Fabrika Personel Servis Taşımacılığı

Fabrika Servis Taşımacılığı 444 1 392 Meva Turizm, İstanbul Avrupa yakası bölgesinde etkin bir şekilde taşımacılık yapmaktayız. Fabrika servis taşımacılığı, Fabrika personel taşımacılığı, fiyat ve ücretler hakkında bizimle görüşmeden karar vermeyin.

Fabrika Servis Taşımacılığı Bizim İşimiz

Hali hazırda 100'ün üzerinde kurum ve kuruluşa hizmet veren şirketimiz her zaman müşterilerine çözüm odaklı yaklaşımlarla çalışmalarını devam ettirmektedir. Özellikle üretim yapan fabrikaların en büyük sorunu zamanlama olduğundan bu konuda en hassas şekilde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

İşleyiş süreci öncelikle personel sayısına göre uygun aracı belirlemekle başlayıp, personelin adres listesine uygun güzergah rota optimizasyonu yapmakla devam etmektedir. Kişilerin uygun saatlerde evlerinden alınıp, aynı şekilde evlerine yakın noktalara bırakılması konusunda tahmini olarak değil, tamamen özel otomasyon programlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Personel servis taşımacılığı hizmetinin en büyük sorunu ilk binen personelin çok uzun süre araçta zaman geçirmesidir.

Bizim işimiz fabrika servis taşımacılığı olduğundan bunların önüne geçebilmek amacıyla tarafınıza uygun olabilecek ilave araç önerisinde bulunuyor ya da farklı güzergah seçenekleri sunmaktayız.

İstanbul Fabrika Servis Taşımacılığı

Ulaşımın en büyük sorun haline geldiği İstanbul ilinde, sabahları ve akşamları olmak üzere gerek yaya, gerekse araç trafiği çalışanların korkulu rüyası. Kendi imkanlarıyla ulaşım sağlamaya çalışan personellerin en büyük sorunu fabrika gibi iş yerlerine geç kalmaktır. Bu olay hem iş kaybına yol açtığı gibi hem de kişiler arasında olumsuzluklar yaşanmasına sebep oluyor.

İstanbul fabrika servis taşımacılığı hizmeti artık her işletme için en büyük çözüm noktası oluyor. Çünkü tüm çalışanların aynı saatte fabrika da olması, aynı şekilde evlerine zamanında ulaşım sağlayabilmesi mutlu bir profil oluşturmaktadır. Bu sebeple ihtiyacınız olan fabrika servis taşımacılığı hizmetini almayı düşünüyorsanız, bizimle görüşmeden karar vermeyin!

Fabrika Personel Taşımacılığı Fiyatları

Her fabrika için maliyetlerin ne kadar önem taşıdığını biliyor ve bu anlamda sizin bütçenizi düşünüyoruz. Bunu yaparken fazla araç kullanımından, gereksiz güzergah uzamalarından kaçınıyoruz. Fiyatların belirlenmesinde ki ilk prensip servis aracının kapasitesidir. Her kapasitede ki araç fiyatlandırması farklıdır. Bunun sebebi hem araçların satın alma maliyetlerinin değişik olması hem de motor hacimlerinin büyümesiyle yakıt tüketiminin artışı ve amortisman giderlerinin fazla oluşu fiyatları etkilemektedir.

Kısacası fabrika personel taşımacılığı fiyatları belirlenirken, kullanılacak araç kapasitesi (16+1 kişilik, 27 Kişilik, 45 kişilik), servisin başlangıç noktası ve bitiş noktası arasında ki kilometresi, güzergah üzerinde ki trafik yoğunluğu, fabrikanın çalışma saatleri, hizmet verecek aracın ilave servis alıp alamayacağı gibi bir çok etken ücret hesaplamada etkili faktördür.

İstanbul'da Fabrika Servis Ücretleri

Günümüzün yoğun iş temposuna karşılık çalışan personellerin evinden işine, işinden evine ulaşımında servis kullanımı lüks değil tamamen ihtiyaç haline gelmiştir. Özellikli belirli saatlerle toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilmek eziyet haline dönüyor.

Bu sebeple bir çok kuruluş ve fabrika servis taşımacılığı tercih etmektedir. Ancak bunlar arasından hangi firmanın doğru çalışmalar yaptığı, özellikle İstanbul'da fabrika servis ücretleri konusunda en uygunu hangisi olduğunu bilmek ve bunlar arasından seçim yapabilmek zordur.

Bu sebeple firma belirlerken öncelik olarak fiyat değerlendirmesi ile tek başına ele almayarak, hizmet verecek firmanın sektörde ki var oluş tarihi, sözleşme şartlarına uyup uymayacağı konusunda güven vermesi, referansları ve daha bir çok kriter göz önününde bulundurulmalıdır.

Meva Turizm olarak 100'ün üzerinde fabrika ve iş yerlerine taşımacılık yapan firmamızın referanslarına tarafımıza 444 1 392 numaralı telefondan ulaşarak talep edebilir, aynı zaman da google business sayfamızda ki müşteri yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Fabrika Servis İhaleleri

Hali hazırda servis hizmeti alıyor ve aldığınız hizmetten memnun değilseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih etmeniz halinde firmanıza kazandırabileceğimiz birçok şey bulunmakta. Kısaca bunlardan bahsetmek gerekirse;

  • Mevcut fiyatları koruma veya daha aşağıya düşürme çalışmalarıyla karlılığı arttırma
  • Güzergah rotasyonlarının tamamını gözden geçirerek revize çalışmaları
  • Kilometre kısalması sonucunda maliyet düşüşü
  • Yüksek modelli ve A sınıfı araçların servis hizmetinde kullanılması
  • Şoförlerin uyum içerisinde olup, iletişimin rahat kurulabilmesi
  • Firmanıza özel müşteri temsilcisinin her an ulaşılabilir olması
  • Araçların bakımlı olup, sürekli takip edilmesi
  • Araçlarda gps sistemi mevcut olup ve 7/24 kontrol edilebilmesi
  • Olası bir kaza veya arıza anında muadil aracın hemen tedarik edilmesi

gibi bir çok kazanç sağlaya bileceksiniz. Firmamızın katıldığı birçok fabrika servis ihaleleri başarı ile sonuçlanmış olup, sizin içinde yapabileceğimiz bir şeylerin olduğuna inanıyoruz.

Fabrika Personel Taşımacılığı

Fabrika Personel Taşımacılığı istanbul

Şirketimizin yaptığı tüm taşımacılık faaliyetleri sigorta kapsamında yürütülmektedir. Fabrika personel taşımacılığı istanbul konusunda il sınırları içerisinde çalışma yapan firmamız servis araçlarında zorunlu trafik sigortasından hariç olarak, kasko sigortası ve ferdi kaza koltuk sigortası yaparak kişi başı her bireyi güvence altına almaktadır. Olası bir trafik kazası durumunda birçok özel hastanelerde geçerli olan sigortamız sayesinde hiç bir ücret ödemeden tedavileri gerçekleştirilir.

Bunların yaşanmaması için servis aracı kullanan kişiler uyarılarak personel servis aracı kuralları tebliğ edilip, uygulanması istenilir. Bu sayede olası bir kaza durumunda en hafif zararla atlatılması sağlanır.

Aynı zaman da bu konulara karşı diğer önlemimiz de konusunda deneyim sahibi, sabıka kaydında yüz kızartıcı suç olmayan, sağlık yönünden sorunsuz, ehliyet geçmişinde alkol vs. gibi buna benzer cezaları olmayan şoförlerle çalışmaktır.

Meva Turizm Hakkında Bilgiler

Şirketimiz 2009 yılında İstanbul Küçükçekmece / Sefaköy semtinde kurulmuş olup, halen Küçükçekmece / İkitelli bölgesinde aktif olarak fabrika personel servis taşımacılığı faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketimizin en önemli iş kolları içerisinde ki faaliyeti insan taşımacılığıdır. Bu anlamda 1995 yılından bugüne gelen bütün deneyimlerimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Sürekli iyileştirmelerle insan ve teknolojinin iş birliğine dayalı sistem kurarak İstanbul'da ki diğer servis firmalarından farklı olmak suretiyle en iyi servis firmaları arasında olma amacıyla ilerleyen Meva Turizm, Fabrika servis taşımacılığı alanında hizmet verdiği gibi diğer öğrenci taşımacılığı faaliyetleri ve özel taşımacılık (kına, nişan, düğün, gezi, toplantı, cenaze) alanlarında talepler doğrultusunda çözümler üreterek, en uygun fiyatlar sunmaktadır.

5/527 ratings
folder_openServis Taşımacılığı
Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?