Personel Servisi

Personel Servisi

Günümüzün en zorlu koşullarından birisi de kuşkusuz trafik sorunudur. İstanbul ‘da günden güne trafik yoğunluğunun artması ve buna paralel olarak ulaşımda ki aksaklıkların özellikle iş yerlerine hem maddi olarak hemde iş kaybı olarak götürüleri olmaktadır. Genel olarak firmaların toplu taşıma da yaşanılan yoğunluk sebebi ile personel servisi firmalarına yönelmesi neredeyse şart oldu diyebiliriz.

Personel Servisi yönetimi hassas bir iştir. Meva Turizm olarak 70 ‘in üzerinde şirkete hizmet vererek, çözüm ortaklığı yaptığımız bu kuruluşların hepsine ayrı ayrı ilgi göstermekteyiz. Personel servisi firmaları içerisinde bizi farklı kılan en büyük özelliğimiz yaptığımız işin arkasında duruşumuzdur.

Firmamız personel servisi yönetmeliğince hizmet vererek, her bölgeye ayrı personel servis sorumlusu atamamız sayesinde sorunlara ve taleplere anında çözüm üretiyoruz.

Personel Servisi
Personel Servisi

Personel Servisi Yönetiminde Başlıca Kurallarımız

  • Yetkili makamlardan firmanızda taşımacılık esnasında problem yaşanmaması adına personel servisi belgeleri temin edilir.
  • Tüm servis hizmeti veren araçlarımız personel servisi yetki belgesi ne sahip araçlardır.
  • Personel servisi hizmetinde 0-3 yaşı arası araçlar kullanılır.
  • Personel servisi araçlarımız yönetmeliğe uygun ve tüm avandanlıkları eksiksiz olarak hizmet vermektedir.
  • Araçlarımızın temizliği günlük olarak yapılıp, bakımları sürekli takip altındadır.
  • Çalışanlarımız teknolojinin en üst noktasından faydalanarak, personellerinize en uygun rotasyon çözümleri ile taşımacılığı daha zevkli hale getiriyoruz.
  • Personel Taşımacılığı esnasında tüm personelleriniz özel koltuk sigortası ile güvence altındadır.

Sizde şirketinize personel servisi firması arıyor ve bu hizmeti kalite ile birlikte uygun fiyatlar ile almak istiyorsanız, size özel çözümler sunabilmemiz için hemen 444 1 392 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca personel servisi fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizde müşteri hizmetleri alanından hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.