Piknik için Servis Minibüsü Kiralama

Piknik için servis minibüsü kiralama hizmetini İstanbul'da en cazip fiyatlarla sunan şirketimiz, piknik servisleri ile ilgili tüm çalışmalarını kalite standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini her zaman kazanmayı başarmıştır.

Piknik için Servis Minibüsü Kiralama İstanbul

Toplu organizasyonların en ideal çözümü servis minibüsü kiralama işlemidir. Kalabalık kişilerin olduğu, düğün, nişan, gezi ve piknik gibi etkinliklerde kargaşanın yaşanması kaçınılmazdır. Kimisinin aracı olmadığından ulaşım sağlayamazken, kimileri adres bulmakta zorlanırken, kimileri de küçük araçlara sığamayıp rahatsız yolculuk yaparken yaşanılan tüm sıkıntılar en güzel yaşanacak anıları gölgeleyebiliyor.

Piknik için servis kiralama işlemi de yukarı da saydığımız tüm sorunları ortadan kaldırmaya yönelik doğru bir hamledir. Özellikle fabrika ve şirket gibi çok fazla çalışan kişilerin olduğu bir ortamda piknik etkinliği için minibüs kiralama işlemi sayesinde hem sevdiklerinizle birlikte güzel anıların yaşanacağı bir birliktelik yaşar, hem de ulaşım problemlerini tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

İstanbul içerisinde hemen her semtin metro, metrobüs, otobüs gibi ulaşım seçenekleri olmasına rağmen bazı noktalara bu seçeneklerle ulaşım yapmak imkansız olabiliyor. Bu nokta da piknik için servis minibüsü kiralama istanbul ilçeleri içinde ulaşım için en rahat seçim olarak ilk plana çıkmaktadır.

Piknik Servisleri

Şirketimizin düğün nişan taşımacılık ve geziler için kiralama hizmetleri olduğu gibi piknik servisleri konusunda da oldukça etkin bir rol oynamaktadır. Piknik etkinliğiniz için 16 kişilik servis aracından, 27 kişilik midibüs ve 54 kişilik otobüse kadar tüm kapasitelerde araç seçeneklerini karşılayan Meva Turizm, maliyetler konusunda her zaman müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır.

2009 yılından bugüne yaklaşık 1000'den fazla organizasyonu başarı ile tamamlayan şirketimizin piknik servisi kiralama konusunda çok fazla referansı bulunmaktadır. Hem firmalara hem de bireysel olarak kiralama hizmeti veren şirketimizle hemen siz de iletişime geçebilirsiniz.

Piknik Servisi Kiralama Fiyatları

Maliyetlerinizi her zaman düşünüyoruz! Piknik servisi kiralama fiyatları belirlenirken aracın kalkış noktasından, varış noktası arasında ki mesafe, talep edilen aracın kaç kişilik olduğu, pikniğin günü, hangi saatler arasında olacağı gibi bazı bilgiler sonucunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Tarafınıza iletilen piknik servis fiyatlarının içerisinde, otoyol gişe geçiş ücretleri, akaryakıt, aracın amortisman giderleri ve şoför bedeli gibi tüm giderler dahil olup, sadece piknik yapacağınız alan ücretli ise aracın giriş ve çıkış ücretleri tarafınızdan karşılanmaktadır. Genel olarak 200,00 TL. ile başlayan fiyatlarımız piknik organizasyonunun mahiyetine göre değişkenlik göstermektedir.

FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ.

Fiyat teklifinizi e-posta ile almak istiyorsanız lütfen formdaki e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Piknik Servisleri

Piknik Servisleri

Piknik için Minibüs Kiralama

10 kişi ve üzerinde sayılarda piknik yapacaksanız, birden fazla araç ile ulaşım sağlamak yerine piknik için minibüs kiralama yaparak hem sevdiklerinizle eğlenceli bir yolculuk yapar, hem de ulaşım giderlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Kişi sayısının fazla olduğu piknik organizasyonlarında çok sık tercih edilen minibüs kiralama işlemi sayesinde toplu ulaşım yapmanın keyfini yaşayacaksınız.

Konusunda tecrübeli şoförlerimizle, yeni model ve tamamen konfor için dizayn edilmiş, tamamı yönetmeliğe uygun araçlarımızla en uygun fiyatlarla seyahat etmek için doğru adrestesiniz. İşinizi şansa bırakmayıp, deneyimli ve profesyonel hizmet veren kurumsal şirketimizi tercih etmenin ayrıcalıklarını yaşatmayı taahhüt ediyoruz. Piknik için minibüs kiralama bizim işimiz!

Piknik için Servis Minibüsü Kiralama İstanbul, Piknik Servisleri 444 1 392

Piknikte sabah kahvaltısının, öğlen mangal keyfinin, voleybol / futbol oynamanın ve sevdiklerinizle güzel anılar yaşamanın planlarını yaparken, eğlencenizi ulaşım problemi ile zorlaştırmayın! Biz Meva Turizm olarak piknik için servis minibüsü kiralama işini yapalım ve ulaşıma dair tüm sorunlarınızı çözelim. İster telefonla, ister info@mevaturizm.com.tr adresine e-posta göndererek hemen bize ulaşabilirsiniz.

5/523 ratings
folder_openServis Kiralama
comment1 Yorum

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?