Başakşehir Servis Taşımacılığı

Başakşehir servis taşımacılığı hizmetini profesyonel ve uygun fiyatlı sunan şirketimizi bölgede Başakşehir servis firmaları içerisinde tercih eden 50'nin üzerinde referansı bulunmaktadır. Başakşehir servis firması olarak sizin içinde yapabileceğimiz bir şeyler mutlaka vardır!

Başakşehir Servis Taşımacılığı

Altınşehir, Bahçeşehir 1. Kısım, Bahçeşehir 2. Kısım, Başak Mahallesi, Güvercintepe, İkitelli Osb, Kayabaşı, Şahintepe, Şamlar, Ziya Gökalp Mahallelerinde ki 50'den fazla her sektörden firmaya aktif olarak hizmet vermekteyiz. Referanslarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2009 yılından bugüne aktif olarak taşımacılık faaliyetlerini aralıksız sürdüren şirketimiz tüm servis taşımacılığı hizmetlerinde önce güvenlik ve tedbire dayalı hizmet anlayışını benimsemekte ve uygulamaktadır. Çünkü biz can taşıdığımızı biliyoruz.

Genel olarak başakşehir servis taşımacılığı hizmetimizi özetlemek gerekirse;

 • Araçlarımız 0-5 yaş arası yeni model araçlardır.
 • Tüm araçların bakımları zamanında yapılır ve sürekli takip altındadır.
 • Araç içerisinde trafik kurallarının belirlemiş olduğu teçhizatlar eksiksiz bulundurulur.
 • Tüm araçlarımız gün içerisinde temizlikleri yapılır ve 6 ayda bir olmak suretiyle derinlemesine dezenfekte edilir.
 • Şoförlerimiz konusunda en az 7 yıl deneyimli kadrodan oluşmaktadır.
 • Hizmet esnasında tüm araçlar kasko haricinde özel ferdi kaza koltuk sigortası ve güzergah sigortası ile yüksek teminatlarla güvence altına alınmaktadır.
 • Şirketimiz A sınıfı yetki belgesine sahip olup, İstanbul'un sayılı statüde ki yerini korumaktadır.
 • Servis hizmeti veren araçların servis taşımacılığı kartları ve yol güzergah izin belgeleri sürekli günceldir. Kesinlikle korsan taşımacılığa karşıyız!

Biz bunları sunarken müşterilerimizden fahiş rakamlar talep etmiyoruz! Bunların aslında taşımacılık esaslarını olduğunu biliyor ve müşteri potansiyeline bakmaksızın eşit hizmet sunuyoruz.

Bizi tercih etmekle ne kazanırsınız ?

Meva Turizm olarak müşterilerimize hiç bir zaman tutamayacağımız vaadleri vermedik, aynı zaman da yapmadıklarımızdan da bahsetmedik! Ticaret anlayışımız tam anlamıyla şeffaflığa ve güvene dayalı olarak ilerlemektedir. Bizi tercih etmeniz halinde;

 • Günlük olarak aracınızın giriş çıkış saatlerinin kontrolü
 • Taleplerinize hızlı dönüş,
 • Müşteri temsilcisine her zaman ulaşılabilirlik
 • Bünyemiz de ki ulaşım yetkilisine 7/24 ulaşılabilirlik
 • E-postalarınıza anında yanıt
 • Araçlarınızda araç takip sistemi sayesinde kolay takip
 • Sizlere açacağımız özel yetki tanımlaması ile hangi aracın ve sürücünün geldiğini günlük görebilme
 • Araç ve sürücü evraklarına anlık ulaşabilme
 • Anlaşılan fiyatın sözleşme koşulları dışında değişmeme garantisi

gibi bir çok ayrıcalığın farkını hissedeceksiniz. Tüm talepleriniz için 444 1 392 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Başakşehir Servis Firmaları

İstanbul'da mevcut rekabet durumunda bir çok servis şirketi bulunmaktadır. Bunların içerisinde kurumsal olarak çalışan sayılı firmalardan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Diğer başakşehir servis firmaları ile farkımız tüm taşımacık ve müşteri memnuniyeti faaliyetlerimiz sahibi olduğumuz ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve TSE standartlarında yürütmekteyiz. Belgelerimizi inceleyiniz.

Diğer servis firmalarından farkımız teknolojinin el verdiği ölçüler de en azami suretle kullanıyor ve her alanda dijital destek ile müşterilerimizin taleplerine nokta atışı yapıyoruz.

Buna örnek olarak yaptığımız yatırımlardan birisi olan milenyum yazılımını http://meva.pro/ adresinden detaylı inceleyebilirsiniz.

Sunduğumuz imkanlar bunlarla sınırlı değil;

Siz çalışanlarınızın adreslerini verin, biz kullandığımız otomasyon yazılımları ile en rahat ve en karlı güzergahı oluşturalım!

Mevcut güzergahınızı optimize ederek hem sizin bütçenizi koruyalım, hem de personelinizin araç içerisinde daha az vakit geçirmesini sağlayarak enerjilerini trafik stresi ile azaltmasına engel olalım!

Başakşehir Personel Taşımacılığı

Yukarı da belirttiğimiz tüm hizmetlerden faydalanmak ve bunu en uygun fiyatlarla elde etmek istiyorsanız, başakşehir personel taşımacılığı hizmeti alımında bizimle görüşmeden karar vermeyin! İlk defa servis hizmeti alacak firmaların tüm desteğini sağlıyor, bu iş bizim işimiz olduğunu deneyimlerle yaşatarak siz değerli müşterilerimizin taşımacılık hususunda vakit kaybetmesine engel olmak için biz buradayız!

Size bir telefon kadar yakınız, 444 1 392 numaralı telefondan sabah 08:00 akşam 18:00 saatleri arasında hizmet vermek için sizi bekliyoruz. Ayrıca taleplerinizi 0555 044 1 392 Whatsapp destek hattı ile iletebilir, dilerseniz teklif@mevaturizm.com.tr adresine doğrudan e-posta gönderebilirsiniz.

Başakşehir servis taşımacılığı hizmetiniz de bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

5/518 ratings
folder_openServis Taşımacılığı
commentYorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?