Silivri Servis Taşımacılığı

Silivri servis taşımacılığı hizmetini, trakya bölgesinde en aktif şekilde yürüten şirketimiz silivri servis firmaları, silivri personel taşımacılığı ve servisi arayışınıza en uygun çözümler sunmaktadır.

Silivri Servis Taşımacılığı

Taşımacılık hizmetimizle başta Trakya bölgesin de Silivri olmak üzere pek çok yerde personel ve servis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Silivri servis taşımacılığı  hizmeti verirken bu bölgede bulunan birçok firmanın personellerinin taşıma işlerini kalite ve güvenli şekilde yerine getirmekteyiz.

Yıllarca vermiş olduğumuz hizmetlerden biri de personel servisidir. Her gün birçok aracımız silivri bölgesinde aktif olarak fabrika ve iş yerlerine rutin olarak hizmet vermektedir.

Çoğunlukta Silivri bölgesinde yapmış olduğumuz faaliyetler sayesinde, yüzlerce çalışanı iş yerlerine zamanında ulaştırıyoruz. Silivri personel servisi hizmeti kapsamındaki firma ve fabrika sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Çalışanlarınıza kaliteli rahat ve zamanında ulaşım imkanı sağlamaktayız.

Akören, Alibey, Alipaşa, Balaban, Bekirli, Beyciler, Büyükçavuşlu Merkez, Büyükkılıçlı, Cumhuriyet, Çayırdere, Çeltik, Danamandıra, Fatih Silivri, Fenerköy, Fevzipaşa, Gazitepe, Gümüşyaka Merkez, Hürriyet, İsmetpaşa Kavaklı, Kurfallı, Küçük Kılıçlı, Küçüksinekli, Mimarsinan Silivri, Ortaköy Merkez, Piri Mehmet Paşa, Sayalar, Selimpaşa, Semizkumlar, Seymen, Sinekli Yolcatı Mahallesi olmak üzere tüm mahalle ve caddelere servis hizmetimiz vardır.

Silivri Personel Taşımacılığı

Firmamızın en önemsediğimiz unsurlar; güvenlik, kalite ve prestijdir. Silivri personel taşımacılığı hizmeti verirken sağlamış olduğumuz tüm araçlarımızda güvenlik önlemleri bizim tarafımızdan alınmaktadır.

Kontrolleri ise denetim ekiplerimiz tarafından sürekli ve düzenli yapılmaktadır. Ayrıca müşterimiz olan her birey için olası kazalara karşı, kasko ve trafik sigortalarının yanı sıra, Çatı Sigortası ve Ferdi Kaza Koltuk Sigortası ile güvence altına alınmaktadır.

Araçlarımız; donanımlı, modern, konforlu ve klimalıdır. İç ve dış temizlikleri, periyodik bakımları düzenli yapılmaktadır. Müşterileri taşıma esnasında aracın temiz olmasına ayrıca özen göstermekteyiz. Modern iç yapısı ve teknolojinin son buluşlarıyla donanmasının yanı sıra güvenlik ekipmanları da düzenli yenilenmektedir.

 • Düzenli periyotlarla yenilenen ve günlük bakımları yapılan araçlarımız, hem çok güvenli yapıya sahiptir hem de oldukça konforludur.
 • Araçlarımız genel olarak A sınıfı nitelendirilen cinstedir.
 • Araçlarımızın her biri markalarına göre belirlenen kilometreler için genel bakıma tabii tutulurlar.
 • Araçlarımıza her ay denetimleri yapılır. Bu sayede ekipman ve donanımların tam ve çalışır durumda olup olmadığı kontrol edilir.
 • Araçlarımız, üstün donanım özelliklerine sahiptir.
 • Araçlarımızın iç ve dış temizlikleri günlük yapılmaktadır.
 • İlkyardım seti, avadanlık ve yangın söndürme cihazı bütün araçlarımızda, standartlara uygun biçimde bulundurulmaktadır.
 • Araçlarımızın sigorta poliçeleri eksiksiz yapılmaktadır.
 • Araçlarımızın yazlık ve kışlık lastikleri bulunmaktadır.
 • Koltukların her birinde emniyet kemeri yer almaktadır.
 • Araçlarımızda GPRS sistemi bulunmaktadır. Bu sayede izlenen rota sayesinde, oluşabilecek aksaklıkların önüne geçilir.
 • Yol mesafesi uzun olan araçlarımız, televizyon tablet gibi teknolojik kullanımlara müsaittir.
 • Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen belge ve donanımlara, bütün araçlarımız sahiptir.
Silivri Personel Taşımacılığı

Silivri Personel Taşımacılığı

Silivri Servis Firmaları

Taşıma hizmetlerimiz de sürücü adaylarımız titizlikle seçilmektedir. Müşterilerimizin hizmetine sunmadan önce, sürücülerimizi bazı eğitimlere tabii tutmaktayız. Aldığı eğitimler neticesinde başarı elde eden  sürücülerimize sertifika vermekteyiz.

Diğer yandan sürücülerimizin hiçbir sağlık probleminin olmaması ve herhangi bir suçtan dolayı sabıka kaydının bulunmaması gerekmektedir. Belgeleri her yıl yenilenmektedir. Böylece ehliyet sicil, adi sicil ve sağlık durumları kontrol edilmektedir.

Tüm yeterliliklere sahip olan sürücülerimiz, tek tip kıyafet giymekte olup, aracın temizliğine özen göstermek zorundadırlar. İnsan taşımanın bilincinde olan şoförlerimiz, personellerle gereksiz diyaloğa girmekten kaçınırlar.

 • Şoförlerimiz, öncelikle müşteri memnuniyetine önem vermektedirler.
 • Sürücülerimiz, taşımış olduğu çalışana karşı güler yüzlü, kibar ve anlayışlıdır. İlk yardım, acil müdahale ve ileri sürüş eğitimlerini almış kişilerdir.
 • Sürücülerimiz trafik kurallarına son derece önem göstermektedir.
 • Tüm sürücülerimiz Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği'nde belirlenmiş olan ilgili maddelerdeki şartları taşımaktadır.
 • Sürücülerimizin en az 5 yıllık deneyimi bulunmaktadır.
 • Sürücülerimizin her birinin şoför kartı bulunmaktadır.
 • Sürücülerimiz en az 25, en çok 55 yaşında olmaktadır.
 • Sürücülerimiz düzenli aracın temizliğini yapmaktadırlar. Ancak müşterilerin sağlığını tehdit edecek deterjan ve kokulardan kaçınırlar.
 • Bütün sürücülerimiz, firmamızın belirlemiş olduğu kıyafetleri, temiz şekilde giymeye özen gösterirken, bakımlı olmayı da ihmal etmezler.
 • Sürücülerimiz günlük denetlenmektedir. Aynı zamanda da günlük raporlar hazırlanmaktadır.

Diğer silivri servis firmaları taşımacılık konusunda hassas olmaya çalışırken, biz müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışına sahibiz. Bu anlayışta müşterilerimizi tedirginliğe, işlerinin aksamasına yahut sürücülerimizden kaynaklanan herhangi bir soruna sürükleyecek bütün problemleri ortadan kaldırıp, servis kiralama konusunda en iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Silivri Personel Servis Taşımacılığı

Uzman ekibimiz tarafından kullanmış olduğumuz yazılımlar aracılığıyla müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda servis aracındaki yolculuk süresi, araçlarındaki doluluk oranları, personellerin güzergahında yürüme mesafesi gibi konularda gerekli çalışmaları yapmaktayız. Buna göre de en uygun rota planını belirlemekteyiz.

Yaptığımız bu uygulama sayesinde, müşterilerimizin kullanmaları gerekli olan en uygun güzergah planını belirliyoruz. Bu sayede hem yolculuk sürelerini kısaltıyoruz hem de sağladığımız güzergah optimizasyonu ile maliyet avantajı sağlıyoruz.

Güzergah ve rota optimizasyonumuzu belirlerken, siz değerli müşterilerimize güvenli, ekonomik ve rahat hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Akıllı araç takip sistemimiz sayesinde gelişmiş teknolojileri kullanarak, araçlarımızın takibini gerçekleştiriyoruz. Böylelikle oluşabilecek herhangi bir sorun karşısında hemen müdahale edebiliyoruz.

 • Araç takip sistemi sayesinde güzergah kontrolü sağlayabiliyoruz.
 • Hız aşımı durumunda, aracın bölgeye girmesi ve bölgeden çıkması gibi durumlarda uyarılar alıyoruz.
 • Harita üzerinde aracımızı kesintisiz görüntüleyebiliyoruz.
 • Aracımızın belirlenen güzergahta ilerleyip ilerlemediğini, müşterileri saatinde alıp almadığını öğrenebiliyoruz.
 • Araçlarımızın hızını öğrenip, buna göre uyarıda bulunabiliyoruz.
 • Anlık trafik durumunu öğrenebildiğimiz gibi, adres bulamayan sürücülerimize yardımcı oluyoruz.
Silivri Öğrenci Taşımacılığı

Silivri Öğrenci Taşımacılığı

Silivri Okul Öğrenci Taşımacılığı

İstanbul'un göz önündeki ilçelerinden biri olan Silivri, eğitim imkanları olarak da tanınmaktadır. Lise eğitiminde son derece önemli başarılara imza attığı bilinen ilçe, lise haricinde artık bir üniversiteye de sahiptir.

Silivri okul öğrenci taşımacılığı hizmetinde büyük titizliklerle çalışmaktayız. Silivri öğrenci servisi ilkokul, ortaokul, lise ve üniversitelere servis imkanı sağlamaktadır. Siz müşterilerimize kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaktayız. Hizmetimizden yararlanan okullarda bulunan ve servisimizden faydalanan öğrencilerin, rahat ve güvenilir şekilde okula ulaşımlarını sağlamakla birlikte, evlerine geri dönmelerini de sağlamaktayız.

Bölgede yer alan onlarca firmanın personellerinin ve eğitim gören öğrencilerin taşıma işlemlerini tam anlamıyla yerine getirmekteyiz. Müşterilerimize kaliteli, konforlu, ekonomik ve tam zamanlı hizmet sunmaktayız. Tecrübeli şoförlerimiz ve son teknoloji nimetleri ile donatılan araçlarımızla kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Denetimlerimizi sıklıkla ve günlük yerine getirmekteyiz. Yaptığımız denetimler neticesinde sürücülerimizde ve araçlarımızda oluşabilecek sorunların önüne geçmekteyiz. Çünkü bizim tarafımızdan yaşanacak aksaklığın, müşterilerimize yansımasını kesinlikle istemeyiz.

Silivri Servis Taşımacılığı, Firmaları, Personel ve Öğrenci Servisi

Silivri servis taşımacılığı hizmetinde bizi tercih etmeniz için geçerli daha bir çok sebep bulunduğuna inanıyoruz. Personellerinizin veya öğrencilerinizin taşınması için servis firması arayışındaysanız hemen 444 1 392 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Silivri servis taşımacılığı hizmetini en uygun fiyatlara sunmaya devam ediyoruz.

5/523 ratings
folder_openServis Taşımacılığı
commentYorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Size nasıl yardımcı olabiliriz?