En iyi servis firmaları
En iyi servis firmaları arasında olan Meva Turizm LTD. ŞTİ. hakkında bilgiler içermektedir. Avrupa ve Anadolu yakasında ki servis taşımacılık işiniz ve en iyi personel taşıma firmaları için firmamızın çalışma koşulları ve en iyi servis şirketleri konusunda diğer detaylı bilgileri okumanızı tavsiye ediyoruz.

En İyi Servis Firmaları İstanbul

En iyi servis firmaları

Bizi diğer servis firmalarından ayıran en büyük özelliğimiz, can taşıdığımızın bilincinde oluşumuzdur. Bu bilinç ile almamız gereken tüm güvenlik tedbirlerini alıyoruz. Aynı zaman da bunu yaparken rahat seyahatten taviz verdirmeme koşuluyla en lüks araçlarımızı hizmette kullanıyoruz.

En iyi servis firmaları İstanbul geneli içerisinde bizi ayıran bir diğer özelliğimiz yaptığımız tüm taşımacılık faaliyetlerini; sahip olduğumuz iso 9001 – 14001 , ohsas 18001 ve TSE belgelerine uygun çerçevelerde yürütmektir. Bunu yaparken şoförlerimizin sektörde en az beş yıl konusunda deneyimli olması, adli sicil kaydının olmaması ve sağlık yönünden tam teşekküllü hastane onay raporu ile çalışmalarıdır.

Kısaca bilgi vermek gerekirse;

 • Araçlarımız 0-5 yaş arası olup, A sınıfı taşıtlar hizmette kullanılmaktadır.
 • Günlük olarak temizliği yapılan,
 • Bakımları gün geçirilmeden takip edilerek yetkili serviste olan,
 • Konforlu ve bakımlı araçlardır.
 • Şoförlerimiz; adli sicil kaydı olmayan,
 • Sağlık yönünden hiçbir sorunu olmayıp, tam teşekküllü hastane raporuna sahip,
 • Güler yüzlü ve sektörde en az 5 yıl deneyimli kişilerdir.

Sizde firmanız / şirketiniz için servis taşımacılığı firmaları içerisinden seçim yaparken en iyi servis firmaları hangileri diye araştırıyorsanız bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin. Hemen 444 1 392 numaralı telefondan veya info@mevaturizm.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

En Büyük Servis Firmaları

Kalite ve güvenilirliğimizle sektörde daima lider konumda olan Meva Turizm en büyük servis firmaları arasında olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Tüm hizmetlerimiz tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olup, güvenlik en önemli değerimizdir. Bunu sağlayabilmek için araçlarda kasko sigortası, koltuk sigortası ile birlikte yüksek teminatlı özel güzergah sigortası ile tam kapsamlı koruma sağlanmaktadır.

En iyi servis firmaları

2009 yılından bugüne Türkiye’nin en büyük servis şirketleri gibi her geçen gün daha fazla büyümek ve yeni müşteriler kazanarak adını daha fazla kitleye duyuran şirketimizden ve Meva Turizm ayrıcalıklarından faydalanarak hizmet almak için hemen bize ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece ihtiyaçlarınızı bize bildirmek, gerisi bizim işimiz.

En İyi Personel Servis Firmaları

En İyi Personel Servis Firmaları hangileridir, kimdir nasıl olur diye sorarsanız, Meva Turizm’e göre en iyi personel servis firması işinizi en iyi anlayıp en doğru ulaşım çözümlerini şirketiniz için oluşturan, en doğru araç kapasiteleri sunan, en doğru maliyet planlaması yapan ve ihtiyacınız olan taşımacılık performansını en iyi ölçüp gereken aksiyonları en hızlı şekilde alan servis şirketidir.

Meva Turizm bunun bilinciyle hareket ederek en iyi personel servis firmaları arasında olmak suretiyle, teknoloji ve insanın iş birliğine dayalı sistem sayesinde size özel çözümleri sunmayı hedefler. Belli aralıklarla tüm müşterilerimizin yönetimine ve servis aracı kullanan kişilere düzenli yaptığımız Servis Taşımacılığı performansı ve genel memnuniyet anketimizde %85 üzerinde memnuniyet ve tavsiye edilme istatistiğiyle Meva Turizm en iyi servis şirketlerinden biri olduğunu kanıtlamıştır.

En İyi Personel Taşıma Firmaları

Yeni düzenlemelere ayak uydurarak, tüm standartları sağlayan Meva Turizm en iyi personel taşıma firmaları içerisinde lider konumunu korumaya devam etmektedir. Taşımacılık faaliyetlerimizin tamamı kasko, ferdi kaza koltuk ve güzergah sigortası ile kişi bazlı ayrı ayrı güvence altındadır. Ana faaliyet konumuz personel servisi olduğunda işimize hakimiz!

Sadece personel taşıma olarak sınırlı kalmayan şirketimiz bireysel tüm organizasyonlara profesyonel olarak otobüs kiralama ve servis minibüsü kiralama hizmetini de en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Düzenli ve aksamaların minimum olduğu, güvenli ortamda ve yeni model araçlarla seyahat arayışınız için Meva Turizm’i tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 1 392 numaralı telefondan hemen müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.

En İyi Servis Şirketleri

En iyi servis şirketleri hangileridir diye merak ediyorsanız bu konuda firmamızı ve çalışmalarını referans olarak sunabiliriz.

Bilgi ve deneyimlerimizi teknoloji ile birleştirerek, sürekli iyileştirme kuralları çerçevesinde taşımacılık yaparken tüm odağımız insandır. Taşımacılık hususunda en önemli planlama kişilerin rahatı üzerine yapılandırmayla başarı sağlanabilir.

En iyi servis şirketleri arasında başarı sağlayan Meva Turizm’in bugün ki geldiği konum tesadüfen olmamıştır.

En iyi servis şirketleri

İstanbul’un En iyi Servis Turizm Firması

Güvenli sürüş eğitimi akımını ilk gündeme getiren ve bu eğitimleri sertifikalı olarak veren Meva Turizm bu konuda adından çok sık söz ettirmiştir. Yaşanılan trafik kazası sonuçlarında şoför kaynaklı sorunları minimum düzeye çekebilmek amacıyla düzenli kontroller sağlayarak, her altı ayda bir sağlık raporu, ehliyet gbt dökümü ve adli sicil kaydı alan nadir firmalar arasındayız.

İstanbul’un en iyi servis turizm firması olma yolunda her gün kendini yenileyerek, hizmetlerimizi kalite standartları çerçevesinde vermeye devam ediyoruz.

Servis Firmaları Avrupa Yakası

İstanbul genelinde neredeyse tüm semtlerde her sektör gurubunda ki firmalara hizmet veren Meva Turizm’in tercih edilmesinde ki en büyük sebep; diğer servis firmaları avrupa yakası ilçelerinde şirketimizin sahip olduğu araç filosuna sahip olamayışıdır. Bu durumun bizi tercih etmeniz halinde size de en büyük sağlayacağı fayda servis aksamalarını en asgariye düşürmemiz. Olası bir trafik kazası, araç arıza veya yol sıkışıklığı gibi durumlarda en yakın bölgeden araç temin edilerek yedek araçlarla hizmet veriyoruz.

Bu sayede tüm gecikmelerin önüne geçerek hem iş kaybını engelliyoruz, hem de insanlara bu tür durumları daha az stresli atlatılmasını sağlıyoruz. Mevsim koşullarının kış şartları olduğunu da ele alacak olursak bu durumun önem boyutu daha da artmaktadır.

Anadolu yakasında olduğu gibi Avrupa yakasında da pek çok referansa sahip olan şirketimiz, kurum ve kuruluşların servis hizmetlerini minimum aksaklık ve en güvenli şekilde yerine getirmektedir. İş yeri servis araç kuralları bunun ayrılmaz bir bütünlüğüdür.

Bu anlamda çalışmalarımızı yaparken, araca biniş saati, iniş saati ve rotasyon gibi bir çok hususu göz önüne alarak en rahatını sunmaya çalışıyoruz.

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çatalca, İkitelli, Esenler, Güneşli, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Halkalı, Küçükçekmece, Silivri, Kıraç, Hamdımköy, Zeytinburnu gibi bir çok ilçede taşımacılık hizmetimiz mevcuttur.

Servis Firmaları İstanbul Anadolu Yakası

Şirketimizin hizmet alanı sadece Avrupa yakası ile sınırlı olmayıp Anadolu yakasında da gebze sınırlarına kadar taşımacılık faaliyetlerini yürütmektedir. İstanbul Anadolu yakası servis firmaları arasında en göze çarpan farkımız; kullandığımız araçların eski model olmayışı, günlük rutin olarak bakım, temizlik ve diğer kontrollerin standart yapılmasıdır.

Ayrıca tüm bu kontroller kayıt altına alınarak geçmişe yönelik tüm verilere müşterilerimize ulaşma imkanı sağlıyoruz.

İstanbul Anadolu yakasında bir çok ilçe de hizmetini aktif olarak devam ettiren şirketimizin en iyi servis firmaları konusunda 100’lerce referansı bulunmaktadır.

Ataşehir, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla, Üsküdar ve Ümraniye ilçelerinde hizmet vermemizin avantajlarını yaşamaya ne dersiniz? Bu avantajların başında bölgeye hakim oluşumuz sayesinde şirketinize özel en uygun rotasyon yapılandırılması sayesinde hem maliyetlerden hem de zamandan tasarruf edeceksiniz!

İstanbul Anadolu yakası servis firmaları içerisinde dakik, konforlu ve güvenli bir servis şirketi arayışındaysanız en iyi servis firmaları arasında doğru yerdesiniz.

Servis Firmalarının Taşımacılık Standartları

2009 yılından bugüne aktif olarak personel taşımacılığı, öğrenci servisi ve diğer kına, nişan, gezi, düğün, toplantı gibi toplu taşımacılık faaliyetlerinde hizmet veren Meva Turizm güncel olarak servis taşımacılığı yönetmeliğine uygun standartlarda çalışmalarını sürdürmektedir. Günümüz koşullarında artık konfor lüks olmayıp ihtiyaç haline geldiğinden, tüm araçlarımızda kişileri rahat ettirebilmek adına var gücümüzle çalışıyoruz.

Servis Firmalarının Taşımacılık Standartları her yeni çıkan yasa ve günün koşullarına göre değiştiğinden, şirketimiz tüm bu değişiklikleri yakından takip ederek müşteri memnuniyetini kazanarak en iyi servis firmaları arasında olmayı ve başarısını sürdürebilerek her geçen gün adını daha fazla duyurmayı başarmıştır.

4.8/512 ratings
folder_openServis Taşımacılığı
comment1 Yorum

1 Yorum. Yeni Yorum

 • ŞENEL BİÇER
  2 Kasım 2021 15:02

  Tuzlada bulunan EVORA İSTANBUL SİT.A PARSEL sitesi için şoförlü servis aracı teklifi almak istiyorum.
  güzergah uzunluğu gidiş dönüş 18 km olup gün içinde 13 servis yapılacaktır.Cumartesi günleri 6 servis olup pazar servis yok .

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Geri Aranma Talebi
*
*

🙋‍♂️ Canlı Destek