Personel Taşıma

2009 yılından beri personel taşımacılığı alanında hizmet veren Meva Turizm, uzun yıllardır elde ettiği deneyimlerini yansıttığı işinde, profesyonel olarak İstanbul içi taşımacılık yapmaktadır. ISO 9001:2008 standartları çerçevesinde hizmet veren firmamız, Büyükçekmece personel taşımacılığı ve diğer taşımacılık hizmetleri konusunda 80’den fazla firmaya hizmet vermiş, İstanbul’un tüm bölgelerinde taşımacılık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Alternatif Güzergahlar Sunuyoruz

İstanbul’un en büyük sorunu olan trafik çilesinin iş ya da eğitim için transfer süreçlerinde gecikmelere neden olduğu aşikardır. Bu nedenle taşımacılık konusunda hizmet alabileceğiniz firmamız, sizin için en uygun güzergahlarla transfer işlemini gerçekleştirmektedir.

Profesyonel anlamda taşımacılık hizmeti almak istediğinizde kurumsal çözümler bulabilirsiniz ve ulaşım sorunlarını en kısa sürede çözebilirsiniz. İstediğiniz her an yararlanabileceğiniz hizmetlerimiz için İstanbul’un her noktasına hakim olan şoförlerimiz, sizi trafik çilesinden de kurtaracaktır.

Standart Fiyat Seçenekleri

Standartlar doğrultusunda yararlanabileceğiniz hizmetlerimiz, özellikle fiyat konusunda başarılı sonuçlar alabileceğiniz alternatifler sunmaktadır.

Kurumsal talepleriniz için ayırdığınız ekonomik bütçeye uygun olarak değerlendirebileceğiniz fiyat tekliflerimiz, güzergahınıza göre belirlenen alternatiflerle konforlu bir ulaşım için ilk tercihiniz olacaktır.

İstanbul Personel Taşımacılığında Butik Çözümler

İstanbul içi servis hizmetlerimiz ihtiyacınıza göre belirlenecek olan seçeneklerle verilmektedir. Farklı zamanlarda ve farklı seçeneklerle talep ettiğiniz İstanbul personel taşımacılığı hizmetlerimiz, bütçenize de güzergahınıza da uygun çözümler üretmektedir. Öğrenci, personel ve organizasyon taşımacılığı konusunda uzman olan Meva Turizm, İstanbul içi insan taşıma sorununuzu çözmektedir.

Büyükçekmece Personel Servisi

İstanbul’un uç noktalarından olan ve daha yoğun bir kentleşme içine giren Büyükçekmece, iş alanında da gelişim gösteren bir bölge haline gelmiştir.

Farklı sektörlerin farklı ihtiyaçları için hizmet alabileceğiniz Büyükçekmece personel taşıma hizmetimiz, deneyimli şoförler, 0-3 yaş arası araçlar ve yolcu taşımacılığına uygun standartlar dikkate alınarak yapılmaktadır.

Meva Turizm ve Taşımacılık Farkı

Güler yüzlü personelimizin deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışı haricinde, araç filomuzdaki genç araçlarımız, ulaşımı konforlu bir hale getirmek için uğraşmakta, her geçen gün hizmet kalitesini ve anlayışını geliştirecek şekilde deneyim kazanmaktadır.

[accordion]
[toggle title="Personel Taşımacılığı Fiyatlandırma Politikası"]

Çözüm ortağı olarak hizmet alacağınız firmamız, kurumsal yapınızın bir parçası olarak çalışmaktadır. Personel taşımacılığı, öğrenci servisi ve organizasyonlar için taşımacılık hizmeti veren ekibimiz, sizin için en uygun güzergah ve rota optimizasyonunu sağlayarak zaman kaybını minimuma indirecek taşımacılık hizmeti verir.

Büyükçekmece Personel Taşımacılığı Ücretleri

Fiyat konusunda da ihtiyacınız olan zaman dilimi için piyasa koşullarında ortalama bir ücretlendirme sistemi uygulanır. Uzun ve kısa vadeli çalışmalarda değişiklik gösteren fiyatlar, hizmet verdiğimiz firmalar için en ekonomik şekilde düzenlenmektedir. Araç yolcu kapasitesi ve güzergah mesafeleri hesaplanarak, sabit giderlerin doğrultusunda bir fiyatlandırma politikası sağlanmaktadır.

Personel Taşımacılığı Ücretleri için Ekonomik Çözümler

Birçok firma için personellerin ulaşım giderlerini karşılamak çok yüksek ücretlere neden olmakla birlikte, yolcu taşımacılığı konusunda profesyonel destek alındığında maliyetlerin daha ekonomik olduğu bilinmektedir.

Farklı talepler ve yolcu taşıma seçenekleri söz konusu olduğunda, hızlı bir şekilde yararlanabileceğiniz hizmetlerimizden taşıma bütçenizi aşmayacak seçenekler bulabilirsiniz.

[/toggle]
[toggle title="Genç ve Donanımlı Araçlar"]

Yolcu taşımacılığı işinde profesyonel bir destek almanız için Meva Turizmi seçtiğinizde, genç araçlarla hizmet alabileceğiniz seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

 0 ve 3 yaş arasında değişen araçlar, konforlu ve farklı yolcu kapasitelerine uygun bir şekilde taşımacılık hizmeti vermektedir. Öğrenci servisi ve personel taşımacılığı yanında, özel günler için de organizasyon taşımacılığı hizmeti verilmektedir.

A Sınıfı Yolcu Taşıma Araçları

Araç modellerimiz A sınıfı olarak nitelendirilen ve rutin kontrolleri sürekli yapılan araçlardır. Düzenli olarak muayeneleri yapılmış, yolcu güvenliği konusunda problemsiz bir şekilde taşımacılık yapmayı uygun kılmaktadır. İstanbul ve Büyükçekmece personel taşıma hizmeti gibi birçok farklı bölgede de hizmet veren araçlarımızın müsaitlik durumu elverdiği sürece kurumsal talepleriniz ve özel talepleriniz karşılanmaktadır.

Teknik Donanım

Düzenli olarak GPS sistemi dahilinde hizmet veren personel taşıma hizmetimiz için bize teklif gönderebilirsiniz. Güzergahınız için en uygun rotaları belirleyerek trafikte zaman kaybı yaşamanızı önleyen ekibimiz, yolcu taşıma konusunda sertifikaya sahip olan usta şoförlerden oluşmaktadır.

Güvenilir Taşımacılık

Yolcu taşıma için yararlanabileceğiniz hizmetlerimizi alacağınız personelimiz, 25-55 yaş arasında, uzun yol sürüş teknikleri ve sertifikalarına sahip olan, ileri sürüş teknikleri konusunda deneyimli olan bir kadrodan oluşmaktadır.

Her daim güler yüzlü olan ekibimiz, giyim ve kuşamına özen gösteren, saygılı ve kibar insanlardan oluşmaktadır. Kadromuzda olan sürücülerimiz:

 • Sağlık açısından herhangi bir sorunu olmayan,
 • Ehliyetine işlemiş alkol ya da suç teşkil edecek cezaları bulunmayan,
 • Temiz ve derli toplu giyinen,
 • Adli sicil kaydı olmayan,
 • Araç temizliği konusunda özenli,
 • Servis taşımacılığı konusunda minimum 5 yıl deneyimi olan kişilerdir.

Gönül rahatlığıyla tercih edeceğiniz firmamız, 14 yıllık deneyimini 80’den fazla firmaya hizmet vererek perçinlemiştir.

Personel Taşımacılığı ve Konforlu Yolculuk

Araçlarımızın tamamı A sınıfı araç çeşitlerindedir ve oldukça konforludur. Yolcuların ulaşım esnasında güvenliğini sağlayan araçlarımızın koltukları sürekli temizlenmekte, yolcuların rahatı düşünülerek kaliteli bir yolculuk deneyimi hedeflenmiştir.

Her zaman en iyisini sağlayacak bir vizyon edinen Meva Turizm ile siz de personel, öğrenci ve organizasyon katılımcısı taşıma ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde düzenleyebilirsiniz.

[/toggle]
[toggle title="Personel Taşımacılığı Fiyat Teklifi"]

Personel taşıma hizmeti almak istediğinde fiyat teklifi almak istediğinizde buraya bilgilerinizi girerek, ya da info@mevaturizm.com.tr adresine talebinize ilişkin mail göndererek fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

[/toggle]
[toggle title="İstanbul Yolcu Taşıma Hizmeti"]

Şehir içindeki yoğun trafik nedeniyle çalışanlar, öğrenciler ve düğün, toplantı gibi organizasyonlara yetişmek isteyenler kalabalık gruplar için İstanbul yolcu taşıma servisleri çözüm olmaktadır. Bu servisleri tercih etmeniz:

 • Zaman kaybı yaşamadan grupların organize olması,
 • Aynı zaman aralıklarında gidilecek mekana ulaşım sağlanması,
 • Ekonomik olması,
 • İnsanların güvenli bir transfer süreci yaşamasını sağlayacaktır.

Sürekli boğuştuğunuz trafikte herkesi aynı saatte bir mekana toplamakta zorlanıyorsanız, mutlaka önleminizi almanız gerekecektir. Bu uygulamalar için en iyi çözüm İstanbul yolcu taşıma servisi hizmeti almanız olacaktır.

Eğitimli ve Belgeli Sürücüler

Eğitimli ve deneyimli olan şoförlerimiz, 5 yıllık deneyimi olan, ileri sürüş teknikleri konusunda deneyimli, yolcu taşıma şartlarına uygun sürücü belgesine sahip olan usta şoförlerdir.

Kadromuzun her zaman en iyi koşullarda hizmet vermesi için ihtiyacınız olan tüm teknik ve donanımsal desteğe sahip olan ekibimizin tüm işleri profesyonel olarak yapılmaktadır. Her bir işlem için faturalandırma sağlanmaktadır.

[/toggle]
[toggle title="Öğrenci Servisi Seçimi için Güvenilir Seçimler"]

Öğrenci servisi için yararlanabileceğiniz firmamız, çocukların güvenli bir şekilde taşınması için her zaman hizmetinizdedir.

Özel okullar ve eğitim kurumları için ulaşım sorunun çözülmesini sağlayan ekibimiz, en uygun güzergahlarla güvenilir bir taşıma hizmeti vermektedir. Çözüm ortağı olarak değişik zaman dilimlerinde hizmet veren firmamız, Büyükçekmece öğrenci servisi ihtiyaçlarınız başta olmak üzere, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü gibi bölgelerde hizmet vermektedir.

Öğrencileri güvenilir ellere teslim etmek isteyenlerin iyi bir çözüm bulacakları filo hizmetlerimizle, çocukların boyutuna uygun bir şekilde düzenlenmiş servis araçlarımız tüm İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.

Öğrenci Servis Taşımacılığında Ekonomik Fiyatlar

Bölgede birçok eğitim kurumu için öğrenci taşıma ihtiyaçlarında hizmet veren ekibimiz, fiyat konusunda da farklı alternatiflere sahiptir.

Km uzaklığına göre değişecek olan fiyatlarımız, standartlara uygun olarak belirlenmiştir. Bütçenizi zorlamadan çocuklarınızı ya da öğrencilerinizi en güvenilir şekilde taşımak için görevde olan ekibimiz, İstanbul’un yorucu trafiği için çözümler sunmaktadır.

[/toggle]
[toggle title="Organizasyon Teklifleri"]

Organizasyonlarınız için de hizmetinizde olan ekibimiz, tekliflerinize açık olmakla birlikte, en hızlı çözümleri sunmaktadır.

İstediğiniz zaman diliminde ve istediğiniz yerden istediğiniz yere ulaştırılacak olan organizasyon servisi talepleri için de ekonomik çözümler bulabilirsiniz. Düğün, nişan, toplantı ve diğer organizasyonlarınız için en hızlı şekilde çözüm bulabileceğiniz ekibimizle artık ulaşım sorunu, sorun olmaktan çıkıyor.

[/toggle]
[toggle title="Personel Servis Aracı Kaydı"]

Servis araçlarınızı filomuza dahil ederek, siz de bizimle çalışabilirsiniz. Servis aracınızla ya da şoför olarak başvuru yapacağınız ekibimize dahil olmak için gerekli özellikleri taşımanız durumunda daimi elemanımız olarak çalışabilirsiniz.

Kiralık Araç Seçenekleri

Araç kiralama taleplerinizi değerlendirebileceğiniz sitemizde, her zaman 3 yaş ve altı araçlara ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Kiralık araçlarınız için hiçbir masrafa gerek kalmadan servis bakımları yapılmış seçenekler, 7/24 GPRS ile takip edilen araçlarla konforlu bir şekilde şehir içi ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. En iyi şekilde yararlanacağınız hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçerek taleplerinizi iletebilirsiniz.

10 yıllık deneyimimizi ve güvenimizi tercih ederek toplu transferler ya da binek araçlar için ilk aklınıza gelecek olan ekibimizin sizin için mutlaka yapabileceği bir şey var.

[/toggle]
[toggle title="Yüksek Müşteri Memnuniyeti"]

Büçükçekmece personel taşımacılığı hizmetimiz, şehirden uzak olan fabrikalarda çalışanlar için oldukça yararlıdır.

Bu nedenle gerek çalışanlar, gerekse kurumsal firmalar ulaşım sorunun çözülmesi konusunda profesyonel destek veren ekibimizden memnun kalmaktadır. Yüksek bir müşteri memnuniyeti oranına sahip olan ekibimiz, İstanbul içi taşımacılık hizmeti almak istediğinizde bireysel ve kurumsal taleplerinizi değerlendirmek için hizmetinizdedir.

Kaliteli Hizmet Politikamız

Hizmet politikamızı oluştururken 15 yılın getirdiği deneyim ve özgüven doğrultusunda müşteri memnuiyetini odağa aldığımız bir çalışma sistemi ile hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda sürekli geliştirerek ilerlettiğimiz hizmetlerimiz, konforlu bir şekilde yolcu taşımacılığı hizmeti için uzmanlaşmıştır. Firmamızda çalışan ekibimizin deneyimi, belgeleri ve sağlık açısından trafiğe çıkmaya engel durumlarının olup olmaması gibi durumların tespiti sağlanmaktadır.

Teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak oluşturduğumuz araç filomuz ve takip sistemimiz sayesinde müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimizde her zaman kontrollü bir takip sağlıyoruz.

Araç Filosu Seçenekleri

3 yaş ve altında bulunan araçlarımız, yolcu taşımacılığı seçeneklerini en konforlu şekilde sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti felsefesiyle yola çıkan ekibimiz, her zaman can taşıdığının farkında olan bir dikkatle çalışmaktadır.

Firmamızdan:

 • Personel taşımacılığı,
 • Öğrenci taşımacılığı,
 • Organizasyon taşımacılığı,
 • Araç kiralama hizmetleri
 • Filo kiralama gibi ihtiyaçlar için yararlanabilirsiniz.

Öneri ve Şikayetinizi Önemsiyoruz

Öneri ve şikayetlerinizi değerlendirmek için hizmetinizde olan ekibimiz her türlü şikayetinizi dikkate alarak kendini geliştirme yolunda ilerlemektedir.

Birçok trafik kazasının yaşandığı ülkemizde can taşıdığının farkında olan ekibimiz, sizin için uygun şartlarda hizmet vererek, şehir içinde taşımacılık ihtiyaçlarınızın giderilmesi hususunda en iyi desteği verecektir.

Yolda Kalmayacak Araçlar

Araçlarımızın her birinin rutin olarak kontrolleri yapılmakta, kazaya sebebiyet verecek olan teknik sorunları için önlem alınmaktadır.

Bu nedenle yolunuzun açık olduğu bir taşımacılık hizmeti almak istediğinizde, Büyükçekmece personel taşımacılığı ve özel servis hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü ihtiyacınız için tekliflerinizi bekleyecek olan ekiplerimiz, sizin için hem maddi hem de trafiksel çözümleri sağlamaktadır.

[/toggle]
[/accordion]

Bilgilerinizi bırakın, sizi geri arayalım…

"BU YAZIYI SOSYAL MEDYA'DA PAYLAŞ, ANINDA %10 İNDİRİM KAZAN."

Bu gönderi yoruma kapatılmış.