personel tasimaciligi - Silivri Personel Taşımacılığı

Taşımacılık hizmetimizle başta Trakya bölgesin de Silivri olmak üzere pek çok yerde personel ve servis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Belirli sözleşmeler dahilinde elimizde bulunan imkanları sonuna kadar sizlere sunmaktayız. Silivri personel taşımacılığı  hizmeti verirken bu bölgede bulunan birçok firmanın personellerinin taşıma işlerini kalite ve güvenli şekilde yerine getirmekteyiz.

Yıllarca vermiş olduğumuz hizmetlerden biri de personel servisidir. Her gün birçok aracımız fabrika ve iş yerlerine rutin olarak hizmet vermektedir. Çoğunlukta Silivri bölgesinde yapmış olduğumuz faaliyetler sayesinde, yüzlerce çalışanı iş yerlerine zamanında ulaştırıyoruz. Silivri personel servisi hizmeti kapsamındaki firma ve fabrika sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Çalışanlarınıza kaliteli rahat ve zamanında ulaşım imkanı sağlamaktayız.

İstanbul'un göz önündeki ilçelerinden biri olan Silivri, eğitim imkanları olarak da tanınmaktadır. Lise eğitiminde son derece önemli başarılara imza attığı bilinen ilçe, lise haricinde artık bir üniversiteye de sahiptir. Silivri taşımacılık hizmetinde büyük titizliklerle çalışmaktayız. Silivri öğrenci servisi ilkokul, ortaokul, lise ve üniversitelere servis imkanı sağlamaktadır. Siz müşterilerimize kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaktayız. Hizmetimizden yararlanan okullarda bulunan ve servisimizden faydalanan öğrencilerin, rahat ve güvenilir şekilde okula ulaşımlarını sağlamakla birlikte, evlerine geri dönmelerini de sağlamaktayız.

Bölgede yer alan onlarca firmanın personellerinin ve eğitim gören öğrencilerin taşıma işlemlerini tam anlamıyla yerine getirmekteyiz. Müşterilerimize kaliteli, konforlu, ekonomik ve tam zamanlı hizmet sunmaktayız. Tecrübeli şoförlerimiz ve son teknoloji nimetleri ile donatılan araçlarımızla kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Firmamızın en önemsediğimiz unsurlar; güvenlik, kalite ve prestijdir. Hizmet sağlamış olduğumuz tüm araçlarımızda güvenlik önlemleri bizim tarafımızdan alınmaktadır. Kontrolleri ise denetim ekiplerimiz tarafından sürekli ve düzenli yapılmaktadır. Ayrıca müşterimiz olan her birey için olası kazalara karşı, kasko ve trafik sigortalarının yanı sıra, Çatı Sigortası ve Ferdi Kaza Koltuk Sigortası ile güvence altına alınmaktadır.

Araçlarımız; donanımlı, modern, konforlu ve klimalıdır. İç ve dış temizlikleri, periyodik bakımları düzenli yapılmaktadır. Müşterileri taşıma esnasında aracın temiz olmasına ayrıca özen göstermekteyiz. Modern iç yapısı ve teknolojinin son buluşlarıyla donanmasının yanı sıra güvenlik ekipmanları da düzenli yenilenmektedir.

 • Düzenli periyotlarla yenilenen ve günlük bakımları yapılan araçlarımız, hem çok güvenli yapıya sahiptir hem de oldukça konforludur.
 • Araçlarımız genel olarak A sınıfı nitelendirilen cinstedir.
 • Araçlarımızın her biri markalarına göre belirlenen kilometreler için genel bakıma tabii tutulurlar.
 • Araçlarımıza her ay denetimleri yapılır. Bu sayede ekipman ve donanımların tam ve çalışır durumda olup olmadığı kontrol edilir.
 • Araçlarımız, üstün donanım özelliklerine sahiptir.
 • Araçlarımızın iç ve dış temizlikleri günlük yapılmaktadır.
 • İlkyardım seti, avadanlık ve yangın söndürme cihazı bütün araçlarımızda, standartlara uygun biçimde bulundurulmaktadır.
 • Araçlarımızın sigorta poliçeleri eksiksiz yapılmaktadır.
 • Araçlarımızın yazlık ve kışlık lastikleri bulunmaktadır.
 • Koltukların her birinde emniyet kemeri yer almaktadır.
 • Araçlarımızda GPRS sistemi bulunmaktadır. Bu sayede izlenen rota sayesinde, oluşabilecek aksaklıkların önüne geçilir.
 • Yol mesafesi uzun olan araçlarımız, televizyon tablet gibi teknolojik kullanımlara müsaittir.
 • Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen belge ve donanımlara, bütün araçlarımız sahiptir.

Sürücü adaylarımız titizlikle seçilmektedir. Müşterilerimizin hizmetine sunmadan önce, sürücülerimizi bazı eğitimlere tabii tutmaktayız. Aldığı eğitimler neticesinde başarı elde eden  sürücülerimize sertifika vermekteyiz. Diğer yandan sürücülerimizin hiçbir sağlık probleminin olmaması ve herhangi bir suçtan dolayı sabıka kaydının bulunmaması gerekmektedir. Belgeleri her yıl yenilenmektedir. Böylece ehliyet sicil, adi sicil ve sağlık durumları kontrol edilmektedir. Tüm yeterliliklere sahip olan sürücülerimiz, tek tip kıyafet giymekte olup, aracın temizliğine özen göstermek zorundadırlar. İnsan taşımanın bilincinde olan şoförlerimiz, personellerle gereksiz diyaloğa girmekten kaçınırlar.

 • Şoförlerimiz, öncelikle müşteri memnuniyetine önem vermektedirler.
 • Sürücülerimiz, taşımış olduğu çalışana karşı güler yüzlü, kibar ve anlayışlıdır. İlk yardım, acil müdahale ve ileri sürüş eğitimlerini almış kişilerdir.
 • Sürücülerimiz trafik kurallarına son derece önem göstermektedir.
 • Tüm sürücülerimiz Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği'nde belirlenmiş olan ilgili maddelerdeki şartları taşımaktadır.
 • Sürücülerimizin en az 5 yıllık deneyimi bulunmaktadır.
 • Sürücülerimizin her birinin şoför kartı bulunmaktadır.
 • Sürücülerimiz en az 25, en çok 55 yaşında olmaktadır.
 • Sürücülerimiz düzenli aracın temizliğini yapmaktadırlar. Ancak müşterilerin sağlığını tehdit edecek deterjan ve kokulardan kaçınırlar.
 • Bütün sürücülerimiz, firmamızın belirlemiş olduğu kıyafetleri, temiz şekilde giymeye özen gösterirken, bakımlı olmayı da ihmal etmezler.
 • Sürücülerimiz günlük denetlenmektedir. Aynı zamanda da günlük raporlar hazırlanmaktadır.

Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışına sahibiz. Bu anlayışta müşterilerimizi tedirginliğe, işlerinin aksamasına yahut sürücülerimizden kaynaklanan herhangi bir soruna sürükleyecek bütün problemleri ortadan kaldırıp, en iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Denetimlerimizi sıklıkla ve günlük yerine getirmekteyiz. Yaptığımız denetimler neticesinde sürücülerimizde ve araçlarımızda oluşabilecek sorunların önüne geçmekteyiz. Bunun için bizim açımızdan son derece hassas şekilde yapılmaktadır. Çünkü bizim tarafımızdan yaşanacak aksaklığın, müşterilerimize yansımasını kesinlikle istemeyiz.

Bağımsız denetim ekibi: Bu departmanda çalışan sorumlularımız, hizmet vermekte olduğumuz firmaların mesaiye başlama veya bitiş saatlerinde proje yöneticilerinden bağımsız ve habersiz olmak kaydıyla, proje yöneticilerimizin ve servis araçlarıyla sürücülerin uymakla yükümlü olduğu standartların kontrollerini gerçekleştirme ve uygunsuz gördükleri durumları, şirket yönetimimize rapor ederek gerekli tedbirlerin alınmasını sağlamaktadır. Yapmış olduğumuz bu denetimin sayesinde müşteri şikayeti oluşmadan, olumsuzlukların önüne geçmekte ve bu ölçüde müşteri memnuniyetinin artmasını sağlamaktayız.

Proje yöneticilerimiz: Hizmet vermiş olduğumuz tüm müşterilerimiz için proje yöneticileri atamaktayız. Proje yöneticilerimiz, hizmet vermiş olduğumuz firmaların, tüm mesai giriş ve çıkışlarında servis araçlarımızla şoförlerimizin temizlikleri, araç içi ısıtma ve soğutma, kılık kıyafet standartlarımıza uygunlukları gibi hususlarda yeterliliği rutin kontrol ederler. Aksaklık gördüğü durumlarda ise raporlamalarını yaparak, tedbir almamıza yardımcı olurlar.

Habersiz denetim: Denetim ekibimizde görevli olan personellerimiz, sürücülerimizin servis sırasında iken trafik kurallarına uyup uymadıklarını kontrol ederler. Servis aracımızın hizmete başlangıç noktası ile personeli bıraktığı son nokta arasında, takip mesafesinde kalarak habersiz bir şekilde takip ederler. Bu denetim sayesinde; emniyet şeridini yanlış kullanan, trafikte seyir halinde iken diğer araçları rahatsız edecek şekilde araç kullanan ve hatalı sollama yapan sürücülerimiz kamera ile kayıt altına alınır ve işine derhal son verilir.

Güzergaha ve hız limitlerine uygun hareket edilmesi: Bünyemiz dahilinde çalışan tüm araçlarımız, firmamızın belirlemiş olduğu güzergah dahilinde hareket etmek ve şehir içi hız limitine uymak zorundadır. Bütün araçlarımız GPS takip sistemiyle denetim altında tutulmaktadır. Müşterilerimizle anlaşmaya varılan güzergahlar, sistemimize tanımlanmaktadır. Böylece güzergah dışına çıkan araçlar hemen tespit edilmektedir. Kullanmış olduğumuz takip sistemi sayesinde hız limitine uygunluk göstermeyen, güzergah dışına çıkan aracın bilgileri hem firmamıza hem de müşterilerimize mail ortamından gönderilmektedir. Kural ihlali yapan  sürücülerimiz ilk etapta uyarı almakta, aynı hatayı tekrarlaması halinde de iş aktine son verilmektedir.

Diğer yandan aracın bakımı, sigortası, teknik özellikleri, aracın ertesi güne hazır olup olmadığı gibi hususlar da denetim altına alınmaktadır.

Uzman ekibimiz tarafından kullanmış olduğumuz yazılımlar aracılığıyla müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda servis aracındaki yolculuk süresi, araçlarındaki doluluk oranları, personellerin güzergahında yürüme mesafesi gibi konularda gerekli çalışmaları yapmaktayız. Buna göre de en uygun rota planını belirlemekteyiz.

Yaptığımız bu uygulama sayesinde, müşterilerimizin kullanmaları gerekli olan en uygun güzergah planını belirliyoruz. Bu sayede hem yolculuk sürelerini kısaltıyoruz hem de sağladığımız güzergah optimizasyonu ile maliyet avantajı sağlıyoruz.

Güzergah ve rota optimizasyonumuzu belirlerken, siz değerli müşterilerimize güvenli, ekonomik ve rahat hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Akıllı araç takip sistemimiz sayesinde gelişmiş teknolojileri kullanarak, araçlarımızın takibini gerçekleştiriyoruz. Böylelikle oluşabilecek herhangi bir sorun karşısında hemen müdahale edebiliyoruz.

 • Araç takip sistemi sayesinde güzergah kontrolü sağlayabiliyoruz.
 • Hız aşımı durumunda, aracın bölgeye girmesi ve bölgeden çıkması gibi durumlarda uyarılar alıyoruz.
 • Harita üzerinde aracımızı kesintisiz görüntüleyebiliyoruz.
 • Aracımızın belirlenen güzergahta ilerleyip ilerlemediğini, müşterileri saatinde alıp almadığını öğrenebiliyoruz.
 • Araçlarımızın hızını öğrenip, buna göre uyarıda bulunabiliyoruz.
 • Anlık trafik durumunu öğrenebildiğimiz gibi, adres bulamayan sürücülerimize yardımcı oluyoruz.

Araç takip sistemleri kontrolü arttırmaktadır. 7 gün 24 saat detaylı raporlamalar ve takip sayesinde araçla sürücüler üzerindeki denetim ve kontrolü artırmaktadır. Diğer yandan araçların kötü kullanımını ve hız yapılmasını engeller. Trafik kurallarına uyulmasında sağlar. Bu sayede de kaza riski azalır, acil durumlarda anında müdahale imkanı sağlanır ve trafik cezaları azalır. İş akışını da optimize eden akıllı araç takip sistemi, işe başlama ve bitirme zamanlarını raporlar. Sürücülerin nerede olduklarını bildirdiği telefon görüşmelerini tamamen yok eder ve bu sayede iş gücünden tasarruf sağlayarak, zaman kazandırır.

Fiyatlandırma yapılırken belli başlı hususlar göz önüne alınır. Öncelikle aracın kapasitesi, aracın gideceği güzergahın kilometre hesaplanması, yapılan toplam kilometre gibi etkenler göz önüne alınarak fiyat belirlenir. Müşterilerin güzergah mesafesi çift yönlü yani alma ve bırakma üzerinden ise kilometre buna öre hesaplanır. Belirlenen fiyatlandırma tarafınıza gönderilecek olup, fiyatlandırmanın neleri içerdiğini açıkça görebileceksiniz.

Personel taşıma ücreti belirlediğimiz fiyat haricinde; güzergahın uzaması, araç kapasitesinin büyümesi, akaryakıt zammının %30 oranını aşması haricinde müşterilerimizden hiçbir ek ödeme talep etmemekteyiz. Fiyatlandırma yaparken genel anlamda şu hususlar göz önüne alınmaktadır:

 • Araç kapasitesi
 • Müşterilerin gideceği güzergah mesafesi
 • Aracın sigorta giderleri
 • Aracın akaryakıt giderleri
 • Bakım giderleri

Firmamızın faturalandırma sistemimiz şu şekilde oluşmaktadır:

 • Sabah ve akşam olmak üzere, şirketimizde kullandığımız özel personel taşımacılığı programının çalışma şekli iki farklı kayıt altında toplanmaktadır.
 • Kayıt tutulan unsurlarda aracın plakası, hangi günler ve hangi saatlerde araçların firmaya hizmet verdiği, bu hizmeti alan firmalara döküm halinde gönderilir.
 • Karşılıklı anlaşılan fiyat üzerinden mutabakat yapılır. Hizmeti veren firma böylece her ayın ilk gününde, firmalara bilgilendirme yapar.
 • Anlaşma koşulları baz alınarak firma yetkilisi tarafından tahsilat yapılır.

Bilgilerinizi bırakın, sizi geri arayalım…

[iphorm id="9" name="AnaSayfa İletişim"]

Sosyal medya'da paylaş, indirim kazan!

Bu gönderi yoruma kapatılmış.