiyon ve insan ilişkilerinde başarılı olan,

Bunların tamamı, taşımacılığa konu olan çalışan veya öğrencilerin daha kaliteli yolculuk yapabilmesini sağlamaktır. Meva Turizm, taşımacılık konusunda geniş bir ağa sahip olan ve en geniş payı personel taşımacılığı alanına yansıtmış olan bir firmadır. Bu nedenle, kontrol ve denetleme konusunda başarılı olabilmek için gerekli olan hiyerarşi kuralları ve personel dağılımı da doğru yapılmaktadır.

Beylikdüzü Turizm Firmaları

İstanbul'un birçok bölgesinde eşsiz hizmetler verebilmek için özel olarak sağlanan kontroller ve kaliteli sürüş eğitimlerinin sürekliliğinin sağlanması için takip ve devamlılık unsuru, her zaman personellerimizin bağlı olduğu üst düzey yöneticilere raporlanmasıyla sağlanmaktadır.

Bölge sorumlularından, şubelerimizde yer alan sorumlularımıza kadar, her zaman olası sorunlara anında müdahale şansı, problemler gerçekleşmeden önce başlatılan kesintisiz kontroller ve kaliteli sonuçlar elde edebilme isteğiyle birlikte, kesintisiz ve belli bir zamanlamayla gerçekleşmeyen denetimlerimiz bulunmaktadır. Belli zamanlamalara veya rutine bağlanmamasının en büyük sebebi ise; çalışanların sadece kontrol esnasında profesyonel çalışma sergilemeyip; yıl boyuna yayılacak eşsiz bir çalışma için fazla efor sarf etmelerini sağlamaktır.

Beylikdüzü turizm firmaları içerisinden en iyisi ile çalışarak sorunsuz hizmet almak istiyorsanız hemen 444 1 392 numaralı telefonumuzu arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Turizm Firmaları

Beylikdüzü Turizm Firmaları

Personel Taşımacılığı Beylikdüzü

İşimizin ana konusunun araçlar olduğu bilincinde olduğumuz için, her zaman en büyük yatırımı araçlara yapmaktayız. Çünkü araçlarımız sağlam ve kaliteli olduğu sürece, beylikdüzü personel taşımacılığı ve okul öğrenci servisi konusunda başarı elde etme şansımız da artacaktır. Her zaman filomuzun geniş olmasının yanı sıra; filomuzda yer alan araçların da daima kaliteli bir hizmet vermesine özen göstermekteyiz. Araçlarımız da, özel olarak dikkat ettiklerimiz ise;

 • Her türlü hizmetimizde kullandığımız araçlar 0-3 yaş aralığındadır ve 3 yaşını dolduran araçlar, yeni modeliyle değiştirilir.
 • Mercedes, Volkswagen ve Citroen gibi üst sınıf araçlar seçilmektedir.
 • Personel Taşımacılığı beylikdüzü hizmetinde hiçbir aracımız fabrikadan çıktığı gibi, hizmet vermeye başlayamaz. Tüm araçlarımızın iç tasarımı özel olarak yapıldığı gibi; daha fazla konfor ve güvenlik önlemleri eklenmektedir.
 • Her aracın 4 adet yazlık, 4 adet kışlık lastiği olmasıyla birlikte; düzenli olarak değiştirilmektedir.
 • Her zaman servis ortamında bakımları yaptırılıp, hiçbir zaman yolda kalma gibi bir durum söz konusu değildir.
 • Hizmet alan firmanın tabelasının doğru konumlandırılması için alanlar yaptırılmasıyla birlikte, uzun mesafe yolculuklara özel olarak TV kullanımına müsait araçlar seçilmektedir.

Her zaman konforu ve güvenliği ön planda tutmamızın sizlere vereceği eşsiz huzur ve güven, her koşulda profesyonel destek sonucunda oluşmaktadır.

Personel Servisi Beylikdüzü Fiyatları

Şirket bünyemizde yer alan özel programla ayarlamalarını gerçekleştirdiğimiz güzergahlarımızın, personellere yolda en az zaman geçirmelerini,  firmalara ise; her zaman daha düşük maliyetlerle sunulmasını sağlamaktadır.

Profesyonel olarak, ince düşünülerek hazırlanan rotalar; araç sürücülerimizden de sürekli aldığımı bilgilendirmeler sonucunda, en az trafiğin olduğu ve daima rahat bir yol izleyeceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Araç biniş sırası gözetilmesiyle birlikte, geri dönüş yolunda da; kesinlikle haksızlık olmaması amacıyla eşit bir seçim yapılmaktadır. Sonuç olarak; rota ve güzergah konusunda Meva Turizm olarak ince detaylara takılarak çalışmalarımızı yapmakta; personel servisi konusunun kilit noktalarından olan bu detayı da atlamamaktayız.

Personel servisi beylikdüzü fiyatları bu sebeple her zaman kontrolünüzde olduğundan, en uygun ücretlerle ulaşım sağlanabildiği gibi maliyet konusunda bütçe aşımı problemi yaşamazsınız.

Fiyatlandırma yapılırken; her türlü özel detay dikkate alınıp, gerekli indirimler yapılarak sizlere sonuç verilmektedir. Araçların hangi saatler arasında ve ne kadar kilometre yaptığı, aracın kullanılan kapasitesi, sigorta ve kasko hizmetleri gibi işlemlerin tamamı yaptırılacağı için, her türlü detay göz önünde bulundurulur.

Tüm bunların yanı sıra; sizlere en az tutarın nasıl verileceği de hesaplandıktan sonra, tekliflerimiz sunulmaktadır. Gerekli indirimler yapılmasının ardından sonuç tutar sizlere ulaştırılacağı gibi; herhangi bir durumda belirlenen süre zarfında zam yapılması veya ekstra ücret talep edilmesi de söz konusu değildir. Anlaşma yapıldığı gibi; anlaşmanın sonuna kadar aynı fiyatlandırmayla devam edileceğinin garantisi verilmektedir.

Faturalandırma konusu ise; beylikdüzü personel taşımacılığı konusunda aldığınız hizmet içerisinde her türlü detay göz önüne alınarak, sabah/akşam çalışmalar, bir ay içinde atılan servis sayısı gibi hususlarla birlikte, her ayın ilk günü tarafınıza fatura gönderilecektir.

Beylikdüzü Servis Aracı Kiralama

Beylikdüzü servis aracı kiralama işinde hizmet verdiğimiz süre zarfında, güvenlik önlemleri daima üst seviyede seyretmektedir. Bunun en önemli sebeplerinden birisi de; İstanbul’da hizmet vermemizdir. 16 milyonun üzerinden insanın ve orantılı olarak fazla aracın bulunduğu bu ilde; kaza oranı da diğer illere göre daha fazladır.

Bu sebeple; güvenlik önlemlerinin ilki olan tüm araçlarımıza KASKO yaptırmamızın yanı sıra; aracımızda seyahat eden tüm personel, öğrenci veya gezi için bulunan bireylere de; ferdi kaza sigortası yaptırılarak yola çıkılmaktadır. Profesyonel çalışma prensiplerimiz arasında güvenlik, daima ilk sırada gelmektedir.

Araçlarımız düzenli olarak muayeneye girdiği için, muayeneden geçmesi için gerekli olan her türlü ekipman (yangın tüpü, ilk yardım çantası, kriko, stepne) sürekli bulunmaktadır. Bununla birlikte; yedek araçlarımız daima bulunduğu için, olası kaza anında yeni servis aracımız, personellerin mağdur olmaması için hemen harekete geçmeye hazır vaziyette beklemektedir. Daha detaylı bilgi için servis minibüsü kiralama hizmeti içeren konumuzu inceleyebilirsiniz.

Beylikdüzü Personel Taşımacılığı & Servisi 444 1 392 Meva Turizm

Konuda ki belirttiğimiz detaylar dışında beylikdüzü personel taşımacılığı & servisi ile ilgili aklınıza takılan her detay için info@mevaturizm.com.tr adresine e-posta gönderebilir, 444 1 392 numaralı telefondan müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.

5/513 ratings
folder_openServis Taşımacılığı
commentYorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?