Taşımacılık Servis

Taşımacılık servis istanbul hizmetini güvenli ve konforlu olarak sunan Meva Turizm, tüm turizm taşımacılık faaliyetlerini en uygun fiyatlarla vermeye devam ediyor. İstanbul personel taşımacılığı firmaları içerisinde çok fazla referansa sahip olan şirketimizle çalışmanın ayrıcalıklarını yaşamaya ne dersiniz?

Taşımacılık Servis İstanbul

2009 yılında başlayan taşımacılık hizmetini gerek kalite, gerekse güvenden ödün vermeyerek hizmetlerini her geçen gün daha fazla iyileştirmek suretiyle devam ettiren şirketimizin hali hazır da 100'ün üzerinde şirkete servis hizmeti mevcuttur. Servis taşımacılığı hizmeti  bir çok iş yeri için artık lüks olmaktan çıkıp tamamen ihtiyaç haline dönmüştür. İş verenler çalışan personellerin ulaşımında yaşadığı aksaklıkları en asgariye düşürmek için servis hizmeti almaktadır.

Taşımacılık servis istanbul 'da en yaygın hizmet ağına girmesiyle bir çok kriteri de beraberinde getiriyor. Sürekli değişen yeni servis yönetmeliğine uyarak, tüm taşımacılık faaliyetlerini sahibi olduğumuz kalite belgeleri (belgelerimizi inceleyiniz) standartlarında gerçekleştirmekteyiz.

Sadece bununla sınırlı kalmayarak geniş araç filosu ve taşımacılık standartlarına uyum sebebiyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından A sınıfı servis taşımacılık yetkisine sahip sayılı firmalar arasındayız.

Tüm turizm yolcu taşımacılığı hizmetlerin de bizim için öncelik kişilerin mutlu, güvenli ve huzurlu bir yolculuk yapmasıdır. Bunu sağlayabilmek adına şirketimizin turizm alanında bazı kriterleri bulunmaktadır. Bunları kısaca belirtmek gerekirse;

Servis Araçlarımız

 • 0-5 yaş arası yıpranmamış araçlar
 • Bakımları sürekli kontrol edilen
 • Muayeneleri gün geçirilmeden takip altında tutulan
 • Kasko ve trafik sigortasının yanı sıra ferdi kaza koltuk sigortası ile kişi başı sigortalanan
 • Günlük temizliği yapılan
 • Genel olarak Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter, Citroen Jumper gibi A sınıf statüsünde ki araçlardan oluşmaktadır.

Sürücülerimiz

 • Turizm taşımacılık sektöründe en az 7 yıl deneyimli
 • Sabıka kaydı olmayan
 • Kişisel bakımına özen gösteren
 • Diksiyonu düzgün ve iletişimi güçlü
 • Şoförlük yapmaya engel sağlık sorunu olmayan (hastane onaylı)
 • Çalışma disiplinine uyan kişiler hizmet vermektedir.

Tüm bu kriterleri bir araya getirdiğimiz de bizi tercih eden müşterilerimize en güzel deneyimleri yaşatıyoruz. Sizde taşımacılık faaliyetlerine en uygun çözümler için hemen bizi arayın. Turizm taşımacılık için 444 1 392

Turizm Taşımacılık Servis

Turizm Taşımacılığı

Taşımacılık Servis Firmaları

Günümüzün yaşam koşullarında zamanın en çok harcandığı trafik konusuna özel çözümler üretmeye devam ediyoruz. Evden işe, işten eve dönüşlerde ailenizle geçirebileceğiniz zamanı yollarda geçirmeyin! Çalışma prensibi olarak insan ve teknolojinin iş birliğini sağlamak suretiyle tüm rotasyonları dijital ortamda belirliyoruz. Şirketimiz kullandığı özel güzergah yazılımı sayesinde gereksiz yol dolaşımları ve trafiğin yoğun olduğu bölgelerin tespiti yapılarak mesafeleri yakınlaştırıp, süreleri azaltıyoruz.

Diğer hizmet veren taşımacılık servis firmaları hala teknolojiyi tam anlamıyla kullanamıyorken, Meva Turizm olarak ulaşım takibi için araç takip sistemini aktif kullanıyor, güzergahları trafiğin en az olduğu bölgelerden belirliyor, personelinizin bulunduğu konumu anlık olarak görmenizi sağlıyoruz.

Hizmetlerimizde diğer farklarımız dan birisi de seyahat halindeyken olası araç arızası, kaza ve diğer sebeplerden kaynaklanan problemleri istanbul'un avrupa yakası ve anadolu yakası olmak üzere tüm semtlerinde çalışmalarını sürdüren araç filomuzun avantajını yaşayarak en yakın mesafe de ki araç ile ulaşım yapılmasını sağlıyoruz.

Şirketimizden taşımacılık  için bireysel, kurumsal tüm taleplerinizi 444 1 392 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimizle görüşerek yardım alabilirsiniz. Ayrıca 0555 044 1 392 whatsapp destek hattından anlık soru, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca Taşımacılık servis fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

5/52 ratings
folder_openServis Taşımacılığı
commentYorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?