Büyükçekmece personel taşımacılığı

Büyükçekmece personel taşımacılığı hizmeti konusunda, büyükçekmece servis ücretleri, servis çalışma saatleri, okul servis ücretleri hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Büyükçekmece Personel Taşımacılığı

2009 yılından beri personel taşımacılığı alanında hizmet veren Meva Turizm, uzun yıllardır elde ettiği deneyimlerini yansıttığı işinde, profesyonel olarak İstanbul içi taşımacılık yapmaktadır. ISO 9001:2008 standartları çerçevesinde hizmet veren firmamız, Büyükçekmece personel taşımacılığı ve diğer taşımacılık hizmetleri konusunda 80’den fazla firmaya hizmet vermiş, İstanbul’un tüm bölgelerinde taşımacılık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Büyükçekmece Belediyesi sınırlarında 19 Mayıs, Ahmediye, Alkent 2000, Yenimahalle, Bahçelievler, Celaliye, Cumhuriyet, Çakmaklı, Dizdariye, Ekinoba, Fatih, Güzelce, Hürriyet, Kamiloba, Karaagaç, Kumburgaz, Mimaroba, Mimarsinan, Murat Çeşme, Pınartepe, Sinanoba, Türkoba, Ulus, Atatürk Mahallesi dahil olmak üzere personel taşıma hizmetimiz mevcuttur.

İstanbul’un en büyük sorunu olan trafik çilesinin iş ya da eğitim için transfer süreçlerinde gecikmelere neden olduğu aşikardır. Bu nedenle taşımacılık konusunda hizmet alabileceğiniz firmamız, sizin için en uygun güzergahlarla transfer işlemini gerçekleştirmektedir.

Profesyonel anlamda taşımacılık hizmeti almak istediğinizde kurumsal çözümler bulabilirsiniz ve ulaşım sorunlarını en kısa sürede çözebilirsiniz. İstediğiniz her an yararlanabileceğiniz hizmetlerimiz için İstanbul’un her noktasına hakim olan şoförlerimiz, sizi trafik çilesinden de kurtaracaktır.

Standartlar doğrultusunda yararlanabileceğiniz hizmetlerimiz, özellikle fiyat konusunda başarılı sonuçlar alabileceğiniz alternatifler sunmaktadır.
Kurumsal talepleriniz için ayırdığınız ekonomik bütçeye uygun olarak değerlendirebileceğiniz fiyat tekliflerimiz, güzergahınıza göre belirlenen alternatiflerle konforlu bir ulaşım için ilk tercihiniz olacaktır.

Büyükçekmece Personel Servisi

İstanbul içi servis hizmetlerimiz ihtiyacınıza göre belirlenecek olan seçeneklerle verilmektedir. Farklı zamanlarda ve farklı seçeneklerle talep ettiğiniz İstanbul personel taşımacılığı hizmetlerimiz, bütçenize de güzergahınıza da uygun çözümler üretmektedir. Öğrenci, personel ve organizasyon taşımacılığı konusunda uzman olan Meva Turizm, İstanbul içi insan taşıma sorununuzu çözmektedir.

İstanbul’un uç noktalarından olan ve daha yoğun bir kentleşme içine giren Büyükçekmece, iş alanında da gelişim gösteren bir bölge haline gelmiştir.

Farklı sektörlerin farklı ihtiyaçları için hizmet alabileceğiniz Büyükçekmece personel servisi hizmetimiz, deneyimli şoförler, 0-3 yaş arası araçlar ve yolcu taşımacılığına uygun standartlar dikkate alınarak yapılmaktadır.

Güler yüzlü personelimizin deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışı haricinde, araç filomuzdaki genç araçlarımız, ulaşımı konforlu bir hale getirmek için uğraşmakta, her geçen gün hizmet kalitesini ve anlayışını geliştirecek şekilde deneyim kazanmaktadır.

Çözüm ortağı olarak hizmet alacağınız firmamız, kurumsal yapınızın bir parçası olarak çalışmaktadır. Personel taşımacılığı, öğrenci servisi ve organizasyonlar için taşımacılık hizmeti veren ekibimiz, sizin için en uygun güzergah ve rota optimizasyonunu sağlayarak zaman kaybını minimuma indirecek taşımacılık hizmeti verir.

Büyükçekmece Servis Ücretleri

Fiyat konusunda da ihtiyacınız olan zaman dilimi için piyasa koşullarında ortalama bir ücretlendirme sistemi uygulanır. Uzun ve kısa vadeli çalışmalarda değişiklik gösteren fiyatlar, hizmet verdiğimiz firmalar için en ekonomik şekilde düzenlenmektedir. Araç yolcu kapasitesi ve güzergah mesafeleri hesaplanarak, sabit giderlerin doğrultusunda bir fiyatlandırma politikası sağlanmaktadır.

Personel Taşımacılığı Ücretleri için Ekonomik Çözümler

Birçok firma için personellerin ulaşım giderlerini karşılamak çok yüksek ücretlere neden olmakla birlikte, yolcu taşımacılığı konusunda profesyonel destek alındığında maliyetlerin daha ekonomik olduğu bilinmektedir.

Farklı talepler ve yolcu taşıma seçenekleri söz konusu olduğunda, hızlı bir şekilde yararlanabileceğiniz hizmetlerimizden taşıma bütçenizi aşmayacak seçenekler bulabilirsiniz.

Yolcu taşımacılığı işinde profesyonel bir destek almanız için Meva Turizmi seçtiğinizde, genç araçlarla hizmet alabileceğiniz seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

0 ve 3 yaş arasında değişen araçlar, konforlu ve farklı yolcu kapasitelerine uygun bir şekilde taşımacılık hizmeti vermektedir. Şirketimizin öğrenci servisi ve personel taşımacılığı yanında, özel günler için de organizasyon taşımacılığı için büyük otobüs kiralama, servis kiralama hizmeti verilmektedir.

Büyükçekmece Servis Taşımacılığı

Büyükçekmece Servis Taşımacılığı

Büyükçekmece Servis Taşımacılığı

Araç modellerimiz A sınıfı olarak nitelendirilen ve rutin kontrolleri sürekli yapılan araçlardır. Düzenli olarak muayeneleri yapılmış, yolcu güvenliği konusunda problemsiz bir şekilde taşımacılık yapmayı uygun kılmaktadır. İstanbul ve Büyükçekmece servis taşımacılığı hizmeti gibi birçok farklı bölgede de hizmet veren araçlarımızın müsaitlik durumu elverdiği sürece kurumsal talepleriniz ve özel talepleriniz karşılanmaktadır.

Teknik Donanım

Düzenli olarak GPS sistemi dahilinde hizmet veren personel taşıma hizmetimiz için bize teklif gönderebilirsiniz. Güzergahınız için en uygun rotaları belirleyerek trafikte zaman kaybı yaşamanızı önleyen ekibimiz, yolcu taşıma konusunda sertifikaya sahip olan usta şoförlerden oluşmaktadır.

Güvenilir Taşımacılık

Yolcu taşıma için yararlanabileceğiniz hizmetlerimizi alacağınız personelimiz, 25-55 yaş arasında, uzun yol sürüş teknikleri ve sertifikalarına sahip olan, ileri sürüş teknikleri konusunda deneyimli olan bir kadrodan oluşmaktadır.

Her daim güler yüzlü olan ekibimiz, giyim ve kuşamına özen gösteren, saygılı ve kibar insanlardan oluşmaktadır. Kadromuzda olan sürücülerimiz:

  • Sağlık açısından herhangi bir sorunu olmayan,
  • Ehliyetine işlemiş alkol ya da suç teşkil edecek cezaları bulunmayan,
  • Temiz ve derli toplu giyinen,
  • Adli sicil kaydı olmayan,
  • Araç temizliği konusunda özenli,
  • Servis taşımacılığı konusunda minimum 5 yıl deneyimi olan kişilerdir.

Gönül rahatlığıyla tercih edeceğiniz firmamız, 14 yıllık deneyimini 80’den fazla firmaya hizmet vererek perçinlemiştir.

Büyükçekmece İşyeri Servisi

Araçlarımızın tamamı A sınıfı araç çeşitlerindedir ve oldukça konforludur. Yolcuların ulaşım esnasında güvenliğini sağlayan araçlarımızın koltukları sürekli temizlenmekte, yolcuların rahatı düşünülerek kaliteli bir yolculuk deneyimi hedeflenmiştir.

Her zaman en iyisini sağlayacak bir vizyon edinen Meva Turizm ile siz de personel, öğrenci ve organizasyon katılımcısı taşıma ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde düzenleyebilirsiniz.
Büyükçekmece personel taşımacılığı hizmeti hakkında fiyat teklifi almak istediğinizde sitemiz üzerinden online fiyat teklifi alabilir ya da info@mevaturizm.com.tr adresine talebinize ilişkin e-posta göndererek fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

5/59 ratings
folder_openServis Taşımacılığı
commentYorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?