Güvenilir ve ideal hizmet seçeneğiyle taşımacılık alanında ki talepleri en iyi şekilde karşılamak adına profesyonel olarak yaptığımız çalışmalarla en iyi sonuçların alınması için çalışmaktayız. Yeterli kapasiteyle verilen Beşiktaş personel taşımacılığı alanında çözüm ortaklığı yaparak faaliyet göstermektedir. Bölgedeki talepleri karşılamak adına yılların verdiği tecrübeyle kesintisiz çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sizlerin güvenli bir yolculuk etmesini sağlayabilmek adına bütün ekibimiz gerekli olan itinayla çalışmalarını sürdürmektedir. İşimizin sorumluluklarının bilincinde olarak verdiğimiz hizmetlerimizde her zaman saygı ve dikkatle can güvenliğinizi sağlıyoruz. Hizmetlerimizde kullandığımız araçlarımız bakım ve konforlu olduğundan ulaşım süresi boyunca personelinizin rahat etmesi sağlanmış olmaktadır.

Araç filomuz yeni ve günlük bakımları yapılan araçlarla oluşturulmaktadır. Bu sayede oluşabilecek risklere karşı önlemler alınarak can güvenliğinizi sağlıyoruz. Trafik her zaman sabır gerektirdiğinden ekibimiz gerekli özen ve sabrı göstererek sizlere yakışır hizmet verebilmeye çalışmaktadır. Yeterli kapasiteyi sağlayacak filomuzla her talebinize uyan, tam zamanlı çalışma yapılmaktadır.

Geniş araç filomuz ve bunun yanı sıra profesyonel ekibimizle sizlere sunmuş olduğumuz Beşiktaş personel taşımacılığı ile servis hizmetinde sorunsuz ve verimli sonuçlar almanızı kolaylaştırıyoruz. Müşterilerimizin belirlemiş oldukları saatlerde tam vaktinde servislerimiz adreste bulunduğundan beklemeden ulaşım sorununu çözmeniz adına çözüm odaklı çalışmaktayız.

İşimizde her zaman gelişmeleri takip ederek iyisini sunmak suretiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Profesyonel hizmet almak isteyenlere yeterli sayıdaki araç ve personelimizle sizlere yardımcı olmak için çalışıyoruz.

[accordion]
[toggle title="Sürücü Bilgilerimiz"]

Firmamız güvenli ulaşım sağlayabilmek amacıyla sürücü adaylarında farklı kriterler üzerinden tercihler yapmaktadır. Araçlarım kadar sürücülerin profesyonelliği de işimizi etkilediğinden bu alanda çalışmalarımızı yaparken seçici davranarak en iyi ve süt düzey çalışanlarla sizlerin kaliteli sonuçlar alması için çalışıyoruz. Sürücü seçimlerimizde belirlemiş olduğumuz koşullara ayak uyduran kişileri tercih ederek güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Bu nedenle sürücülerimizi seçerken dikkat ettiğimiz hususlar şunlardır;

 • Sürücülerimizin adli sicil kayıtları bulunmaması,
 • Şoförlük yapmaya herhangi bir probleminin olmadığına dair sağlık belgesi alınması,
 • Servis taşımacılığında en az 5 yıl çalışmış olması,
 • Toplu taşıma müdürlüğünde şoför kartının olması,
 • İleri ve güvenli sürüş teknikleri alanında eğitim almış ve sertifika sahibi olması,
 • 25 ile 55 yaş aralığında olması,
 • Geçmişe dönük ehliyet sicilinde alkol ve benzeri suçlar nedeniyle kaza kaydı olmaması,
 • Araç içi ve dışı temizliğini günlük rutin olarak yapacak olan,
 • Kılık ve kıyafeti konusunda her zaman titiz ve itinalı davranacak olması,
 • Diyalog ve iletişim kabiliyeti yüksek olan kişilerle kadromuzu oluşturarak müşterilerimize bekledikleri hizmeti sunuyoruz.

[/toggle]
[toggle title="Uygulanan Denetimler"]

Bölgesel Denetim Sorumluları;

Firmamız bünyesinde çalışan bütün elemanlarımızın denetlenmesi için bölgesel sorumlularımız bulunmaktadır. Her bölgede gerekli kontroller sorumlular tarafından yapılarak olası durumlara karşı gerekli önlemler alınmaktadır. Firmamız tarafından verilen Beşiktaş personel taşımacılığı hizmetinde bölgenin sorumlusu sabah ve akşam olmak üzere düzenli olan personelin kontrolünü sağlayarak sorunsuz çalışmaların devam ettiğinden emin olmakla görevlidir. Ulaşım saatleri, kılık kıyafet, araç temizliği, güzergah kontrolü gibi pek çok farklı konu üzerinden detaylı bilgi alarak verilen kurallara uygun hareket edildiğinden emin olmaktadır. Çalışma yaptığımız her bölgede mutlaka sorumlu olan elemanlarımız tarafından gerekli kontroller sağlanarak olası durumlara müdahale edilmektedir. Bu durumda sizlerin kaliteli taşımacılık hizmeti almasını sağlamanın yanı sıra güvenli ve sorunsuz ulaşım sağlanması amacıyla koşulların oluşturulmasını sağlamaktadır.

Üst Düzey Denetimler;

Amacımız müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve kaliteli hizmet alınması için çalışmaktır. Rutin olarak yaptığımız denetimlerle sürücülerimizin belirlenen işleyişle çalışmalarını sürdüklerinden emin oluyoruz. Bölge sorumlularının yanı sıra üst düzeyde yapılan kontrollerle her şeyin prosedürlere uygun şekilde ve belirlemiş olduğumuz kalitede standartlarımızda işlediğinden emin oluyoruz. Bu konuda doğabilecek sorunlar karşısından sorumlularımız gerekli işlemleri yaparak önlem almaktadır.

Kurallara Uygun Hizmet

Firmamızın belirlemiş olduğu kurallar özellikle hizmet verdiğimiz kişilerin güvenli ve sorunsuz bir şekilde adreslerine ulaşmasını sağlamak amacıyla yapılmaktadır. Sunmuş olduğumuz kurallara bağlı kalınıp kalınmadığını her gün kontrol ederek bizim standartlarımıza uygun hizmet vermeye personel için gerekli önlemleri alıyoruz. Belirlemiş olduğumuz kurallar hem sizlerin güvenliğini sağlamak hem de profesyonel sonuçlar almanızı sağlamak amacıyla uygulanmaktadır. Her aşamada titiz ve itinalı yürüttüğümüz çalışmalarımızla verdiğiniz paranın karşılığını fazlasıyla almanızı düşünerek çalışıyoruz.

[/toggle]
[toggle title="Araçlarımızın Özellikleri"]

Daha güvenli taşımacılık hizmeti vermek adına araçlarımızın seçimlerinde dikkat ettiğimiz bazı hususlar bulunmaktadır. Araçlarımızın konforlu olması servis hizmetlerimizde müşterilerimizin rahat etmesi noktasında önemli olduğundan en iyi araç markalarıyla araç filomuzu oluşturduk. Dikkat ettiğimiz diğer hususlarda her zaman uzun veya kısa mesafeye göre ihtiyacınız olan kaliteyi sağlamak amacıyla yapılmaktadır. Sizlerin her daim kaliteli ve sorunsuz olarak ulaşım sağlamanıza yardımcı olmaktayız.

 • Araç filomuzun tamamı 0 ile 3 yaş aralığında olan araçlarla oluşturulmuştur.
 • A sınıf araç seçeneklerimizle lüks ve kaliteli hizmet vermekteyiz.
 • Her mevsim kurallara uygun olmak suretiyle lastik değişimi yapılmaktadır.
 • İç dizaynlar fabrika çıkışı olarak kullanılmayıp tamamı yeniden dizayn firmaları tarafından konforlu ve rahat olarak düzenlenmiştir.
 • Araçların temizlikleri günlük olarak yapılır.
 • Bakımlar her gün yeniden yapılarak ve sürekli takip edilerek zamanı gelen araçlar yetkili servislere götürülmektedir.
 • Muayene kontrolleri verilen zamanlarda aksatılmadan yapılarak güvenli kullanım elde edilmektedir.
 • Servis araçlarımızda güzergah tabelaları görünür yerde bulundurularak, rahat ulaşım sağlanması için uygun halde kullanılır.
 • Uzun mesafede verdiğimiz servis hizmetlerinden personelin sıkılmadan yolculuk etmesi için televizyon kullanımına uygun olan araçlarla hizmet veriyoruz.
 • Sabah ve akşam olmak üzere yapılacak olan servis hizmetinde her servis aracının ön veya yan bölümlerinde gidilecek olan bölgenin görünecek şekilde hazırlanmış olan tabelalarla bilgi verildiği gibi servis araçlarının değişmesi durumunda aynı tabelalar diğer araçlarda da kullanılmaktadır. Bu sayede sorun yaşamadan ve zaman kaybetmeden her personel servisini kolayca bulmaktadır.

[/toggle]
[toggle title="Güzergahlar"]

Firmamız çalışanlarının rahat ve güvenli hizmet verebilmesi adına yapmış olduğu rotasyonla en uygun güzergah üzerinden çalışmaları yapmaktadır. Belirlenen noktalar özellikle firmamızın maliyet açısından uygun ve bütçeyi zorlamayacak şekilde belirlenmesi için planlı ve uzun süren çalışmalarla belirlenen güzergahlar üzerinden hizmet verilmektedir. Trafiğin yoğunluğu da göz önünde bulundurularak kısa sürede sorunsuz bir güzergah üzerinden bütün personelin adresine ulaşım sağlanmaktadır. Uzun yol mesafelerini en kısa haline düzenleyerek ve gerekli araştırma ve kontrollerin yapılmasıyla maliyetlerimizi düşürecek bir plan üzerinden servis araçlarımız hizmet vermektedir.

Personelin kısa süre içinde adresine ulaşmak ve ilk binen personelin dağıtım ve alım aşamalarında uzun süre araç içerisinde kalacağı göz önünde bulundurularak memnuniyetini sağlayacak bir plan üzerinden servis araçlarımız çalışmaktadır. İşyeri adresini ve personelin dağılımı konusunda yeterli bilgi alınmasıyla buna uygun bir güzergâh belirlenerek sizlere sunulmaktadır. Güzergahlarımız her personelin konforu ve ulaşım mesafesi göz önünde bulundurularak belirlendiğinden herkesin eşit kaliteli sonuçlar alması sağlanmış olunur.

[/toggle]
[toggle title="Güvenlik İçin Aldığımız Önlemler"]

 • Özelikle İstanbul Beşiktaş personel taşımacılığı alanında verdiğimiz hizmetimizde yoğun trafik ve araç sayısındaki fazlalık nedeniyle her an kaza olasılığı daha yüksektir. Bu nedenle servis hizmeti verdiğimiz bütün araçlarımızda kasko sigortasının dışında ferdi kaza koltuk sigortası da yapılmaktadır. Yaptırdığımız sigortayla müşterilerimizin her birinin ayrı ayrı sigortalanmasını sağlayarak daha güvenli yolculuk etmelerine yardımcı oluyoruz. Yaptırmış olduğumuz sigorta işlemleri sayesinde olası kaza durumunda bütün müşterilerimize hastane fark etmeksizin bütün masraflar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.
 • Araçlarımızda olası yangın riskine karşı yangın tüpleri de bulunmaktadır. Bu sayede olabilecek yangın risklerine karşı güvenli sonuçlar alınmasını sağlıyoruz. İlk yardım çantasının trafik kuralları gereği de zorunlu olduğundan her servis aracımızda mutlaka tam donanımlı bir ilk yardım çantası yer almaktadır.
 • Araçlarımızın içerisinde her bir koltukta emniyet kemeri bulunur. Emniyet kemerlerinin kullanılması için çalışanlarımız gerekli ikazları yaparak sizlerin güvenliğini sağlamaktadır. Personelimiz bütün kontrollerin sağlanmasıyla yola çıktığından olabilecek her türlü riske karşı daha güvende olmanız sağlanmış olmaktadır. Kendi güvenliğiniz kadar çevrenizdekilerin güvenliği içinde mutlaka uyarıları dikkate almanız gerekir.

[/toggle]

[toggle title="Fiyatlandırma İşlemleri"]

Firmamız uygun fiyat seçeneklerle hizmet vermek istediğinden, maliyet tablosu üzerinden gerekli kontrolleri ve planları yaparak en doğru sonuçlarla sizlere yardımcı olmaktadır. Ücretlerimizi belirlerken araç kapasitesi ve aracın kullanacağı güzergah belirlenerek buna göre gerekli veriler üzerinden hesaplama işlemi yapılmaktadır. Sabah ve akşam toplam kilometre belirlenerek fiyat hesaplaması yapılır. Verilen fiyatları etkileyen seçenekler aşağıda yer almaktadır.

 • Toplam kilometre,
 • Araç kapasitesi,
 • Sigorta giderleri,
 • Akaryakıt gideri,
 • Araç sigortası,
 • Bakım masraflarıdır.

Bütün bilgileri sizlere sunacağımız teklif içerisinde detaylı olarak yer alacağından daha fazla bilgi almanıza yardımcı olunmaktadır.

Fiyatlarda ek ücret talep etmeyen firmamız bazı durumların oluşmaması halinde uygun belirlenmiş olan fiyat üzerinden hizmet vermektedir. Özellikle güzergah değiştirilmesi, araç kapasitesinin arttırılması ve %30’un üzerinde akaryakıt fiyatlarının artması gibi durumlarda ek ücret talep edileceği sunduğumuz teklifteki detaylar arasında yer almaktadır. Bu durumların dışında herhangi bir amaçla sizlerden ek ücret talep edilmeden hizmet verilir.

[/toggle]

[toggle title="Fatura İşlemleri"]

Günlük olarak yapmış olduğumuz puantaj çalışmasıyla sabah ve akşam olarak kayıt işlemi yapılır. Şirketimiz Beşiktaş personel taşımacılığı alanında özel olarak vermiş olduğu hizmetiyle her şeyi prosedüre uygun olarak yürüterek kaliteli sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Günlük olarak yapmış olduğumuz kayıt işlemlerinde plaka üzerinden aracın hangi şirkete hangi günlerde çalıştığı tablo halinde belirlenmektedir. Hazırlanmış olan tablonun dökümü aynı şekilde çalıştığımız firmaya da gönderilir. Bunun sonucunda karşılıklı olarak yapılacak olan görüşmelerle günlere göre fiyat bilgisi üzerinden hesaplama işlemi yapılır. Belirlenen tutara göre kesilen faturanın her ayın 1’inde adresini ulaştırılır. Yapmış olduğumuz anlaşma koşullarına uygun olarak firmamızın yetkilisi her ay hazırlanmış olan faturaya göre tahsilat işlemlerini yapar.

[/toggle]
[/accordion]

Bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım…

"BU YAZIYI SOSYAL MEDYA'DA PAYLAŞ, ANINDA %10 İNDİRİM KAZAN."

Son Güncelleme

Bu gönderi yoruma kapatılmış.