Profesyonel çalışma hayatının 8’nci yılına girmiş olan Meva Turizm olarak; insanları güven ve huzur içinde işlerine, okullarına veya organizasyon yaptıkları zaman, belirledikleri yere taşımanın mutluluğunu yaşayan geniş bir aile olarak varlığımızı sürdürmekteyiz. Beylikdüzü personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, organizasyon ve gezi programlarınız için araç ve özel araç kiralama hizmetlerinin tamamından, 1998 yılında başlayan eşsiz hizmet kalitemizi, 2009 yılından itibaren Meva Turizm olarak sürdürmeye başlamamızla birlikte, İstanbul’daki kurumsal ve büyük firmalara yeni bir soluk kazandırmayı hedefledik.

Birçok insana yeni iş olanakları sunmamızın yani sıra; insanların ihtiyaç duydukları kaliteli personel taşımacılığı hizmetini de kesintisiz olarak gerçekleştirmenin verdiği avantajlar sayesinde; istediğiniz mükemmel dokuya kolaylıkla ulaşmanız sağlanmaktadır.

7 gün 24 saat istediğiniz her an sizlere hizmet veren profesyonel ekiplerimiz ve çalışma arkadaşlarımızla birlikte, bu bitmeyen yolda yanınızda olmayı hedeflemekteyiz. Kesintisiz bir kalite ve mükemmel tasarımlarla karşınıza çıkacak olan araç filomuz ve çalışanlarımızın tamamı özel eğitimli olmasıyla beraber, son model araçların konforu ve güvenliği de her zaman sizin için özel seçilmiştir.

Personel taşımacılığı hizmetinde olduğu kadar; diğer tüm hizmetlerimizde de kesintisiz bir kaliteyi, yeni bir soluk olarak firmanıza kavuşturmanızı sağlamaktayız. Çalışanlarınıza verdiğiniz önemi göstermek, işlerine daha rahat motive olabilmeleri için şehrin trafiğini ve araç sıkıntısını düşünmemelerini sağlamak için gerekli olan yapı sizlerle buluşturulurken; birbirinden farklı fırsatlar ve en avantajlı tekliflerle yoluna devam eden bir firma sizleri bekliyor olacak.

Taşımacılık konusunda en önemli unsur olan güvenlik, konfor ve ücretlendirme konularının tamamında müşteri yanlısı olarak çalışmalarına devam eden personellerimizin tamamı, eşsiz yapısı ve mükemmel imkanlarıyla birlikte sizlere kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Personel servis taşımacılığı konusunda firmaların hassasiyetini en derin şekilde paylaşarak, hayatınıza yön vermenizi ve belli konuları artık kafanızdan atarak; bizlere yüklemenizi sağlamaktayız.

Firma olarak her zaman kalite ve güven duygusunu sorunsuz şekilde ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla çıktığımız bu yolda, doğru hizmet ve en uygun, avantajlı teklifler için firmalara özel olarak rotasyon belirlemesi de yapmaktayız. Beylikdüzü personel taşımacılığı hizmet anlayışımızın en üst seviyede olması, personellerinizin güven içinde iş yerlerine ve evlerine ulaşmalarını sağlayacaktır.

Beylikdüzü Personel Taşımacılığı Hizmetinde Farkımız;


ARAÇ SÜRÜCÜLERİMİZ

Bizim işimiz; bize güvenen insanları konfor ve güven içinde istedikleri yere taşımaktır. Bunun için en önemli halka olan araç sürücülerini seçerken fazla mesai yaptığımız doğrudur. Oldukça fazla inceleyip, gerektiği zamanlarda test sürüşlerine çıkarak; belgeden önce, pratikte nasıl bir sonuç alacağımızı görmemiz önemlidir. Bunun yanı sıra; araç sürücülerimizde olmazsa olmazlarımız şu özelliklerdir;

 • En az 5 yıl deneyimli,
 • SRC 2 Belgesine sahip olan,
 • Şoförlük yapmasına herhangi bir engel olmadığına dair sağlık raporu ve diğer kontrollerle ilgili belgeler,
 • Ehliyet ceza puanı olmadığına dair belge,
 • Sabıka kaydının temiz olması,
 • En az 25 yaşında, en fazla 55 yaşında olan kişilerin olması,
 • Firmamızı temsil edeceği için; kılık, kıyafet, diksiyon ve insan ilişkilerinde başarılı olan,

Özelliklere sahip olan bireylerden özel olarak seçilmektedir. Bunların tamamı, taşımacılığa konu olan çalışan veya öğrencilerin daha kaliteli yolculuk yapabilmesini sağlamaktır.


DENETİMLERİMİZ

Meva Turizm, taşımacılık konusunda geniş bir ağa sahip olan ve en geniş payı personel taşımacılığı alanına yansıtmış olan bir firmadır. Bu nedenle, kontrol ve denetleme konusunda başarılı olabilmek için gerekli olan hiyerarşi kuralları ve personel dağılımı da doğru yapılmaktadır. Birçok bölgede eşsiz hizmetler verebilmek için özel olarak sağlanan kontroller ve kaliteli sürüş eğitimlerinin sürekliliğinin sağlanması için takip ve devamlılık unsuru, her zaman personellerimizin bağlı olduğu üst düzey yöneticilere raporlanmasıyla sağlanmaktadır. Bölge sorumlularından, şubelerimizde yer alan sorumlularımıza kadar, her zaman olası sorunlara anında müdahale şansı, problemler gerçekleşmeden önce başlatılan kesintisiz kontroller ve kaliteli sonuçlar elde edebilme isteğiyle birlikte, kesintisiz ve belli bir zamanlamayla gerçekleşmeyen denetimlerimiz bulunmaktadır. Belli zamanlamalara veya rutine bağlanmamasının en büyük sebebi ise; çalışanların sadece kontrol esnasında profesyonel çalışma sergilemeyip; yıl boyuna yayılacak eşsiz bir çalışma için fazla efor sarf etmelerini sağlamaktır.

Günlük olarak personel saç, sakal, giyim ve kişisel temizliğini kontrol eden yöneticilerle birlikte, servisler 24 saat GPS yardımıyla takip edilmektedir. Personel taşımacılığı konusunda rotasyon sorunu yaşamamak için yapılan bu sistemle birlikte, hem güvenlik konusu aşılmış oluyor; hem de şikayetler gelmeden önce müdahale şansı doğmaktadır.


SERVİS ARAÇLARIMIZ

İşimizin ana konusunun araçlar olduğu bilincinde olduğumuz için, her zaman en büyük yatırımı araçlara yapmaktayız. Çünkü araçlarımız sağlam ve kaliteli olduğu sürece, personel ve öğrenci taşımacılığı konusunda başarı elde etme şansımız da artacaktır. Her zaman filomuzun geniş olmasının yanı sıra; filomuzda yer alan araçların da daima kaliteli bir hizmet vermesine özen göstermekteyiz. Araçlarımız da, özel olarak dikkat ettiklerimiz ise;

 • Her türlü hizmetimizde kullandığımız araçlar 0-3 yaş aralığındadır ve 3 yaşını dolduran araçlar, yeni modeliyle değiştirilir.
 • Mercedes, Volkswagen ve Citroen gibi üst sınıf araçlar seçilmektedir.
 • Hiçbir aracımız fabrikadan çıktığı gibi, hizmet vermeye başlayamaz. Tüm araçlarımızın iç tasarımı özel olarak yapıldığı gibi; daha fazla konfor ve güvenlik önlemleri eklenmektedir.
 • Her aracın 4 adet yazlık, 4 adet kışlık lastiği olmasıyla birlikte; düzenli olarak değiştirilmektedir.
 • Her zaman servis ortamında bakımları yaptırılıp, hiçbir zaman yolda kalma gibi bir durum söz konusu değildir.
 • Hizmet alan firmanın tabelasının doğru konumlandırılması için alanlar yaptırılmasıyla birlikte, uzun mesafe yolculuklara özel olarak TV kullanımına müsait araçlar seçilmektedir.

Her zaman konforu ve güvenliği ön planda tutmamızın sizlere vereceği eşsiz huzur ve güven, her koşulda profesyonel destek sonucunda oluşmaktadır.


GÜZERGAH VE ROTA OPTİMİZASYONU

Şirket bünyemizde yer alan özel programla ayarlamalarını gerçekleştirdiğimiz güzergahlarımızın, personellere yolda en az zaman geçirmelerini,  firmalara ise; her zaman daha düşük maliyetlerle sunulmasını sağlamaktadır. Profesyonel olarak, ince düşünülerek hazırlanan rotalar; araç sürücülerimizden de sürekli aldığımı bilgilendirmeler sonucunda, en az trafiğin olduğu ve daima rahat bir yol izleyeceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Araç biniş sırası gözetilmesiyle birlikte, geri dönüş yolunda da; kesinlikle haksızlık olmaması amacıyla eşit bir seçim yapılmaktadır. Sonuç olarak; rota ve güzergah konusunda Meva Turizm olarak ince detaylara takılarak çalışmalarımızı yapmakta; personel servisi konusunun kilit noktalarından olan bu detayı da atlamamaktayız.


GÜVENLİK ÖNLEMLERİMİZ

Hizmet verdiğimiz süre zarfında, güvenlik önlemleri daima üst seviyede seyretmektedir. Bunun en önemli sebeplerinden birisi de; İstanbul’da hizmet vermemizdir. 16 milyonun üzerinden insanın ve orantılı olarak fazla aracın bulunduğu bu ilde; kaza oranı da diğer illere göre daha fazladır. Bu sebeple; güvenlik önlemlerinin ilki olan tüm araçlarımıza KASKO yaptırmamızın yanı sıra; aracımızda seyahat eden tüm personel, öğrenci veya gezi için bulunan bireylere de; ferdi kaza sigortası yaptırılarak yola çıkılmaktadır. Profesyonel çalışma prensiplerimiz arasında güvenlik, daima ilk sırada gelmektedir.

Araçlarımız düzenli olarak muayeneye girdiği için, muayeneden geçmesi için gerekli olan her türlü ekipman (yangın tüpü, ilk yardım çantası, kriko, stepne) sürekli bulunmaktadır. Bununla birlikte; yedek araçlarımız daima bulunduğu için, olası kaza anında yeni servis aracımız, personellerin mağdur olmaması için hemen harekete geçmeye hazır vaziyette beklemektedir.

Kazalarda can kaybının en aza indirilmesi için gerekli olan emniyet kemeri olanaklarımızda sürekli kontrol edilerek; çalışır halde bulunmaktadır. Sürekli ikaz edilmesinin yanı sıra; uyarıcı levha bulundurma konusunda da, Meva Turizm olarak büyük özen göstermekteyiz. Beylikdüzü personel taşımacılığı konusunda profesyonel destek sunduğumuz gibi; güvenliği de her an üst seviye önlemlerle sağlamaktayız.


FİYATLANDIRMA VE FATURALANDIRMA

Fiyatlandırma yapılırken; her türlü özel detay dikkate alınıp, gerekli indirimler yapılarak sizlere sonuç verilmektedir. Araçların hangi saatler arasında ve ne kadar kilometre yaptığı, aracın kullanılan kapasitesi, sigorta ve kasko hizmetleri gibi işlemlerin tamamı yaptırılacağı için, her türlü detay göz önünde bulundurulur. Tüm bunların yanı sıra; sizlere en az tutarın nasıl verileceği de hesaplandıktan sonra, tekliflerimiz sunulmaktadır. Gerekli indirimler yapılmasının ardından sonuç tutar sizlere ulaştırılacağı gibi; herhangi bir durumda belirlenen süre zarfında zam yapılması veya ekstra ücret talep edilmesi de söz konusu değildir. Anlaşma yapıldığı gibi; anlaşmanın sonuna kadar aynı fiyatlandırmayla devam edileceğinin garantisi verilmektedir.

Faturalandırma konusu ise; beylikdüzü personel taşımacılığı konusunda aldığınız hizmet içerisinde her türlü detay göz önüne alınarak, sabah/akşam çalışmalar, bir ay içinde atılan servis sayısı gibi hususlarla birlikte, her ayın ilk günü tarafınıza fatura gönderilecektir.


Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Geri Arayalım.

(Gerekli)
(Gerekli)
(Gerekli)
(Gerekli)

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.